Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

ewisam
28. feb 2015

u nas zeleninova, madarsky gulas a knedla... a zostalo aj na zajtra 😉 Nevie niekto ako sa robi gordon blue? Mam chut experimentovat

lussy666
28. feb 2015

awedčvtgzž

tajka1986
28. feb 2015

U nas dnes svieckova a knedla pre dospelych,pre dcerku spenat,zemiaciky,vajicko a tvarohove pecene buchty😉

lussy666
28. feb 2015

ospravedlnujem sa....citam vas a dcera mala potrebu nieco napisat 🙂 a teda ked uz pisem, my dnes vyvar kuraci so slizami, zapekny karfiol s varenymi zemiakmi. zajtra gulas 🙂

nikina17
28. feb 2015

My sme dnes mali kuraciu polievku so zeleninou a rezancami a falošné španielske vtáčiky s ryžou. A bábovku. Zostalo aj na zajtra aj keď chvíľu som mala obavy, že nezostane 😆

adulikka
28. feb 2015

Dnes šošovicova polievka z klobaskou a kysnute langoše zo zemiakového cesta s cesnakom a tatárskou .Deti si dali z kečupom .

zden2
28. feb 2015

Piatok- Sobota bol u nás kurací paprikáš s haluškami. Zajtra ide robiť Hrbatú krkovičku, k tomu ryžu a niečo zo špajze 😉 teda cvikla alebo čalamáda. 🙂

veronikm
28. feb 2015

AHojte mamičky pisem bc pracu a zbieram udaje za pomoci dotaznika nenasli by ste si 1minutku potrebujem minimalne ešte 30 vyplnených dotaznikov na temu Kvalita zivota pacientov s atopickým ekzémom .
Dotazník je anonymný .Dakujem vopred
Link: http://www.survio.com/survey/d/R5K4Q6A3G3Q8E9C3L

efci
28. feb 2015

Dnes kura Tikka s ryzou a cviklou a mrkvove cupcakes.

sugarfree999
28. feb 2015

Ja som prevčerom robila túto rolku z morčacieho stehna so sušenými paradajkami a krúpotom 🙂
Recept je tu:
http://anetagoesyummi.blogspot.de/2015/02/morca...

nakup
1. mar 2015

@ewisam ahoj gorden blue - ľubovolné mäso kuracie priaa, karé alebo stehno naklepeš osolíš okoreníš na polpvicu mäsa dáš plátok šunky a ja dávam taký hranolček syru tvrdého druhú polovicu mäsa spojíš a popritláčaš okraje vznikne tí kapsa obalíš v múke, vajíčku a v strúhanke a vyprážaš syr sa krásne po prerezaní roztečie 🙂

h2
1. mar 2015

@nakup Ahoj, receptík si napísala dobre, ale názov toho jedla asi skomolí každý, dokonca aj v reštauráciách som už videla tóóóľko variácií... Ono sa to totiž volá CORDON BLEU. 😉
(Prosím Ťa, neber to ako nejakú buzeráciu, len som to tu zbadala, tak som napísala.)

lydia22
1. mar 2015

Dnes troska netradicny obed polievka so sampinonmi zemiakmi a mrvenickou a domace pirohy plnene zemiakovo-bryndzovou plnkou

ewisam
1. mar 2015

@nakup dakujem, skusim 😉
@h2 hehe to je asi moja vina, i ked mas pravdu, ze restiky skomolia... az neskor som si vsimla , ze je to vlastne cordon

marlenka75
1. mar 2015

Hovadzí guláš.

myrca_m
1. mar 2015

Ja este peciem kuracie stehna na masle, k tomu pucene zemiaky s opecenou cibulou. A polievku som robila bielu zemiakovo-fazulovu.

raza
1. mar 2015

u nás dnes zeleninová polievka a domáce hamburgery 🙂 a pre drobca namiesto hamburgera mäsové guľky v rajčinovej omáčke so zemiakmi

radopp
1. mar 2015

hamburger = zdravá strava? alebo aspoň výživná? mäsové guličky to isté

raza
1. mar 2015

@radopp ako vieš, aký hamburger ja robím?? z akého mäsa?? a guličky to isté... napísala som domáce hamburgery! takže aj mäsko môže byť domáce.. to ti asi nenapadlo 😅

martas77
1. mar 2015

@radopp si v teme ktora s tvojou otazkou nema nic spolocne...

lucianka01
1. mar 2015

dnes sme mali : Hovadziu polievku so slížami, ryžu s kuratom a na poobedie som robila koláče: moravské orechové a lekvárové buchty.

piskotka3008
1. mar 2015

My sme mali zeleninovu polievku, dusene kare na hrasku s ryzou a ako dezert budem robit detsky termix😜

raza
1. mar 2015

@lucianka01 mňam, tie koláčiky vyzerajú super 🙂

radopp
1. mar 2015

@raza Stačí že je tam mäso, to hovorí o kvalite samo. Neviem čo chceš povedať slovami domáce mäso. Zo psa? 🙂

olivka84
1. mar 2015

@radopp neviem co zvyknes jedavat ty ale ale doma sa daju chovat aj ine zvierata sliepky svine kravy zajace ovce.

raza
1. mar 2015

@radopp že neviem, či u vás doma jedávate mäso zo psa, vaša vec, u nás tomu neholdujeme 😝 nakoľko som mala domáce mäsko - sviečkovú (to nie je z mačičky) tak som to využila, upiekla žemle a urobila hamburgery....
okrem toho, keby som dávala svojmu dieťaťu aj slaninu (čo nedávam, na strave mi záleží), tak teba do toho.... nič.
ale očividne si len proste typ, ktorý si chodí rýpnuť, tak ak ti to urobí dobre, uži si 😉

radopp
1. mar 2015

@olivka84 Neviem prečo by som mal chovať zvieratá. Vieš koľko zožerú?

olivka84
1. mar 2015

@radopp nechovaj kupuj to je zdravsie...

radopp
1. mar 2015

@raza V čom je pes horší ako krava? Pozerám že ťa to nezaujíma, tak dobrú chuť.

raza
1. mar 2015

@olivka84 no, očividne je to prázdninami a nejaký piatačik sa nudí... 😝