Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

mukky
25. jan 2010

cessy a som zabudla,nedávam do tých špagiet ziadne koreniny..
najlepšie je si to urobiť na tanieri,špagety,platky masla,nastruhaný tvrdý syr/žiadny kečup/ 😀

cessy
25. jan 2010

mukky dakujem.....
ja veru kecup nemusim...teda vobec nelubim, urcite vyskusam 😉

apna
25. jan 2010

ahojte,
ja som vcera mojmu robila plnene rezne-podusila som cibulu so sampinonmi a potom ku tomu supla taveny syr ako bambino napr. a tym naplnila rezne,obalila a vyprazila... a ku nim take zemiaky
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=17719&ord... a pardaj.salat

a ma este na dnes..
a sebe sosov.polievku mnam
a malej cestovinu a omacku-maso,por,hrasok,trocha syru

henikav1
25. jan 2010

my sme prave dojedli kuracie rizoto zo vcerajsej vecere, ale na zajtra vecer musim nieco vymysliet 😕

vinka
25. jan 2010

No mi sme dnes mali šampononovú omáčku k cestovinám. 😉

junovka
25. jan 2010

zajtra budu domace buchty na pare 🙂

iinuska
26. jan 2010

spenat 😝 oziiiii 😀

evitkamalicka
26. jan 2010

bryndzove pirohy

apna
26. jan 2010

ahojte,
ja som dnes robila knedlik a koprovu omacku s brav.masom 😎

lyongirl
26. jan 2010

šošovicovú mliečnu na zajtra

cessy
26. jan 2010

ja som si dnes robila cestoviny/spagety podla mukky a muz papalv robote....takze zas nic 😅

kibuk
27. jan 2010

ahojte ja dnes varim jedlo mojho synatora 😀 😀 😀 on by v nom aj spal 😀 😀 😀 😀
kurča na smotane,cestovina a polievočku mame ešte od nedele kuraciu
a zajtra polievočku porovu

ozi
autor
27. jan 2010

my máme ešte karfiolovú polievku zo včera a druhé bude tiež kura na smotane a halušky 😉

evitkamalicka
27. jan 2010

ja dnes cestoviny s paradajkou a mozarellou, milujem ich

lyongirl
27. jan 2010

evitka ako robíš tie cestovinky s rajčinkou a mozarellou? pls 🙂

mukky
27. jan 2010

ahojte,
cessy chutili ti špagety?

ja dnes robím *vyprážané kuracie rezne* bez vyprážania,varené zemiačky s maslom a zeleninovu prílohu kukuricu s hráškom
mňam 😀,sa teším

drobčec má už urobené rizoto s kuracím maskom

apna
27. jan 2010

cawtw,
ja dnes robim mojmu "holubky" 😀 (plnena kapust.listy)
sebe cest.-tuniak.salat
malej nejaku polievku,este neviem

ozi a kibuk ako robite kura na smotane?

cessy
27. jan 2010

mukky ano chutili, take jednoduche a chutne...mnam...

a ako robis rezne bez vyprazania??? 😕

ozi
autor
27. jan 2010

evitka, veru, ako?

mukky a aký je to vyprážaný rezeň, bez vyprážania 😕

apna, jednoducho a rýchlo 😀 , podusím nadrobno nakráj. cibuľku, dám červenú papriku a potom kuracie mäsko, zalejem vodou, ochutím/ vegeta, bujón/, nechám dusiť a potom zalejem smotana -múka, deti to milujú, vlastne je to perkelt alebo druhý spôsob: na cibuľku dám mäsko, trochu vody, samozrejme ochutiť, potom dám tavený syr a smotanu

mukky
27. jan 2010

su to super rezne 😀 ,su jemnučké,štavnaté a makkučké a ovela zdravšie 😉,nezaspiníte si sporak,ani panvice,a usetríte cas 😎
normalne si rezníky obalíte do trojobalu,ulozite na papier na pecenie,jemne potriete naolejovaným pierkom/nemusí byť,ale je to tak lepsie/ no a date piecť do rury,neprikrývať!!!
peču sa asi 40 minut nazaciatok davam tak na 150 st.postupne pridavam a otacam sem tam ak je nutné
mm uz len tak chce,aj kurca naporcované a v trojobale tak robím,je uzasné,vsetku stavu si ponechá..

i ked mne tá mastnota pri zakusnutí trosku chýba 😀 😀 😀
ale fakt odporučam vyskusat..je to zazrak ze vobec nie su suché a neprykrývaju sa 😀

evitkamalicka
27. jan 2010

baby uplne jednoducho....uvarim cestoviny, nakrajam cerstvu paradajku a mozarellu na kocky a zmiesam dokopy, troska osolim a pokvapkam olivovym olejom, jednoduche, rychle, zdrave

anibas
27. jan 2010

zemiakové šúľance so strúhankou

lyongirl
27. jan 2010

evitka aj som si myslela 😉 , len škoda, že teraz sú tie rajčiny z obchodu takéto 😝 , ale dala by som si to, len s rajčinkami zo záhradky 😉

mukky - MM lúbi také rezníky, ale ja to nerobievam, robila to svokra a hovoril mi o tom, možno sa nechám nahovoriť, ale ja tak nerada obalujem do 3obalu 😝

evitkamalicka
27. jan 2010

lyon my sme vcera kupili velmi dobre rajciny u nas v takom malom obchodiku, inak v tych supermarketoch su take nijake bez chuti, ale v zime su dobre aj tie koktailove paradajky, s tymi je to este lepsie

lyongirl
27. jan 2010

no ja v zime kupujem tie koktailové, nabudúce vyskúšam, MM bude čumieť, čo to zase jem, on na takéto jedlá nie je...

evitkamalicka
27. jan 2010

moj MM tiez take nemusi, ale toto normalne zje

lyongirl
27. jan 2010

evi, vieš jaké chute si mi práve narobila? Ale jediné čo mám sú cestoviny a rajčiny, nemám mozarellu ☹ a len kvôli tomu nejdem deti obliekať a utekať do obchodu...

kibuk
27. jan 2010

apna ja robim kurča na smotane takto tiež jednoducho a rychlo 🙂
http://www.ankak.estranky.sk/clanky/varenie_-pe...

ozi
autor
27. jan 2010

mukky, dík, určite ich vyskúšam, som zvedavá 😕

evitka, mňam, také ja môžem, spravím so cherry paradajkami

šúľance moje deti milujú, aj ja 😝 , a keď ich urobím, tak neodolám 🙄

kibuk, ja síce mäsko nevyberám, ale šupnem tam zátrepku, keď je dnu, ale ináč to isté 😉

lyongirl
27. jan 2010

evitka - takže si ma donútila zapojiť môj mozog a fantáziu 😀 a čo chladnička dá a boli cestovinky s cherry rajčinkami, parenicou/neúdenou/ a olivami. parenicu som včera kúpila po dlhom čase a veru zišla sa 🙂 , akurát ju dojedám. Obed rýchly a fajnový.