Nútenie chlapa

vaness2013
17. nov 2013

Prosim vas, ako donutim mojho chlapa, aby sa do mna urobil ?? nepouzivame antikoncepciu ani kondom, sex mame pravdidelne, kedykolvek, ale on sa vzdy vyberie predtym, ako ma byt,cize nikdy nie je domna,,ako to urobit, aby sa nevybral ? diky za rady

masinka
17. nov 2013

jaj, skoda ze nepouzivate ochranu - to by si len dierku vystrihla a bolo by 😀
pre tie, ktore to nezaregistrovali - to tu bola nedavno taka otazka, ze aka velka musi byt dierka v kondome, aby baba otehotnela - mala takeho, co chcel dieta, ale odmietal to robit bez ochrany

lilysk
17. nov 2013

@vaness2013 Najprv zajdi do obhcodu a kup si tuto knihu ...precitaj si a potom uvidis ci ho chces nutit 🙂))

http://www.martinus.sk/?uItem=104982

billam
17. nov 2013

@stellamaris it was joke...na sprostu otazku...sprostá odpoved 🙂

dejnas
17. nov 2013

@masinka 😀 😀 som sa pobavila zas 🙂

stellamaris
17. nov 2013

@billam ja ti rozumiem 😉 cela tema je na pobavenie urcite 😀 ako kazdy vikend.............

hameeda
17. nov 2013

@masinka : tu temu som nepostrehla, ale mali ste jej poradiť nech premerá spermie a potom sa rozhodne 😀

mirka1001
22. dec 2013

a ked ho vytiahne, kde to konci, na servitke? ked hej tak sa ponukni ze ju vyhodis, a nadrzovku chod na zachod namoc do toho palec a zaved to do seba. chlapi su hrozni si myslia ze pustia a zena otehotnie, my sme sa snazili 2 roky kym som otehotnela

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ariadna22
30. dec 2013

nahovor mu, že máš antikoncepciu, miláčik začala som brať antiku a tabletky pohod na ladničku, u nás to funguje, už máme 3 deti, chlapi sú blbí

katasa
30. dec 2013

no konečná 😀 že ako ho donútiť..... prepáč, ale asi si o tebe ako o budúcej matke myslí to isté, čo ja!! mladá, blbá, nezodpovedná!!

katasa
30. dec 2013

a ked tu tak čítam vaše odpovede, ani sa nečudujem, že je toľko "pokazených" vzťahov....

sliznik
30. dec 2013

@mirka1001 a nebyť servítky a palca, dodnes by sa nepodarilo...

zita19
30. dec 2013

@sliznik Chlape, ty sa mi cim dalej tym viac pacis. Ty vzdy tak pribijes. Normalne sa vytesujem, ked ta zbadam, ze zas sa narehocem. 😀 😀 😀

zeleny_cajik
30. dec 2013

Mila @vaness2013 , v tomto fore su este ine tematicke celky: Rodinne problemy, Som na deti sama, Paragrafy, Rozvody a sudy... Odporucam ti zacitat sa do tem v tychto castiach fora, potom sa este raz zamysli (mala by si byt schopna hlbsieho zamyslenia, ked ta aj na VS zobrali) a prehodnotit este raz svoje umysly.

Ale zas chapem, aj ja som bola schopna pocas skuskoveho robit vsetky mozne voloviny pocnuc utieranim prachu v satniku az po vencenie susedovho psa, len aby som sa ucit nemusela. Toz, len tie tvoje prokrastinacne umysly/aktivity su trochu uletene, radsej fakt zatni zuby a vrat sa ku skriptám. Ak ta skola nebavi, skus inu, alebo si najdinpracu, co ta bavi, tehotenstvo na tajnasa tvoju frustraciu ci nechut k uceniu neporiesi.

zdenka1984
7. jan 2014

podla mna nehnevaj sa nelubii taa vyhibuje sa ti 🙂

yanuska1989
11. jan 2014

@vaness2013 Ahoj , takto : to že chceš mimi chápem ..my sme to tiež mali tak ,že som dorobila školu ..finančne to nebolo naj tak som si povedala ok,keď, to má prísť tak to príde-povedala som mu žeby som chcela normálne sme sa o tom od začiatku vzťahu bavili až raz mi povedal ,že by chcel také malé ako som ja 🙂 aby nám behalo po byte -ver mi neopísateľný pocit ,a už iba pracujeme aby sa to stalo skutočnosťou ..ver mi takéto veci netreba siliť ..ste nato dvaja 😉 a naozaj je to rozhodnutie na celý život .držím Ti palce 🙂

afrika
11. jan 2014

@mirka1001 to si snáď robíš srandu??? 😕 😕 😕

mylove321
11. jan 2014

nechcela by som dieta s chlapom, co sa do mna nechce urobit. co ti sibe?

lusche
9. feb 2014

@vaness2013 ked to tak chces a on nie, asi vies preco to chces, tak ho jednoducho poriadne opi a basta -ale tak primerane-aby to este vladal a chcel robit,ale dost poriadne nato aby si to mala pod palcom ty, alebo po Bé:
pritlac mu jeho zadok k sebe a poisti to nohami obmotanými okolo jeho 🙂))

sunshineka
6. apr 2014

aspon jeden z vas ma rozum a sa cudujem,ze rozumny chlap chodi s takouto hlupuckou dievcinou.daj boh,aby si si tymto prispevkom robila srandu,lebo ak myslis skutocne vazne tuto otazku,tak nemam slov.totalne nezodpovedne planovat dieta,ak studujes a zivit ta bude kto?a donutit chlapa k oplodneniu?pouzivas niekedy rozum?

gerci90
3. júl 2014

no takže takto..prečitala som celu diskusiu..tak aj ja sa vyjadrím..slovíčko "donutiť" znie hrozne, každa s nas si to predstaví po svojom...v prvom rade by ma zaujmalo či ste sa už o tom bavili, či si ho oboznamila že chces babo a ci aj on je natom rovnako...alebo hned ides to riešiť nutenim? ono je to vždy tažke ked žena chce a chlap nie a opačne ..sama som si tým presla .čo sa týkalo druheho dietata... na mna prisla strasna tužba podruhom mimi až som mala pocit že jedno dieta ma nenaplna štastím. kedže moj manžel to tak necitil a všemožne sa branil prešla som si peklom a nielen ja ale aj on nakolko sa stala so mna hysterka .plakala som prosila, prehovarala,. NUTILA ..robila všetko možne aj nemožne až som dostala facku od života nastali urcite zdravotne prob.a vtedy som si povedala a DOST! tužba ostala, ale ak to nema byt obojstrane a nema sa mi narodit druhe dieta (chcene oboma rodičmi tak si ho jednoducho nezaslužim. potom nato "vykašlala" aj ked tajne dufala a dockala som sa! jednoducho jeden raz pri milovaní sa manžel (naschaval pozabudol) a odvtedy ideme naplno,,bez zbytočnych rečí a vysvetlovania .-.jednoducho aj v manželovi sa casom niečo zlomilo a tak teraz to je na osude ci nam bude druhy drobček dopriatý...Tak ak ti smiem poradit,netlač.. Nechaj to tak a raz ked ta manzel spontane "prekvapí" budes o to štastnejsia akoby si si mala vyčítať že si ho donutila..a tak založila svoje štastie na neštastí iních (manžela)držim palce

mona69
3. júl 2014

@vaness2013 Na školu sa nevikašli dokoč si ju a potom plánuj dieta ,iba by si mala viac problémov .Vermi deti budeš mat ale teraz oto ešte nerieš .Nikam sa nenáhli vzdelanie je velmi doležité.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre