Ako prebieha umelé prerušenie tehotenstva?

28. apr 2024

Som v 10tt rozhodla som sa pre upt, cez týždeň mam ísť pre žiadosť, aký je potom postup? Krv mi chce brat môj gynekolog a kedy ma potom pošle na kliniku?

medda_beda
1. máj 2024

@katarinka289 Tak to je pekné.Aj pri mojom bratovi vzniklo toto rizikom
Ja by som sa nevedela starať o také dieťa, možno by sme nemali z čoho žiť takže nepíšem na 100%, ale pravdepodobne ja by som na potrat šla.
Viem čo to obnáša vychovať také dieťa ktoré síce môže dokázať kopec vecí a byť úspešné, ale je celý život odkázané na rodičov.

Ale ako píšem, neviem ako by som sa rozhodla ako by sa rozhodol manžel.
Nemyslím si však, že by mal niekto právo súdiť ma kto nevie ako cestou prechádzame.

sssima_simi
13. máj 2024

Milá autorka, aj všetky ženy či dievčatá, ktoré toto čítate a stojíte pred podobným rozhodnutím. Ženy,ktoré vás súdia, šikanujú, urážajú preto, lebo chcete alebo ste podstúpili potrat za vás to dieta nevynosia,nezabezpečia vás finančne, neporodia ho za vás,nepomôžu vám, keď nastanú komplikácie, pretože sú len hrdinky na internete ale nič viac. Ovplyvnené je len a len vaše telo a preto je len na vás, ako sa rozhodnete. Nikto na svete nemá právo vás nútiť prejsť celým tehotenstvom a pôrodom bez vášho súhlasu. Stojím pri každej z vás,nech spravíte svoje vlastné rozhodnutie. Interrupcia,adopcia či rodičovstvo, je to iba na vás a nie na mudrlantky v týchto komentároch

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre