Poradíte športový kočík, ktorý spĺňa moje požiadavky?

monika333slov
2. apr 2013

uz som zufala, hladam PRE NAS idealny kocik :
-Otocna rucka (sedacka)
-polohovanie chrbta-poloha az do uplneho lahu
-polohovanie noh
-4kolesa-vacsie(aj do terenu)
-odvetranie na leto+strieska co kryje pred slnkom
-dost kryty po stranach do zimy
-nanoznik
-lahko skladatelny(nemusi byt zlozeny uplne na malu kabelku mame dost velky kufor 🙂 )
dakujem
-momentalne 9 mesacny velky chlap -rada by som ho mala dlhsie aj tak do 2-3 rokov

adkasmolka
2. apr 2013

no na toto my pasuju polske kociky TAKO 🙂 ja mam jane slalom pro 2009 je trojkolesovy, ale byvame v horach a v terenne je super a to maly 24 mesiacov a doteraz vnom spava.

sashabb
2. apr 2013

brio go 😉

mamainprogress
2. apr 2013

Toto vsetko splna aj moj Gesslein F6.

li_la
2. apr 2013

Ja by som tam napasovala aj Pure step easy

viera77
2. apr 2013

presne tieto poziadavky na sportovy kocik som mala aj ja a urcite ich splna znacka Teutonia, su 3-kolky a aj 4-kolky, superovy kocik aj do terenu, u nas maximalna spokojnost 🙂

aayka
2. apr 2013

Mám Pure step easy ale má zdvojené kolieska vpredu, inak spĺňa všetko čo potrebuješ

sunsun
2. apr 2013

gesslein f6

motylik1987
2. apr 2013
zuzulla7
2. apr 2013

Peg perego -Pliko Switch Ultra Drive tiež som mala rovnaké nároky a vybrala som si ten 🙂

lubiduch
2. apr 2013

my sme spokojni s Hartan Racer GT. Splna vsetko co si napisala (ma ale vpredu 2 mensie kolesa otocne-daju sa dokupit aj rovnako velke ako zadne) resp existuju hartany ktore maju 4 rovnako velke kolesa.

Vyhovuje mi tiez ze ma striesku s UV filtrom, navyse este jednu slnecnu clonu na streche (ak svieti viac do tvare da sa vytiahnut). Je odpruzeny (neodpruizeny by som nechcela) a na vsetky textilie je EKO cetrifikat! (tie polske masiny toto vacsinou nemaju, dovod pre mna preco sa obratit na nemecke znacky!)

Nevyhoda asi len cena, ale da sa kupit aj starsi (pri dobrej udrzbe vydrzi 3 deti- my pouzivame 10.mesiac a nie je na nom vidiet ziadne znamky uzivania)

veronika66
2. apr 2013

my máme espiro atlantic max spokojnost

lenicka30
2. apr 2013

My mame bexu a maly ma 9mesiacov, miesta kopec a som s nou velmi spokojna a myslim, ze ju budeme dlho pouzivat 😉

pelikan8
2. apr 2013

My máme Bebetto Nico a som maximálne spokojná

januliatko111
3. apr 2013

Suhlasim s teutoniou a gessleinom 🙂

monikabr
3. apr 2013
simib
3. apr 2013

No podla mna bud atlantic espiro alebo xlander.ja mám x lander a nikdy som s ním nemala problém.Akurát už mi je zbytočný,lebo v pivnici je k nemu aj vajko aj hlboká časť a plus športová,tak som kúpila druhý Peg perego AT4 a xlander idem predať 🙂