Laserová operácia očí a následné tehotenstvo

mimuska123_
9. nov 2011

je tu niektora taka, co bola nedavno operovana laserom oci? ja osm bola v roku 2010 v maji a vtedy mi povedali, ze mozem rodit normalne, ale bojim sa...

monique33
5. mar 2015

To ty kks...tak to máš úplne iné pocity ako som mala ja.ak sa smiem spýtať koľko ta to vyšlo?

mirka100911
5. mar 2015

Je to z-lasik a platila som 1290 plus 45 predoperacne.

mirka100911
5. mar 2015

@monique33 a ty si mala aké pocity tesne po? Mala si lasek v CMO, tam iné nerobia, dlhšie sa hojí. Ale stojí polovicu.......

alena258
17. mar 2015
Používateľ alena258 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alena258.

@mirka100911 to nie je o tom, že nesmieš otehotnieť kvôli samotnému zákroku, čo si podstúpila - ide o to, že nesmieš otehotnieť, kým používaš kvapky, čo ti dali po laserovej operácií, lebo sú nebezpečné pre dieťa.

Na každej klinike ti kvôli tomu povedia, že operácia nie je vhodná pre tehotné (a dojčiace) ženy:
http://www.cornea.sk/sluzby/priebeh-operacie

Kamarátka bola nedávno a presne toto riešila, tak dúfam, že som pomohla.

mirka100911
17. mar 2015

@alena258 ja viem, že to kvôli tým kvapkam nesmiem byť tehotná, preto som si vybrala drahsiu operáciu s podstatne kratsou dobou kvapkania. Včera som vysadila atb a nasadila kortikoidy.....

mirka100911
17. mar 2015

@alena258 ešte minimálne 3 týždne kvapkam snáď po ďalšej kontrole už môžem vysadiť úplne......

tomaskoba
14. mar 2018

skúste sa opýtať na https://www.relexsmile.sk/, sú to fakt odborníci a určite vám dajú odpoveď.

katherine24
3. apr 2018

Ahojte baby je tu prosim nejaka baba co ostala tehotna asi mesiac po operacii?Mozu mat kvapky eflumidex nejaky vplyv na plod? Som asi v 4 tyzdni a Kvapkala som dodnes az dnes mi ocna povedala ake to je nebezpecne a ze hned vysadit prosim sukromnu spravu dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre