Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

lalus
7. máj 2010

jaj no a tie palacinky, čo som včera na ne chcela dojsť ☹ ....už som si ich objednala u mm. U nás je to asi jediné jedlo, kedy pri sporáku stojí on - ja spravím cesto a on si ich povyhadzuje. tak snáď už v nedeľu by som sa mohla dočkať 😎

mukky
8. máj 2010

vyprážané bravčové rezne,zemiačky s maslom a koprom,stráášne by sa hodil nejaký šalátik,sme tak zvyknutí ale došla nám zeleninka,mozno otvorím nakladané kukuričky,len neviem či sa mi to hodí 😕

iinuska
8. máj 2010

spenat so zemiakovou kasou a vajickom

cessy
8. máj 2010

ja som tomu vareniu tento tazden moc nedala...hadam zajtra sa polepsim 😉

mukky
9. máj 2010

čakám,čakám cessy čo dnes varíš 😀 😀
a ostatné?? 😕

my máme od včera,tak nevarím..rezne mam obalené,len ich vypražím ked sa bude jesť a je to 😉

cessy
9. máj 2010

mukky muz dnes robil rezne, ale tradicnym sposobom na vela vela oleji a opekane zemiacky a ryzu.
salatik mame hlavkovy, sused priniesol 😉

lyongirl
9. máj 2010

práve pôjdem robiť guláš na zajtra...

cessy
10. máj 2010

dnes nic, mame navarene zo vcera 🙂

kostri
10. máj 2010

kolozvarska kapusta,mnam mnam 😀

henikav1
10. máj 2010

ja som dnes upiekla kura v rure s cibulkou, porom, paradajkou a kukuricou, trosku podliala vyvarom a k tomu ryzu, mnam, maly si este aj duplu vypytal, on co zije takmer zo vzduchu, velmi zle papa na to ze uz je velky chlap 😀
a potom kolacik co som robila vcera, t.J piskotu a na vrch som dala cervene ovocie, ako jahody, maliny, cernice, ribezle a zaliala som to so smotanou a jogurtom so zelatinou. K tomu som rozmixovala cervene ovocie v troske dzusu s cukrom ako omacku

babulina
11. máj 2010

sosovicova na kyselo a cukinovy kolac 🙂

daniz
11. máj 2010

Ahoj, včera sme dojedali ešte kurací perkelt, dnes uvarím asi šošovicový prívarok s vajíčkom

zuzu13
11. máj 2010

zemiakova polievka, pečene kur. stehna so zem. kašou, hlávkový šalat zapekaná špargla so šunkou a syrom,

lyongirl
11. máj 2010

pyré s rybkou a stále guláš...

lyongirl
11. máj 2010

henikav1 - ten koláčik vyzerá mňam 😉

henikav1
11. máj 2010

dakujem lyongirl, hlavne bol chutny, aj ked som ho robila len od oka a bez nejakeho receptu
a dnes budeme dojedat zvysky kurata zo vcera, len mozno spravim pre zmenu hranolky miesto ryze a zeleny hlavkovy salatik. Ten ma najradsej nas kanarik, ked mame salat, tak natahuje hlavicku a vie ho sprasit tolko, ze je z neho len taka mala gulicka ako kuriatko

cessy
11. máj 2010

pecene kuriatko, pecene zemiacky a grecky salatik 😉

lalus
12. máj 2010

zemiaky, špenát

cessy
12. máj 2010

dnes nic 😝

kostri
12. máj 2010

no vcera som mala extra domacu stravu-sackovu polievku a kupovane lazane z lidlu 😝 😀 a dnes vyprazane mlete rezne a ryza plus zavarany salatik z tekvice-akoze calamada 😉

havedka
12. máj 2010

ja som varila hustu fazulacku a palacinky mnam

mukky
12. máj 2010

dnes som nevarila,/len teda drobčekovi/ boli sme sa najesť von a akurát sme s mm dorobili trasenú tortu 😎

mukky
12. máj 2010

samé fajnotky ste inak robili 😅

ozi
autor
12. máj 2010

baby, no tak sa teším, že sa to tu dobre rozbehlo, ja som dlho nebola, bo nejaké problémy, ale občas som vás aspoň čitla,

dnes som robila hráškovú polievku s haluškami a hydinové rizoto

mukky
12. máj 2010

ozi a ja som na teba myslela že kde si 😕 😀
dufam že všetko je už ok

ozi
autor
12. máj 2010

mukky, dík, nie nie je všetko ok, ale bude, verím tomu, moja maminka a aj svokra majú zdravotné problémy a dosť vážne, tak sa nedalo

ale už nakuknem snáď častejšie a aj napíšem 😉

cessy
13. máj 2010

dnes mi mamina priniesla neake masko na stave a ryzu 😉
poobede budem robit mojmu drobcekovi torticku 🙂

daniz
13. máj 2010

Včera na večeru-omeleta so šukou, dnes ešte neviem..... 😀 😀 😀

babulina
13. máj 2010

daniz neposles recept na omeletu? ja som to nikdy nerobila len vecne o tom pocujem ake je to dobre 😕

zuzu13
13. máj 2010

u nás je špenátová polievka a rizoto s uhorkou 🙂