Čo pomáha na strie po pôrode?

lusia222
5. apr 2013

Kočky pomohli vam nejake kremy alebo cokolvek ine na strie po porode(brucho,stehna,boky,zadok,prsia).Dakujem

radka227
18. nov 2015

ja som sa natierala bepanthenom proti striam a stale ho pouzivam. myslim si, ze pre tehulky je bezpecny. bez zbytocnej chemie.

maykaaa1122
10. apr 2016

ja používam výhradne bepanthen na strie. Som maxi spokojná. Pokožku mám oveľa pružnejšiu a hydratovanejšiu.

loknicka
10. apr 2016

aj vyrobky LR su ucinne 🙂

yanni
10. apr 2016

Ked uz strie mas, nic ti nepomoze. Ono po case (rokoch) trochu vyblednu, ostanu len biele pasiky. Ale trva to fakt dlho.
Ina baby, nerobte si iluzie, ze ak sa budete poctivo natierat pred ci pocas tehu, ze sa vam strie neurobia. Ono to s natieranim nema nic spolocne. Zalezi od pokozky, tkaniva, elastickosti a tiez genov.
Su zeny, co sa natierali na hrubo 5 cm, million krat za den, nepribrali vela a predsa ich maju aj "za usami", a su zeny, ktore nikdy nerobili proti striam nic a nemaju ani jednu.
Ja nemam ani jednu, v tehu s malou (ma terza takmer 9 mesiacov) som to natieranie fakt ze flakala, bud som zabudla, nebolo cas, ci sa mi nechcelo. Pribrala som 15 kg a da sa povedat, ze takmer vsetko naraz ku koncu tehu a neurobila sa mi ani jedna stria. A podotyka, ani s vekom to nema nic spolocne. Mam takmer 40!!!!
Ono to fakt ma asi aj nieco s genmi spolocne. Moja mama tiez nema ani jednu a to pribrala v tehu so mnou 23 kg a s bratom 30!!!! kg. Brat bol takmer 60 cm a 4 kg velke babo, mama mala tiez uz vyse 30 rokov a tiez pribrala naraz ku koncu tehu. Do pol roka po porode bola zase stihla. Takze ma to aj s tym "dobrym" tkanivom a elastickostou pokozky nieco do seba.

evittam
10. apr 2016

@yanni Konečne niekto čo napísal pravdu - a nie len reklamu výrobkom čo nezaberajú. 😉

lenkahacikova
18. apr 2016

Ja som sa natierala bi oilom okrem zadku a teraz mam stroe na zadku... oooch... baby nemate niektora vlastne skusenosti a tym laserom - ci sa naozaj tym tie strie daju odstranit?

rebekazpekla
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milota164
28. apr 2016

ja som bola spokojna s kremo proti striam od Bepanthenu, dobre hydratuje pokozku a neostava po nom velmi mastna

carlline
28. apr 2016

@yanni presne tak ... ja pri prvej sa mi spravila jedna mala stria a to som nekremovala nic .. a teraz co som tehotna kremovala som jak salena vsetkym moznym co sa radi a strie mam take ze dovidenia sa bojim pohladu na brucho ked budem po porode ..ale tak svet sa nezruti kvoli tomu .. stae si hovorim ze su zeny kt by chceli mat LEN TAKYTO problem ze strie :( ....

sovulka007
17. feb 2017

na strie po porode som si davala Bepanthen prosti striam a davala som ho ale viac krat denne.po prvom tehu strie uplne zmizli ale po druhom ostali a uz nejdu prec .

kotenko
13. mar 2017

mne na strie pomáhajú dva krémy, jeden je taký akože gél-krém, neviem vlastne, čo to presne je, vyzerá ako gél, konzistenciou je ako krém 😝 a krááásne hydratuje pokožku a udržiava vodu v pokožke, pomáhal mi počas tehotenstva a aj teraz, som už bez nich a tie ktoré som mala - veľmi pekne zmizli!!! a plus používam po sprchovaní tonizujúce telové mliečko

janka086
30. júl 2018

Ahojte, tiež mám problém so striami, avšak chcela by som sa ich zbaviť bez použitia nejakých drahých (a často nefunkčných) krémov. Našla som na internete rôzne články. Napríklad v tomto https://www.wellness.sk/ako-predist-striam-co-n... radia natierať olivovým olejom alebo citrónom. Máte s tým nejaké skúsenosti? Alebo poznáte nejaké iné prírodné cesty na zmiernenie strií? Ďakujem.

zabka788
28. sep 2018
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

chce to dobrý peeling, masaž a krem na strie, inak to asi nepojde. Len ktorý krem je ten najlepší?

veronikakrissakova
14. máj 2019

Ahoj no ani ja som nemala velke brucho a pri tretom som pribrala najmenej a strii mam najviac je to pokoškou mne sa začala šuať na bruchu a urobili sa mi strie a použivala som 2 bioil a 2 elasti krem cele tehu a nič

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre