Mali ste ten pocit, že ste tehotné?

katey
20. jan 2012

Baby, mali ste niektorá ten pocit tehotenstva, aj napriek tomu, že to bolo len tesne po oplodnení a nemali ste žiadne iné príznaky? ani ste si nerobili žiadny test, čo by to potvrdil.

lissbeth
1. dec 2014

mne bolo tiez kadeco a neboli to prave tie tipicke priznaky

julypetkova
5. dec 2014

ahoj koceny ,mam sa dnes fakt divne ,akoby ma nieco tahalo alebo natahovalo v brusku,mam 5 dni pred menzesom ,myslite zeby to mohlo byt ono? Test som skusala pred 3 dnami ,citlivost 10 a nic ,snehobiely ,ak by som spravila teraz alebo zajtra rano ,mohol by mi nieco ukaza viac? Co myslite ? nechcem zbytocne stresovat . 😒 ,a okrem toho mam aj citlive prsia ,dost ma bolia

lissbeth
8. dec 2014

@julypetkova je overena metoda skusat tie testy viac menej az ked meska ms

xbarbix
13. dec 2014

Ano. Bola som horuca. Rano ; cez den ; v noci proste stale som bola horuca. Ja mam teda normalne okolo 34-35 stupnov a proste odrazu mi zacalo byt strasne teplo a uplne som horela. Ani s priatelom som nemohla spavat co mi bolo teplo este som sa odstahovala aj do inej izby kde bolo chladnejsie :D

babetkod
13. dec 2014

Ahojte, mala ste už niektorá tento pocit? Hladkám si bruško a prihováram sa akoby s istotou dievčatku. Pritom menzes mám dostať až 19.12. Deň kedy spermie vycestovali 🙂 bol 29.11. ale už 3.12. ma pochytil pocit, že nie je niečo v poriadku, len pocitovo, nijaké iné príznaky. Ale 8-9. 12. som mala ráno miernu nevoľnosť, ale strašné suchoty v ústach počas dňa. Častejšie grganie ako inokedy a sem tam napínanie na vracanie, ale nie veľa. Teraz asi tak deň pobolievajú prsia a dnes som si robila aj test a negatívny. Tehotenské príznaky sú slabšie, skôr tie pocitové mám silnejšie. Možnosť vsugerovania? Ale toto je prvý raz od posledného tehotenstva, ktoré bolo pred 5rokmy, čo mám tento pocit, ktorému by som sa potešila, keby sa naplnil... 🙂

jjkoala
18. dec 2014

@babetkod mám navlas rovnaké príznaky... mrchu očakávam o 2 dni, som zvedavá .)

babetkod
19. dec 2014

@jjkoala no mrška zatiaľ nič, ale dnes ráno som mala pobolievanie v podbrušku a vo vaječníkoch ako pred ňou. Mám spravidla presný 28DC. Prsia stále pobolievajú, ale nestupňuje sa to. Častejšie nutkanie na mechúr a dnes náhla únava. A vyššie som zabudla popísať jednu situáciu, že 6.11. som mala veľmi silné bolesti na pravej strane boku, ktoré vyrážali do ľadvín, ale také silné, že som si nevedela ľahnúť, sadnúť ani kráčať. Mamina bola pri mne a podávala mi ibalgin, ale som ho intuitívne odmietla. V tom okamihu ma nenapadala súvislosť s tehotenstvom a ani som pri tých bolestiach naň nepomyslela.... Postupne to prešlo, ale bol neskorý večer a ja som zaspala.... Ráno ani stopy po bolestiach... A dnes mierna zvýšená kyselinka... 🙂 A ty? stále príznaky? 🙂

romana311
19. dec 2014

v ten den ked som mala prist ms, neviem proste som to vedela utekala som kupit test s tym ze urcite som tehotna a vyslo 🙂

jjkoala
20. dec 2014

@babetkod presne ako píšeš, neskutočná únava, sa tretí deň neviem dospať. Mrcha by mala prísť dnes, zatiaľ nič... A furt by som len jedla 😀

kattyy3
3. jan 2015

Ahojte, toto je moje tretie tehotenstvo nakolko som mala dva MA tak dufam ze teraz to vijde. V prvych dvoch pripadoch som to vedela asi po tyzdni od ovulacie zacali bolesti v prsiach, podbrusku, nafukovanie a poobedna nevolnost po jedle. No tento krat jedine co som pocitila asi tyzden po ovulacii boli motyliky v podbrusku. Inak som bola presvedcena ze tehu niesom a sup mrcha neprisla a testy pozitivne a zatial priznaky nemam okrem nafuknutejsieho bruska.

88angelika88
4. jan 2015

Ja som tesne po oplodnení ochorela nejaká chrípka v lete a týžden som sa potila v posteli. To som ešte nič netušila a potom prišli na rad divne sny o detoch a citlivosť prs, vtedy som začala tušiť🙂

elizabet333
10. jan 2015

Ahojte.Potrebovala by som poradiť.S priateľom sme mali nechránený pohlavný styk pred 4 týždnami.Asi pred 2 týždnami mi začalo byť čudne.Ranné nevolnosti ale aj cez deň.Pociťujem tlak v bruchu,som aj cez deň unavená.Celý deň ma napína.Už 5 dní že mi vadia vôňe.Keď nejakú vôňu pocítim hned ma napína.Už mi niektoré jedlá nechutia čo som mala rada.A to čo som bemala rada to zjem.Test som si robila ale neviem lebo jedna čiarka bola riadne silná a tú druhú skoro ani nebolo vidno len veľmi slabo.Niekedy mi pichá v podbrušku a mám taký pocit akoby som mala dostat svoje dni.

kacenkapk77
12. jan 2015

@elizabet333 Ahoj, ja som mala tiež jednu čiarku silnú a tú druhú slabú, test som si robila na 3 krát 3 dni po sebe a keďže mi to stále takto ukazovalo, išla som na gyndu a doktorka mi potvrdila tehotenstvo. Inak, ešte deň pred tým, ako som si robila test som priateľovi hovorila, že mám takého tušáka, že budeme traja 🙂 a potvrdilo sa, dnes máme 2- mesačného drobca 🙂 Mne nebývalo ani zle, ani som nemala žiadne chute, či nechute. Ale podľa toho čo píšeš, tehotná asi budeš. Zájdi si na gyndu, tam ti to povedia presne. 🙂

sonika696
13. jan 2015

katey ahoj ja mam ties pocit tehotenstva... velmi casto mocim, pobolieva ma podbrusko a dnes pocitujem unavu, iked mam len 5ty den po oplodneni a test je negativny...takze pockam este par dni... radim to aj tebe a hlavne ziaden stres lebo to je este horsie...

elizabet333
14. jan 2015

@kacenkapk77 ahoj.bola som u gynekologicky ale tam nic nevideli ☹ zobrali mi aj krv ale nic tam nebolo.tak neviem.tak nerozumiem preco mam priznaky.z nicoho nic clovekovy nieje zle podla mna

kacenkapk77
14. jan 2015

@elizabet333 tak to je celkom divné,no veru neviem, počkaj ešte do najbližšej menštruácie a uvidíš.🙂

lavinis
14. jan 2015

Mala som tie iste pocity ako pred MS - citlive prsia a pobolievanie v podbrusku Velmi sa nedalo rozoznat ci je to tehu alebo menzes🙂 som v 6 tt (3 tyzdne od oplodnenia) a citim len unavu

elizabet333
16. jan 2015

@kacenkapk77 menštruáciu už mám 3 deň.ale je to iné ako zvyčajne.nebolí ma nič,mám slabé.a už mi neje zle len občas.takže asi nič z toho nebude

jahodka_rose
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre