Vyšetrenie plodu

bajaaaaa
4. mar 2014

Ahojte zienky som v 21tt a diky má poslal na vyšetrenie plodu do BA... Boli ste tam niektorá?? Ako to prebiehalo?? Ďakujem

siska53
4. mar 2014

@bajaaaaa skus im,upresnit,ze kde...lebo na morfaci bola,kazda,len,ak,je,tonieco specialne,treba uviest miesto,lebo aj specializovanych pracovisk,moze byt viac.

bajaaaaa
autor
4. mar 2014

@bajaaaaa Ide o vyšetrenie u dr. Čunderlíka v Horskom parku

alzbeta828
4. mar 2014

@bajaaaaa ja som bola u cunderlika,resp. som jeho pacientka, co by ta zaujimalo?

bajaaaaa
autor
4. mar 2014

@alzbeta828 Celková jeho starostlivosť a ako to vlastne prebieha na tom morfologickom utz... moj doktor mi povedal že bábo je zdravé ale že si tým che byť na 100% istý tak preto ma tam objednal... neviem čo mám od toho čakať nakolľko som prvozka a moj dr mi nič nepovedal ohľadom toho :(

alzbeta828
4. mar 2014

@bajaaaaa premeria ti babo a pozrie vsetky zivotne dolezite organy,ci su ok a ci sa spravne vyvijaju (srdce,oblicky,zaludok,mechur,mozog,...), moze ist s tebou dovnutra aj partner, trva to tak 30-45 min,podla casu asi,zisti si predtym u sestricky cunderlikovej ako to mas s platenim.lebo plati sa to urcite...ked budes chciet spravi ti aj 3d fotky,video,za to sa plati tiez...
som kukala,aky mas termin, moj druhy sa mi teraz v juli narodil 13.7. 🙂

bajaaaaa
autor
4. mar 2014

@alzbeta828 no pekne 🙂 noo viem že budem platiť okolo 80 €, moôj doky mi to zisťoval 🙂 moc sa toho vyšetrenia bojím nakoľko sme už 3krát prišli o bábo, veľmi si prajem aby sme boli zdraví 🙂 a je pravde že takmer zo 100% presnosťou vie určiť pohlavie??

hajajanka
4. mar 2014

@bajaaaaa 80 € stoji u neho 3D ultrazvuk, urcite sa takato suma neplati za morfologicky ultrazvuk.

bajaaaaa
autor
4. mar 2014

@hajajanka no však to uvidíme koľko sa bude platiť 🙂 v podstate mi to je jedno, len aby malinké bolo v poriadku 🙂

alzbeta828
4. mar 2014

@bajaaaaa no mne pri prvom povedal v 17.tt a pri druhom v 16.tt,takze v 22.tt to budes mat na 99,9% 🙂 je velmi prijemny a hlavn je to odbornik,ved uvidis 🙂 drzim palce 😉

bajaaaaa
autor
4. mar 2014

@alzbeta828 ďakujem 🙂 už sa moc teším 🙂 dúfam že to bude všetko v poriadku a mne sa potvrdia naše vytúžene guľky a pipíček 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre