Som len druháčka a nemám nikoho

6. sep 2022

Ahoj, vlastne ani neviem prečo píšem sem, možno preto lebo to tu je anonymné a ja ani neviem komu sa vyrozprávať. Sú tu staršie ženy a možno mi niekto poradí. Ide o to, že vždy som bola taká osamotená, som na to zvyknutá, ale poslednu dobu mi je až moc smutno. Príde mi, že nemam žiadnych priateľov ani priateľky. Nikdy som žiadne nemala. Nikdy som u nikoho nebola, nespala. Nebola v kine (len s rodinou). Nemam sa komu vyrozprávať, nemam s kým kam chodiť. Strašne by som si priala mat niekoho s kým by som sa mohla rozprávať o hocičom. Keď vidím dievčatá v mojom veku vonku ako stále niekde chodia..každý deň!😞 a to maju viac ako jedného kamaráta, chodia von stále niekde inde s niekym iným…Myslela som si, že keď príde stredná a s ňou nový ľudia že to bude iné a zmení sa to, ale vôbec. Veľmi by som si priala mat kamarátku alebo kamaráta. Vážne sa citim tak sama. Poslednu dobu sa mi stáva, že mám slzy na krajíčku a len pozeram sa do blba a je mi smutno cely deň. Cele leto som nikde nebola, nemam žiadne zážitky, každý blby deň začína tak isto a konci tak isto už ma to nebaví. Premýšľala som kde by som si mohla najst niekoho, ale škola nie, a nic iné ma nenapadá. Nemam žiadne záujmové krúžky, a ked sa idem prejsť tak určite neoslovim niekoho že ahoj pod sa so mnou rozprávať. Ja ani neviem čo sa tu chcem vás spýtať. Možno nejakú nádej, že ste to mali rovnako a neskôr našli priateľov, aj keď pochybujem.

jesenzima
27. mar 2023

Prestaň sa tváriť ako kôpka nešťastia, slzy na krajíčku, začni sa na ľudí usmievať, byť dobre naladená, nájdi si záľubu, brigádu, nejaký krúžok, kde sa pohybujú ľudia ...

janhe
27. mar 2023

Ahoj vždy som bola na Tom rovnako
Nezostalo mi nič iné len si zvyknúť
Mám manžela a dieťa a tí sú moja opora plus rodina ako si písala
Kamarátky kamaráti žiadny odjakživa jak kôl v plote

dado777
28. mar 2023

Áno je to môj ig

dado777
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
yzomandias
24. okt 2023

aj autorka mas este zaujem.Tiez nemam nikoho rada si pokecam

yzomandias
24. okt 2023

@mandzula no to som ja chcem ale nemam si co povedat a tak coraz viac prepadam depresiam a je trapne ze jedine s kym sa viem porozpravat je jedna kamoska a moja mama a nemam ani frajera a to mam 15.

autor
28. okt 2023

@yzomandias Tak napiš

autor
28. okt 2023

@yzomandias tak napis

loliki
28. okt 2023

Ako poznáš seba? Si introvert? Melancholik? Pre nich je normálne, že sú skôr samotári. Extroverti a sangvinici tí sú spoločenskí a ukecaní. Ale nie je to vždy výhoda.

autor
29. okt 2023

@loliki som myslím introvert ale keď spoznám človeka a cítim sa pri ňom dobre, tak som ukecana a som extrovert

yzomandias
29. okt 2023

mam to presne rovnako

veronika1754
29. okt 2023

Musíš zmeniť prístup inak asi ťažko sa to zmení. Ja mám deti rôzneho veku, aj staršie aj mladšie od teba. Všetci majú kamarátov a to majú rôzne komplikovane povahy. Kamarátov našli rôzne na krúžkoch, a nie nemusí to byť len tanec alebo šport, sú krúžky rôzne turistické, výtvarné, zdravotnícke, šach je ich veľmi veľa. Tiež napríklad také pomahanie v útulku je veľmi fajn na nadväzovanie nových známosti. Alebo dajaká brigáda cez víkend, tam tiež stretneš ľudí. Ale hlavne zmeň svoju pozíciu že nič nevyskušamlebo ma to nebude baviť. Skús to aspoň veď nikto ťa na žiadnom krúžku ani nikde nebude držať na silu. Ak sa ti tam nebude páčiť tak odídeš.

loliki
29. okt 2023

Nájdi si niekoho na dopisovanie. https://www.globalpenfriends.com/ alebo skús iné stránky. Alebo podľa záľub. Psík je dobrý nápad, psíčkari majú hneď spoločnú tému.

nifnea
31. okt 2023

Autorka,je to uz lepsie?