Mali ste ten pocit, že ste tehotné?

katey
20. jan 2012

Baby, mali ste niektorá ten pocit tehotenstva, aj napriek tomu, že to bolo len tesne po oplodnení a nemali ste žiadne iné príznaky? ani ste si nerobili žiadny test, čo by to potvrdil.

bets
20. jan 2012

ja mam teraz ten pocit. ale testy su negativne aspon zatial.

oskvarka
20. jan 2012

@bets pridavam sa.. aj ked ja mam len slabulinkxy pocit viac mam pocit ze mam brusnu chripku... kolky si DC ?... a ake mate priznaky baby...?... ja som 29 DC rano test neg.

@katey tesne po oplodneni myslis kolko dni... tie desiatkove testy vraj urcia tehu uz 5-7 dni po oplodneni.. (ja so si ale taky robila rano a nic..)

kacsik
20. jan 2012

ja som nemala , ale môj muž ho mal veľmi intenzívny aj za mňa :D dokonca som nemala ani príznaky ale on to proste vytušil 🙂

bets
20. jan 2012

@oskvarka ja si tiez robim ten desiatkovy a nic. ja mam teraz zase obdobie skrateneho cyklu, takze to nic nepovie. som 11 den po ovulacii. a moja ciarocka bola uplne priesvitna, kedze som si este test nerobila, ked som 100% nebola tehotna, tak neviem, ci ju vtedy absolutne vobec nevidno.
normalne by som mala byt tesne pred menstr. mali by ma boliet prsia (cca 5 dni pred), ale uz som mala aj cyklus, ked neboleli (to je tak 1x rocne), zvyknem aj slabsie spinit, teda vidim, ze uz sa blizi menstr. a teraz nic.
zaroven som citila silnejsie ovulaciu, co som doteraz len pri tehotenstvach. prvy tyzden po ovulacii som v podbrusku citila taky poci vzrusenia. lenze u mna to nie je koli radosti. skor mozno koli nervozite (ak teda nie som tehotna). ale uz sa vnutorne s tym pomaly stotoznujem a ked mi to test ukaze, tak sa uz budem tesit.

oskvarka
20. jan 2012

@bets absolutne ju nevidno ked niesi tehu... ak tam bola co aj len prisvitna tak si

bets
20. jan 2012

@oskvarka aj mne sa zda, lebo ak si dobre pamatam pri dcere, tak som ju sice najskor videla priesvitnu a nevenovala som jej pozornost a myslela som si, ze nie som.

ake si mala/mas ty pocity? preco si myslis, ze si tehotna?

oskvarka
20. jan 2012

@bets myslim si to preto ze som od leta nemala MS ciklus dlhsi ako 27 dni a dnes som uz 29 DC a priznaky mrchy ziadne ale zato pred dvoma dnami rano som sa zobudila s krcami ktore som prekonala a uz nic.. ovtedy mi je trochu tazko ale tak jem normalne len ma prehana viac sa mi grga.. (moze to byt aj brusna chripka a opozdena mrcha koli nej :D) a posledne mesiace som mala tak 25 dnove cikly aj .. predtym som mavala presne ako hodinky 28 ale odkedy sa snazime tak mrcha vzdy dosla aspon o den skorej...
ale normalne sa ako tehu necitim skorej tak psychicky mam pocit ze sa mi to vsugerovava...

urcite to tak je ak tu ciarku rozoznas tak si tehu ak ju nerozoznas kde by mala byt ani tak niesi

oskvarka
20. jan 2012

@kacsik no tak toto ako by bolo u nas doma moj muz ma stale pocit ze som tehu a ja ziadne priznaky... len teraz sa mi od leta stalo ze som sa prvy krat dopracovala na 29 DC az a bez mrchy... takze bud na mna nieco lezie alebo neviem.. ale nezda sa mi to ze by som bola..

katey
autor
20. jan 2012

@bets @oskvarka myslim ze by to malo byt len tri dni po oplodneni, alebo tak. ale proste mam taky pocit ako keby som uz nebola sama 🙂 ale mozno mi uz z toho vsetkeho len prepina. test som si este nrobila, aj ked priatel na mna naliehal, ale myslim si ze je to zatial zbytocne. skusim pockat teda aspon do nedele.

bets
20. jan 2012

@katey
verim, ze to tak mozes citit. niekto ma silnejsiu intuiciu a vnima citlivejsie svoje telo. aj som svoje dve tehotenstva citila, v den kedy doslo k oplodneniu. aj teraz sa mi to tak zda, len stale nemam istotu. vsak aj ja sa stale od ovulacie zamyslam, ci som alebo nie.
mne test zatial ukazal az v den, ked som mala dostat menstruaciu, aj ten desiatkovy.

katey
autor
20. jan 2012

@bets tak uvidime, ci sa o dva tyzdne stretneme v skupine "OKTOBROVKY 2012" 🙂

nikolet_89
20. jan 2012

@katey ahoj nie nemala som ten pocit, skor som si nahovarala, ze uz som vzdy po kazdom styku, lebo sme planovali babatko s manzelom, ale dosli sme na to, az ked mi meskala 3 dni menstruacia...manzel iba vtedy povedal, ze mu nehovorim nic nove, ze on si to myslel uz dva tyzdne, ze som bola ina, ale ja som si to neuvedomovala :D

katey
autor
20. jan 2012

@nikolet_89 ja som nemala ten pocit vobec po kazdom styku, skor som po kazdom okrem tohto jedneho mala pocit, ze teraz nic.. len pri tom jednom konkretnom som mala to, ze teraz ano. a od vtedy sa mi kazdu noc snivalo s detmi. ale beriem to s rezervou 🙂

nikolet_89
20. jan 2012

@katey drzim ti palce, aby ti to vyslo, len sa moc na to neupinaj, lebo budes za kazdym viac a viac sklamana...

katey
autor
20. jan 2012

@nikolet_89 ved ja viem.. o jedno babatko som uz prisla, tak viem ake to je, ked nieco zrazu nevide

nikolet_89
20. jan 2012

@katey tak to mi je luto...to si neviem predstavit ani :/

bets
20. jan 2012

@katey 🙂 🙂 🙂 , mne by termin vychadzal akurat na 1.okt. aj ked lepsi by bol november, nech mam vsetky deti rovnako 🙂
drzim palce.

katey
autor
23. jan 2012

@bets Cawo, nerobila si si ten test? Ja som ho urobila uz v piatok, co bol uuuplne zbytocne, lebo tak skoro by to neukazalo, takze 4€ v kosi 🙂 ale nevadi. Ale toho tehotenskeho pocitu sa proste neviem zbavit. Od soboty mi je aj stale vsetko len nie dobre. Mam pocit ako keby mi vsetko lezalo v zaludku. A mozno si to len vsugeruvavam, ale aj pred tym, ked som bola tehotna, ale prisla som o babatko, stale som bola strasne smadna a isli mi na chut zuvacky, co inokedy vobec. A teraz takisto.

bets
23. jan 2012

@katey dnes rano a test je negativny... uz tomu nerozumiem.

katey
autor
23. jan 2012

@bets hmmm :/ a kedy by si mala dostat?

bets
23. jan 2012

@katey dnes alebo zajtra. teraz sa prave citim ako pred menzesom. tak uz neviem. musim este pockat, co z toho bude. ja som uz asi manzela namotala, mam pocit, ze bude sklamany ked nic z toho. tak sa asi potom do toho s plnym vedomim pustime.
ty mas kedy dostat?

mirkita
23. jan 2012

@katey ahoj ...ja som veru mala ten pocit...bolo to skutocne kratko a 2 testy som mala negat ale stale mi to vrtalo hlavou stale som mala pocit ze je nieco inak a pritom priznaky ziadne....jedine som sa citila podobne ako kolegyna ktora uz bola mesiac tehu...ale to som si hovorila ze si to snad nahovaram...a bola to pravda 🙂 dokonca presne v termine ked som mala dostat mrchu som mala uplne jemnucke krvacanie co sedelo s uchytenim vajicka v maternici a potom som si spravila prvy pozitivny test 🙂

katey
autor
23. jan 2012

@bets 🙂 ale hadam len nebude taky sklamany. ja az 31. (viem, ze som sisi s tym testom 😀 )

katey
autor
23. jan 2012

@mirkita jeeej tak mozno mi nesibe 🙂))

bets
23. jan 2012

@katey ja som to tiez tak skoro riesila, lebo vtedy som mala ten pocit. a stale ho mam, az kym ma menzes nepresvedci o opaku. 🙂
ale na nieco to bolo dobre aj keby nic, aspon viem, ze sme pripraveni na dalsie dieta.

mirkita
23. jan 2012

@katey nemusi ti vobec sibat 🙂 a dokonca my sme sa vtedy ani nejak nesnazili o babo a sice malo z coho byt 😀 ale som si hovorila ze to uz bolo par dni po ovulke ze to nehrozi...no ale fakt som aj napriek tym engativnym testom v kuse mala pocit ze nieco je inak ...jedine tak spatne ked som na to pozrela tak ma kratko po oplodneni 2 x riadne prehnalo 🙄 😅 co sa mi zdalo cudne lebo nebol dovod a bola som strasne smadna - ale to som pripisovala lyzovacke, ze ved som riadne vypotila... 😉
tak drzim palce!

katey
autor
23. jan 2012

@mirkita jaj, tak to aj mna poriadne prehana sice nie kazdy den, ale v noci je to takmer pravidlom..

annie6
23. jan 2012

ja som nemala(len namiesto toho, ako kazdy pise, ze priznaky ako pri mrche, ja som mala asi opacne:D pred mrchou by som zjedla vsetky sladkosti v dome a teraz nic 😀 a az ked mi meskala 4den, spravila som test a bolo

nibiru
23. jan 2012

no tak ja som mala mrchu dostat uz vcera viem to podla toho strasneho krcu ktory dostanem a do par hodin mam mrchu (to sa umna objavilo po porode)zatial nic a uz vcera som sa zobudila stym ze sa mi snivalo ze som tlacila dvojickovsky kocik 😅 no ak zajtra nedorazi mrcha testujem kedze mam hned od zaciatku pravidelnu mrchu 28-29dni som zvedava co test ukaze dnes som 30DCjedine co ma boli brucho akoby ta mrcha mala dorazit....prsia ma nebolia stale kojim.....ale mam ten pocit ze asi som ......nieze by som sa netesila no niak som neplanovala tak skoro ale zase nevadi ked bude budeme sa tesat😀 dcerka sa nam podarila az po 2r. snazenia,.

eri28
24. jan 2012

baby ja som mala ten pocit aj mam....
tesne asi po oplodneny som sa citila tehu dokonca som kupila detsky cumel, ze to napisem na neho, ze cakame mimi a dam ho priatelovi, potom uplne necakane o 10 dni skor, nikdy predtym som nezazila som zacala dva dni spinit, a 2 a pol dna mimi krv, pol dna normal menzes, tak nadeje skoncili................
a teraz nezapnem ani jedny nohavice, iba brucho trci, prsia bolia a navstevu neckam 3. 2. nemam love, tak si test nekupim, a mam zapchaty nos 😀 😀 😀 😀
chodim spat o 6 vecer a potom tu v noci strasimmmmmmmmmm 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre