Aké ste mali prvé príznaky tehotenstva?

dietaamama
10. dec 2013

Chute..? Pribratie...? Nalady...?

simi222
20. dec 2013

bolave bradavky 🙂

foofee
20. dec 2013

v tomto poradi: bolest v podbrusku ako pred ms, zaludok na vode, unava, bolestive prsia a kovova chut v ustach.. potom neskor cca od 6tt mi zrazu prestala chutit kava (to ma po 12tt preslo), a citlivost na pachy. Nezvracala som vobec, mala som len slabe nevolnosti, nic strasne. Teraz mam uz jedine priznaky - kopajuceho syna, bolave krize, rastuce brusko 🙂

hallie
20. dec 2013

Najprv som stratila energiu, pamatam sa, ze som sa cudovala, preco zrazu skoro nevladzem behat. Este som hromzila, ze to je urcite bliziacou sa menstruaciou. Potom prisli vykyvy nalad, ale to som pripisovala PMS. Potom teda menstruacia neprisla, ale kedze meskala aj mesiac predtym a brucho pobolievalo, nechcela som sa predcasne tesit. Ked ma zacali boliet prsia pri spani na bruchu, nafukovalo ma z kazdeho jedla a nic nechodilo uz tyzden, urobila som si test... A bolo to tam 🙂. Postupne prisli naliate prsia, zmeny chute, nevolnosti, vracanie, bolesti chrbta, unava...

mihaja
20. dec 2013

Tak ja som uz bola v 2 mesiaci keď som zistila že som tehu. A od toho momentu mi bolo zle-ale brutálne. Do piateho mesiaca som denne parkarat blinkala a nonstop mi bolo zle. No des. Aj som zo začiatku trochu schudla. Potom to prestalo a začalo som konzumovať všetko na dosah ruky(že ako konečne si doprajem veď aj tak budem tučná, že ako potom budem na diete... a iné bludy) Pribrala som pekných 24kg, a doteraz sa ma 8kg zubami-nechtami drží, lebo tých 8 je vyslovene vyžraných.

jurly
20. dec 2013

palenie zahy, meskanie ms a manzel sa ma raz spytal, ci mi nie je zle, ze cela horim a ja ze nic necitim 😀

1321987
29. sep 2016

@pingu1 a ako dlho trval

radnadaka
9. okt 2016

Dobrý chcem sa spýtať z e mala som pohlavný styk a o dva dni som dostala menštruáciu môžem byť tehotná ? A ak hej dá sa sama potratit ...keď nemám ani také tie tabletky ani nič ?? Prosím prosím poradte mi 😦😦😦

bubula_007
9. okt 2016

Pri prvom mi prestala chutiť káva a strašne sa mi točila hlava a pri druhom som mala hnačku a káva mi voňala zvláštne, znovu. 🙂 A to mi ešte ani ms nemeškala.

radnadaka
9. okt 2016

@bubula_007 prosím neviete mi poradiť ?

blondienka
9. okt 2016

Citlivé bradavky, kŕče ako pred menštruáciou. Nakoniec v prvý deň meškania jemný prúžok na teste. Digitálny test na ďaľší deň potvrdil.

bubula_007
9. okt 2016

@radnadaka nie, neviem.. 🙄

radnadaka
11. okt 2016

@bubula_007 ale keď viete no...Ja som mala pohlavný styk a o 2 dni som dostala menštruáciu môžem byt tehotná ?

siska53
11. okt 2016

@radnadaka Mozes.

kwr
11. okt 2016

Ja som pri oboch tehu hned par dni po oplodneni bola hrozne unavena, o 9 vecer som zaspala pred telkou, takisto mi manzel liezol na nervy aj ked nic nerobil🙂 prveho ducha som si nasla asi tak 10 dni po, na digiteste mi tiez pomerne skoro ukazalo pozitivny vysledok cize som nemusela cakat na meskanie, a vo vseobecnosti mi prvych cca 9 tyzdnov bolo hrozne zle bez vracania a spala som kdekolvek som si sadla🙂

biolady
11. okt 2016

Ja som mala jedine krce ako pred MS. Ked to ustupilo, uz som ani nevedela ze som tehotna. Ale meskalo mi 2 tyzdne cca a potom som spravila test ktory vysiel uz pozitivne.

radnadaka
12. okt 2016

@siska53 ako to ?

radnadaka
12. okt 2016

Dobrý prosím neviete ako sa dá sama potratit ? Bez tých tabletiek a tak a ani nie interupcia

siska53
12. okt 2016

@radnadaka Lebo ovulacia moze byt aj inokedy. Nielen medzi 10.-14.dnom.

radnadaka
13. okt 2016

@siska53 aha a ked kamarátka mala pohlavný styk nejak 10 a potom na druhý mesiac 15 dostala menštruáciu tak ona môže byť či nie ?

komendzarka
14. jan 2019

Ahojky dievčatá ja som mala iba krv a hnedé neviem či som ale prsia má nedolia len nafúknuté ich mám bolí ma aj chrbát aj podbruška ale to menzes ešte neprislo tak neviem čo to je mamou chcela bi som už bit veľmi poradíte ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre