Ako prebieha umelé prerušenie tehotenstva?

28. apr 2024

Som v 10tt rozhodla som sa pre upt, cez týždeň mam ísť pre žiadosť, aký je potom postup? Krv mi chce brat môj gynekolog a kedy ma potom pošle na kliniku?

sisa_s
28. apr 2024

No upt ti urobia iba do 12tt, takze nemas vela casu...viac ti vysvetli gynekolog

hopsas
28. apr 2024

Prebieha to tak že ti kliešťami.najprv roztrhnú bábätko v bruchu a potom ho po častiach z teba vyberu von a hodia do odpadu

michaela789
28. apr 2024

@hopsas krutá realita 💔

zizinicka
28. apr 2024

Ja som bola bez žiadosti od lekára, jednoducho som zavolala na súkromnu kliniku,dali mi termín a sla som...rozdiel v cene nie je a hlavne je to súkromné, nie v nemocnici

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fineta
28. apr 2024

@hopsas žiaľ, netrepeš. Strašná vražda je to. Rozkusuju ho na casti a vysaju ako odpad. Bez kúska citu konajú na povel........

hopsas
28. apr 2024

@zuzanockamt asi toho veľa o potratoch nevieš... moja zlatá ...skús Google prípadne videá na YouTube a pokochaj sa

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fineta
28. apr 2024

@zuzanockamt mám nádej, že táto smola Ťa bude zďaleka obchádzať. Na grcanie postoj.

minenkak
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
minenkak
28. apr 2024

@zuzanockamt presne tak prebieha potrat a radšej to nepozeraj ,ak by si chcela ísť v budúcnosti na potrat,naozaj to nieje príjemný pohľad

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
minenkak
28. apr 2024

@zuzanockamt ťa ti verím,len som napísala ak zvazujes aj túto možnosť

maminkadeticiek
28. apr 2024

@zuzanockamt Taku jednu poznam.A skoncila kvoli tomu s odstupom casu na psychiatrii.Druha mi plakala ked sa opila po viac ako 30 rokoch,co to spravila.Take to je lahke.Takze davaj dobre rady az ked si to sama zazijes lebo kym to nezazijes vies o tom hovno.Aby si niekomu neznicila svojimi radami zivot a tym nemyslim to dieta.

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fineta
28. apr 2024

@maminkadeticiek presne toto. Ona tu furt takto mudruje a priamo navádza na UPT. Fakt neviem čo si zlé tá osoba v živote prežila, že v tom nechce byť sama. Nech má tá druhá ešte väčšie s*ačky ako ona sama. Toľko zla v jednej osobe.

fineta
28. apr 2024

@zuzanockamt dobre, prosím Ťa, buď aj naďalej. A pouč o svojich názoroch aj potenciálneho otca toho pre Teba nechceného dieťaťa. Nech je extrémne opatrny aj on.

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misiak7777
28. apr 2024

@fineta nenavadza, vyjadruje svoj postoj. Mám ho rovnaký a každý nech koná podľa svojho rozhodnutia

fineta
28. apr 2024

@zuzanockamt áno? Si hermafrodit? Pokiaľ sa vieš oplodniť sama, tak potom si rozhoduj sama.

fineta
28. apr 2024

@misiak7777 to nemyslíš vážne. Chúďa.

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misiak7777
28. apr 2024

@fineta nie si trochu drzá? To učíš aj svoje detiská za vyjadrenie opačného názoru slušným spôsobom byť drzý a označiť niekoho za "chúďa"????

maminkadeticiek
28. apr 2024

@zuzanockamt To je take typicke pre tych jednoduchsich,tvrdit, ze si mozem vzdy povedat svoj nazor.JA JA JA.

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fineta
28. apr 2024

@misiak7777 som ľudská a deti učím vážiť si život od počatia a nenakladať s ním ako s tovarom. Tebe a podobným nie je nič sväté. A áno, ide ma z toho rozhodiť, pani z Martina má pravdu.

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maminkadeticiek
28. apr 2024

@fineta Dost mozne ze ani nema deti.Lebo nie su veci tak,ako sa na prvy pohlad zdaju.

mondolina
28. apr 2024

@fineta
tak rešpektuj aj rozhodnutie iných.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre