Padnuté prsia

iwqa
28. nov 2013

co s ovisnutymi prsiami po porode, ako ich "zdvihnut"? booze mam ich ako 60rocna babka, aj to si myslim, ze aj tej lepsie "stoja", este trochu a asi ich budem mat na pupku ☹

bzzzz
29. nov 2013

Jeeeeej, nie som sama, nie zeby som to niekomu priala. Ja este kojim a uz teraz su ovisnute. Nikdy som nemala male prsia, hned po porode som mala snad jedenastky. A desim sa toho, co z nich zostane az prestanem. A manzel sice tvrdi, ze na tom nezalezi, ale velmi uprimne to teda neznie. Este ze on ma taky fajny pupok...

gubcikova
29. nov 2013

ja som dcérku kojila 15mes.po nej prsia padli a riadne,mala som ich ako sáčky od mlieka dobre vyžmýkané. jedno prso väčšie druhé menšie.podprsenky katastrofa tak som nosila lambády.syna som kojila 7mes.a do 9mes.už len v noci.a teraz zrazu si aj muž všimol že prsia sa mi spevnili sami od seba.rozdiel medzi prsiami ostal minimálny-predtým jedno bolo o 2čísla väčšie.neviem čím to je(tehotenstvo to určite nie je).predtým aj ked som mala podprsenku bolo vidno na prsiach nadbytok kože ktorá tam bola nažmolená.už muž hovorí že tuším sú lepšie než ked sme sa spoznali 😅

iwqa
autor
29. nov 2013

@lelatt tak tak len keby bolo z coho :/

iwqa
autor
29. nov 2013

@bzzzz mozno ani nezalezalo ale skor ide o vlastny pocit, kedysi som sa drzala hesla "sloboda kozam" 😀 jj to boli casi 😀 a dnes, pred podprsenky na doma nesom, lebo ked vidim tie dva ovisnute, mlandrave "vacky"...

liza2222
9. dec 2013

@iv01 never tomu ze chlapov nezaujima ake maš prsia
ale dačo ine viem c o si hovoria medzi sebou

liza2222
9. dec 2013

chlap sa najprv pozrie na prsia a decka nam zničia všetko

lelatt
9. dec 2013

@iv01 ja myslim ze nejde vzdy len o nazor partnera. Zena sa predsa potrebuje citit dobre a byt so sebou spokojna.

liza2222
9. dec 2013

@lelatt presne tak a ovisnute prsia po porode dokazu zmničit natrvalo zene sebavedomie co z toho ci to muzom vadio alebo nie oni u nepodtstatni

lelatt
9. dec 2013

To ze su nepodstatni si napisala ty...ja som napisala ze nejde vzdy len o ich nazor...keby sa mam napriklad ja "riadit" podla toho co vsetko mojmu priatelovi neprekaza tak chodim strapata, v otrhanych veciach, mam o 30kil viac a nestarala by som sa o seba lebo viem ze by mu to nevadilo...ale kazda spravna zena sa chce pacit v prvom rade sama sebe...
A ked sme pri tom, ukaz mi jedneho muza ktoremu sa viac pacia ovisnute prsia ako normalne pekne prsia ... tak taky muz by bol velmi divny...

liza2222
9. dec 2013

@lelatt ved maš pravdu pekne zeny u ked nerodia nikdy

liza2222
9. dec 2013

@lelatt nikomu sa nepačia ovisnute ani zenam ani muzom a cato takto doplatia zeny na decko

mamanikus
9. dec 2013

No dievcata ja som spravila zasadnu chybu a to ze po porode som velmi rychlo schudla (-20 kg) do toho nevyhnutne kojenie 1,5 roka a uz boli rolety na svete 🙂 Necvicim ziadne cviky ale zacala som papat a pribrala som +3 kg co vidiet na prsiach + podprsenku nosim aj na spanie (bezkosticovu) ale je tam opora a vemi to pomaha ak k tomu pridate aj krem vysledok sa dostavi. Musi Vam byt ale jasne ze to nie je ako pred porodom ale dekolt stale stoji za pohlad 🙂 🙂 🙂 Operaciu by som nechcela uz len preto ze chcem deti viac a rezat sa nenecham pokial nie som vazne chora. A jedna pani cvicitelka mala tiez v jednom pravdu aj prso je len sval 🙂

lelatt
9. dec 2013

@mamanikus uz som sa stretla s tou radou ze podprsenka na spanie robi zazraky 🙂 takze ked bude moj princ na svete a ja dokojim uz aj idem na to 🙂 u mna by s operaciou nebol problem, babo chcem len jedno aj ked je pravda ze o par rokov by sa to mohlo zmenit. Len financne je to velka polozka.

1bambula
9. dec 2013

@lelatt uprava stoji cca 1500 eur mne nepomohlo nic ani podprsenka, ani cvicenie iba opka som maximalne spokojna 😉

lelatt
9. dec 2013

@1bambula Tak pre niekoho je 1500eur nic, podla mna je to dost velka ciastka...ale samozrejme kazdy ma inu fin.situaciu

liza2222
9. dec 2013

@1bambula ty si mala ale velke nemuseli vypchavat ja mnanm male a ovisnute citim sa hrozne odkedy mam deti

1bambula
9. dec 2013

@lelatt to chapem, tiez som si na to setrila nejaky ten piatok 😒 ale chcela som tym vlastne povedat ze nic ine mi nepomohlo a ver ze som toho skusila dost 😉

liza2222
9. dec 2013

@1bambula a mna by to vela staalo a ten pocit byt vypchata lebpo mam decka

liza2222
9. dec 2013

@mamanikus prssssia nie u sval ale tuk zlaza a vazivo a vazivo sa natiahne nepomoze cvičiť jer to skaličnei telo navzdy

maribell
9. dec 2013

@iv01 jasne opytam sa manzela a urcitem i povie pravdu, ze su otrasne 😀 jasne ze ked sa spytam mi povie ze mam pekne prsia ...ale aj tak sama dobre viem ze to neni pravda... 😀

liza2222
9. dec 2013

@maribell presne tak zeny sa vidia a vedia ze vytrih nepripada do uvahy len a kryvaj a kupko hm zabudni ak nec hceš a trapne citiť

maribell
9. dec 2013

@liza2222 ja mam dost male prsia ale samozrejme su ovisnute... vsak ako po 8mesacnom kojeni 😀 mne na kupalisko pomohli plavky tohto strihu 🙂

lelatt
9. dec 2013

@1bambula ved ja som to ani zle nemyslela..snad to nevyznelo ustipacne 🙂 no mne priatel povedal ze keby si dam plastiku tak to urcite narusi nas vztah. (Neviem kde v hlave nabral nazor ze ak si da zena urobit prsia ziska tym prilis vysoke sebavedomie a casom opusti chlapa-koli inemu..pretoze uz po nej moc pozeraju) :D tak mna to este len caka, urcite najprv skusim minimalne tu podprsenku na spanie a uvidime casom..stale mam vela casu odkladat pomaly peniazk.

1bambula
9. dec 2013

@lelatt v pohodke 🙂 pozeram ze cakas miminko, ja som prvykrat rodila v 18 tich a druhy krat v 24 a prsia som si dala robit v 36 tke takze som si na to pockala 😉 a stym sebavedomim som nemala nikdy problem 😀 ale chlapi to beru inak 😀 inak mam kamosku ktora si dala spravit prsia pred 10 timi rokmi pred tym nosila vystrih dobre ze ne po pupok a vypchate podprdy po opke som ju z vystrihom tusim ani nevidela 😀

zuzkat1
9. dec 2013

Ja som asi vynimka ale po dojceni ich mam krajsie aj vacsie podla mna... Som zvedava co bude po druhom mimi... O 3-4roky uvidim🙂 ale plastiku aj tak nedam... To by ma aj manzel zabil plus nie som zastanca plastik...

zuzkat1
9. dec 2013

@liza2222 nesuhlasim...pokial mas staleho partnera tak prsia po porode sa mu budu pacit-pokial nie je povrchny... Napr.moj plastiku odsudzuje...

lelatt
9. dec 2013

1bambula Ano ano cakam 🙂 v januari to vypukne 🙂 ved jasne ze nejdem na plastiku hned po porode. Ani by som to nerobila za ucelom ich vystavovat. Mne sa len jednoducho umele prsia pacia, ten tvar ci uz v plavkach alebo aj bez 😀 to len ten moj nechape a hned si mysli ze by som asi hola behala alebo co 😀 ale ked uz cumi v telke na nejaku a ta ma umele to mu nevadi 😀

1bambula
9. dec 2013

@lelatt inak sestra ma rovnaky termin 🙂 aj mne sa pacia 😉 ja som vypln nepotrebovala aj ked som uvazovala aj o nom ale doktor ma odhovoril a urobil dobre a moj najprv ze ne netreba ved to je v pohode a teraz ze ake to je super a ked niekto povie ze ako dobre vyzeram tak hned povie ze ,, sme si dali upravit aka parada,, 😀

lelatt
9. dec 2013

@1bambula a co caka sestra ak smiem vediet? My budeme mat chlapca...a to som sa tesila pol tehotenstva ze pojdem nakupovat ruzove vsetko 😀 ale tak hlavne sme zdravi a uz mi to je aj jedno 🙂 az tak do toho nevidim ze s vyplnou a bez vyplne 😀 to sa da bez zvacsenia a cisto len ako uprava tvaru? Lebo ja keby si raz v zivote davala tak tiez nie koli tomu aby boli vacsie.. tak manzel musi byt rad ked hned prezradza 😀

1bambula
9. dec 2013

@lelatt sestra caka dievcatko 🙂 konecne !!! ja mam dvoch chalanov bracho jedneho 🙂 a hej ja mam spravenu iba mamaplastku to je len uprava tvaru a dvihnutie (bez silikonu), po roku vyzeraju ako uplne prirodzene prsia bez ovisu dokonca nosim tu istu velkost kosika akurat to nemusim rolovat do podprsenky 😀
a chalani su perfektny mam pocit ze su viacej pritulny do isteho veku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre