Bilingválne gymnázia v Bratislave

lilifee191
17. máj 2014

Zaujimam sa o bilingvalne gymnazia v BA, s jazykom anglickym, precitala som kadeco, ale chybaju mi nejake osobne skusenosti od absolventov alebo rodicov, doporucenia, ktore gym. ano, ktore nie, kde to ako chodi, certifikaty z AJ pouzitelne v zahranici, kvalita vyuky, maturity, IB maturity apod. Viem, ze kazdy ma ine naroky, predstavy, robime si zatial prehlad, je jedno, ci sukromne (v rozumnej cene, nie 1000 eur mesacne) alebo statne. Zatial mam dobre referencie na GJH...
Dakujem

lizalizaliza
31. aug 2014

Skúste gymnázium cs. Lewisa v Peržálke.

tykat
1. sep 2014

@lilifee191 Dcéra od zajtra začína na GJH biling. Ak bude záujem môžem postupne pridávať skúsenosti 🙂

lea_mur
8. dec 2014

Je dobré aj gymnázium sv. Uršule v Starom meste?????
Chcela by som tam dať dcéru.

apolka77
30. mar 2017

Viem, stara tema, ale predsa len, chodi niekoho dieta na 5-rocne evanjelicke bilingvalne lyceum na vranovskej v BA?
Potrebovala by som vediet ci ste spokojny a ako je to s uplatnenim po skole.

ruzicka1974
26. mar 2019

@tykat Dobrý deň, ak sa môžem spýtať (teraz som našla túto diskusiu), aké teda máte po pár rokoch skúsenosti? ďakujem

tykat
26. mar 2019

@ruzicka1974 dcera tento rok maturuje...skola vyborna, fakt sme vybrali dobre, prezila tam podla jej slov 5 skvelych rokov.

ruzicka1974
27. mar 2019

@tykat Ďakujem, my ideme zajtra práve na prijímačky, tak zháňame info z prvej ruky. Tak ďakujeme a nech sa darí na maturite dcérke