Ako dlho ste pracovali počas tehotenstva v ambulancii?

2. jún 2022

ahojte dievčatá. dokedy ste pracovali na ambulancii, keď ste boli tehotné? normálne do konca? alebo v ktorom mesiaci ste išli na materskú, prípadne PN?

janinah
3. jún 2022

Dokedy to zdrav.stav dovolí a ak práca nie je riziková

derdia
3. jún 2022

Mne byvalo na prd, musela som predychavat, a robila som ajcastmesiaca na oddeleni.. Tlaze ja som sla na pn hned. Uz som nemohla citit ttie nemocnicne zapachy... 😏😏😏Len vtedy boli vychazdky hoc jak.. Teraz tusim nedavaju, co je strasne😔🤨

chcemradu
3. jún 2022

Naša pediatrička išla až týždeň pred pôrodom 🤣🤣 ja som do 6 mesiaca ani nevedela, že je tehotná 😉

stanulienkat
3. jún 2022

Ak si v poriadku a vladzes, tak do konca. My sme mali kolegyne na oddeleni a tam je teda tazsia praca a zvladali skoro do konca.

taktotedanie
3. jún 2022

Okamzite.. jeden den som bola u doktorky, ktora potvrdila tehotenstvo a na dalsi den som uz do prace nenastupila.. pacienti, cudzi ludia, denno-denny kolotoc,nebudeme sa tvarit, ze covid neexistuje.. a som rada, ze ma doktorka hned nechala doma na PN

autor
3. jún 2022

@taktotedanie ale bola si na ambulancii?

taktotedanie
3. jún 2022

Ano, z dna na den som uz nenastupila, v praci sa museli zariadit a nelutujem, som rada, ze som sla hned na PN..
Vychadzky mam neobmedzene

tania12
3. júl 2022

@taktotedanie prosim vas, ako je mozne, ze mate neobmedzene vychadzky? Mne bolo povedane u lekara, ze vychadzky musia byt stanovene, nakolko socialna poistovna musi mat priestor na kontrolu. Ze je to dane zakonom🤷‍♀️ Ja som PN uz 3 mesiace a vychadzky 2x po 2 hodiny.

taktotedanie
3. júl 2022

@tania12 ked mi vypisovala doktorka ten zeleny listok do kolonky vychadzky mi dala neobmedzene, som na pn od marca, nebol v nicom problem
A poznam v mojom okoli dalsie dve zeny, ktore su tehotne a maju vychadzky neobmedzene, asi zavisi od ochoty lekara a diagnozy na ktoru vas vypise na pn

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre