Existuje ľahko skladateľný športový kočík, ktorý je otočný v obidvoch smeroch a stojí do 500 eur?

Zodpovedané
11. okt 2022

Ahoj,

hľadám športový kočík, ktorý by bol ľahko skladateľný, otočný v smere a aj v proti smere jazdy, dal sa dať do úplného ľahu, mal by nánožník a bol by vhodný do terénu. Cena by nemala presiahnuť 500 eur.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

na podobnú otázku som nedávno odpovedala. Výber kočíkov v nej spomenutých je vhodný aj pre Teba.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally