Utorok na príjem

miska7754
9. apr 2023

Ahojte v utorok mam na gynde príjem buud hne vyvolavat porod? Ked termín pôrodu som mala 2.4 ci ako to bude postupovať kedy mi to vyvolaju

pribinak
9. apr 2023

@miska7754 zvyčajne hneď začínajú v ten Den, načo by si tam cely deň inak trčala

euka210
9. apr 2023

@miska7754 ked dovtedy neporodis, tak po klasickej kontrole budu vyvolavat

miska7754
autor
9. apr 2023

@pribinak no ved toho sa bojím u na sv LM dávajú len globulky biele na pripravenie pôrodných ciest

petulda333
9. apr 2023

Ja ked som sla na prijem,tak po vysetreni mi vyvolali hned. Do 2h dom porodila

nelca0510
9. apr 2023

@miska7754 mne začali porod vyvolávať asi 2 hodiny po prijme. Porodila som asi za 15 hodín.

mirka438
9. apr 2023

Ja som sla na prijem 6 dni po termine, pri jednom aj pri druhom. Syna(7 r.) mi vyvolavali hned, pri dcere cakali...prijali ma v pondelok, v stredu na vizite som bola na 5cm tak ma poslali uz hore do porodnice. Bolesti som nemala tak ma poslali do sprchy, spravili klystir, napichli oxytocin a stale nic. Tak mi pichli vodu a do 50 minut bola na svete. Cele aj s vizitou to trvalo asi 3 a pol hodiny.

miska7754
autor
9. apr 2023

@euka210 aha ano a to najprv ako začínajú vyvolavat asi tie globulky biele do pošvy na vkladanie vsak

petulda333
9. apr 2023

@miska7754 ja som dostala injekciu a potom infuziu a v nej tiez nieco

jaskolka
9. apr 2023

Áno, začína sa hneď vyvolávať, ako ta príjmu, uložia na izbu atď. Spôsob ma asi každá nemocnica svoj, bud injekcia, infúzia, tablety do pošvy... Alebo majú svoj postup. Všetko ti určite vysvetli potom doktor, alebo sa pýtaj ho rovno všetko, čo ťa bude zaujímať
Ja som mala tak na príjem na vyvolávanie, av tú noc sa mi doma začal pôrod sám. Čiže kľudne ešte môže to tak začať aj u teba 🙂

miska7754
autor
9. apr 2023

@jaskolka no ved ano ale neverím tomu hehehe :D lebo pan primar vrav volsco ze budu mi dávať globulky ale ci tie globulky mi pomôžu som si pomyslela ktovie mozno ze áno pri prvom tiež som dostávala globulky do pošvy a na druhy deň vncoi ma to už chytilo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre