Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

lenkaleg
29. júl 2014

@lovely_choice na tu torticku zo spaldovej muky s cucoriedkami 🙂

zklimekova
29. júl 2014

u nás sa dnes dojedla krémová mrkvová polievka, inak dnes rýchlo vyprážaný ovčí syr, varené zemiaky, k tomu tatarku 😉

slimstar
29. júl 2014
m_ij_ka
29. júl 2014

šalátová polievka, rizoto so syrom, slivkový koláč

adawada
29. júl 2014
Používateľ adawada je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od adawada.

mangel nie je doma tak len tieto kolaciky
http://www.sikovnamamina.sk/goji-zdrave-ovsene-kolace/

adawada
29. júl 2014
Používateľ adawada je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od adawada.
sono2
29. júl 2014

Také malé rybky čo som kúpila v chorvátsku, zemiaky s rozmarínom. Tomaten-mozarella a avokádo šalátom.

katkabg
29. júl 2014

Ja som robila Musaku 😝

firstbaby
29. júl 2014

dnes zeleninova polievocka s krupicovymi haluskami, cestoviny s bolognese omackou a na zajtra sosovicova polievka na kyslo, segedinsky gulas a pojdem zaniest aj svokrovcom, lebo su chori 😉

m_ij_ka
29. júl 2014

naša večera jednohubky s klobáskou a syrom

nagulinka
29. júl 2014

plnená kuracia roláda, ryža a šálatik z domácich paradajok 🙂

mukiii007
30. júl 2014

U nás dnes bude podľa dcérkinho želania, vyprážaný karfiol (budem ho robiť v trúbe), varené zemiačky, tatárska. 🙂

monacanka
30. júl 2014

dneska u nas ryza , kuracia pecienka restovana na cibulke ... len take lajtos jedlo

ewisam
30. júl 2014

dnes? rajcinova polievka, pecene kura, ryza, kompot

daniz
30. júl 2014

dnes mrkvičková polievka a tuniakové cestoviny + syr, na večeru opekačka

adulikka
30. júl 2014

dnes hrachova polievka s klobaskou a zo zemiakoveho cesta slivkove gule s grankon a par sulancov zo struhankou na masle.

cestovatelkaandrea
30. júl 2014

vcera sme mali borskynove gule s orechami a vecer grilovena bravcove maso v bylinkovej marinade s karfiolovym salatom.
dnes budeme mat francuzske zemiaky a vecer bude sucha vecera (asi nejaky zeleninovy salat s vajickami na tvrdo)

tinaaa84
30. júl 2014

My dnes gnocchi roztlačenými paradajkami, cibuľkou, cesnakom a fazuľkou. Zajtra sa chystám robiť kel s párkom.

rendicka
30. júl 2014

domáca slepačia polievka pre chorého manžela, cestoviny so špenátovo-smotanovou omáčkou, a slaný cukinový koláč...

janette4
30. júl 2014

u nás dnes rascová polievka s vajíčkom a palacinky.a zajtra vôbec netuším ☹

libka1
30. júl 2014

leco, vela leca 😀

janette4
30. júl 2014

u nás bude zajtra asi pizza,máme ísť kamoške na chatu,tak musí byť niečo,čoho je veľaaaaaa.ako tak pozerám,tak mnohé varíte cez týždeň väčšinou bezmäsité jedlá,túto tému musím ukázať môjmu manželovi 😀 😀 😀

lovely_choice
30. júl 2014

vcera na olovrant vanilkovo-bananovy puding s kokosom a hrozienkami 😉

lovely_choice
30. júl 2014

vcera a dnes zapekana tekvica s mletym bravcovym masom v paradajkovom pretlaku, kuskami tekvice, besamelovou omackou a platkami syra 😉

j93375
30. júl 2014

@rendicka mozem poprosit recept na ten cuketovy kolac?

lovely_choice
30. júl 2014

dnes na desiatu cokoladovy puding s medom a s domacimi piskotami zo spaldovej celozrnnej muky 😎

lovely_choice
30. júl 2014

a este sme si ich takto ozdobili 😉 (dzem, smotana a hrozienka)

lovely_choice
30. júl 2014

@adawada podobne sme uz tiez skusali a boli super 🙂

lovely_choice
30. júl 2014

@lenkaleg poslala som IP 🙂

luciaq
30. júl 2014

vyprazany karfiol,varene zemiaky a uhorkovy salat