Dokedy ste pracovali pred nástupom na materskú?

janka1989ya
14. jún 2014

Dokedy ste pracovali?
Do vypísania na MD?ale skôr? čerpali ste dovolenku alebo PN ?

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mammaroma
14. jún 2014

Ja som nastupovala na MD 8 týždňov pred termínom pôrodu, mesiac predtým som si vyčerpala zvyšok dovolenky, ktorej bolo celkom dosť, tak mi to zaplnilo celý mesiac 🙂

majusqa77
14. jún 2014

2 dni pred porodom som bola este v robote a vecer pred som robila z domu 🙂

mmaatt
14. jún 2014

to závisí kto má akú prácu....niektoré sa dajú robiť dlhšie a niektoré nie. ja som účtovníčka a robila som v podstate v kuse, len som si odbehla porodiť (pri oboch deťoch), mala som po pôrode tak cca 10 dní voľno a potom šup robiť papiere....ale to sa dá, lebo je to sedavé zamestnanie, ale ak niektorá musí v práci stáť, veľa jazdiť, manipulovať s vecami tak si to veru neviem predstaviť ako by som to zvládla....a samozrejme, že musí to dovoliť aj zdravotný stav....predsa zdravie matky a bábätka je prvoradé....

jarmillka
14. jún 2014

v 12 tt hospitalizovana koli hematomu, mesiac na PN a potom som chodila do práce lebo doma sa mi sediet nechcelo a nedalo.. a pracovala som až doooo...10 tyždnov pred TP...2 tyždne som si vyčerpala dovolenku...

m.i.r.i
14. jún 2014

az do porodu...ked zacali kontrakcie, zavrela som pocitac, nastavila vsetko potrebne ze tam chvilu nebudem a sla do porodnice...

januliku
14. jún 2014

@janka1989ya Ja až do materskej. Nevyčerpanú dovolenku mi preplatili.

lennicka
14. jún 2014

ja do 8 tyzdnoch pred porodom. Mala som stresujuce zamestnanie, ale doma na PN som byt nechcela, obcas to bolo narocne, kedze som sa ani najest nestihala... teraz si vychutnavam ten klud na materskej 🙂🙂

adelakk
15. jún 2014

Ja som pracovala do 31.12. Termin som mala 7.1. A porod bol nakoniec 14.1. Pracovala som iba na polovicny uvazok kedze som v tom case bola este na materskej s dvojrocnym synom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre