Pohostenie na oslavu do 20 eur

6. nov 2022

Poradite mi prosim nejake pohostenie na oslavu tak cca do 20e😇..viac rozpocet nepusti🫣

loginexistuje
6. nov 2022

takto otazka je co mas k dispozicii doma ak mas tortu kupenu zvlast urobis kavu caj kup par balikov chrumiek tycinky jeden dzus rozrob s vodou a mas
chlebicky ti napr nevyjdu pre tolko ludi za tu sumu
alebo urob detom hranolky v rure a dospely len tortu (mimo toho rozpoctu)

daniela2202
6. nov 2022

@elizabet173 presne, aj u nás je kolegyňa čo ledva vyžije a len by žúrky robila, týždeň po výplate- že kedy bude výplata... ????

loginexistuje
6. nov 2022

alebo povedz aspon niektorym nech namiesto darceka donesu jedlo o ake velke dieta ide ? za mna by som zvazila bud okresanie poctu pozvanych alebo fakt to urobit len ako torta a kava a detom chrumky

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimka1402
6. nov 2022

@daniela2202 Toto je detská oslava, to znamená,že mamina chce urobiť dieťaťu radosť, ja to úplne chápem.
A myslím si, že keď vysvetlila, že bude to detská oslava na 2h o to viac je možné to spraviť aj pre toľko ľudí. Lebo alkohol tam byť nemusí- podľa mňa vôbec by tam nemal byť, deti často na oslave nejedia veľa lebo stále sa šantia.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
daniela2202
6. nov 2022

@mimka1402 mala hneď napísať detská oslava

sendy1977
6. nov 2022

píšeš, že torta bude. Tak za tých 20 e môžeš uvariť aj normálne jedlo. Kúp kare, šampiňóny a urob mäso na šampiňónoch a ako prílohou 1/2 ryže a 1/2 hranolky . Pripadne ak bývaš v dome tak kotlíkový guláš.

mogaa
6. nov 2022

nuž za tú sumu zázrak neurobíš......chlebíčky pre dospelých, čipsy, slané paličky, šampanské a niečo na pitie...fajn je aj marlenka ale ak bude torta netreba....

marzuz89
6. nov 2022

Ked citam tie rady - chrumky, cipsy, tycinky a mas, to by som sa hanbila ponuknut navsteve. Navyse to vyjde financne viac ako jednohubky 🙂 na 2h posedenie je to realne, nie je to oslava, je to posedenie.
Tortu mas, ponukla by som k nej dospelym kavu (mas doma urcite) detom vodu s citronom. Bude sladka torta takze nalievat ich k nej dzusom resp vineou a pepsi je absolutne zbytocne. Do kavy mlieko, zatial z rozpoctu 1€ 🙂
Potom by som volila jednohubky s 2 ci 3 druhmi natierok, a nakrajane ovocie. Banany, jablcka, mandarinku na kusy. Na 2h detom uplne staci torta, ovocie a nejaka ta jednohubka, budu sa hrat. Dospelaci na 2h uplne v pohode s vacsim kuskom torty, kavou a vodou, a jednohubkami, este kupit klobasu, nakrajat na kusky, k tomu par kuskov chleba, horcicu. Zavarane uhorky. To viac ocenie pani.
Do 20€ sa da dostat, ved sa nemusia prehybat stoly 🙂 my radi pohostime, neratala som nikdy, jednoducho idem a nakupim, ale 20€ ak proste musime, lebo nemam viac.. Nuz, da sa.
Len ti neodbi prosim ta chrumkami a cipsami 🙈

masinka
6. nov 2022

My robievame na detske akcie hrubu "americku" pizzu z tvarohoveho cesta ( na cesto ide 200 g nizkotucneho tvarohu, 8 polievkovych lyzic oleja, 8 lyzic mlieka 1 vajce, 1 prdopec a 400 g muky), roztiahnut na velky plech, predpiect 10 minut na 175 stupnov, natriet na to jednu konzervu pizza paradajok , posypat pizza korenim a oblozit poda chuti, posyat syrom a dopiect 20 minut. My davame na nu 200 g sunky a konzervu ananasu alebo kukurice a struhany syr, ked to tak teraz ratam, tak vyjde cely plech na cca 6 E. V lidli maju rozvalkane listkove cesto za cca 1 E, jablka su teraz celkom lacne, z toho sa da za 4 E upiect dve strudle ked su sladke jablka staci pridat trochu skorice. Alebo 3 velke kysle smotany, balik piskot a trochu granka a spravis smotanovu tortum to sa tiez zmestis do 4 E. K tomu malinovku alebo citronadu do dzbanu, nejake blbosti na chrumkanie a do rozpoctu sa v pohode zmestis.

lugie
6. nov 2022

Kúp si lístkové cesto za pár centov v Lidli, kečup, oregano (to možno doma máš), trocha šunky, syra a urob Pizza slimáky 🙂 alebo jednohubky s nejakou nátierkou, tiež nie drahá záležitosť

gypsomilka
6. nov 2022

Listkove cesto kusok sunky syr kecup. Alebo kup tvaroh hera hladka muka sol urobis cesto rozvalkas nakrajas kocky alebo ako keby tycinky upecies. Pripadne obyc rozky natoerka hoc aka a vybavene. Aj ked teda osobne ked viem ze bude oslava a nemam na oslabu tak bud setrim uz vopred aj ked len po 10€ alebo nepozyvam tolko ludi. Nie ze potom mam 20€ pozvem 12 ludi a cakam zazrak z neba

vanesnicol
6. nov 2022

Ahoj. Da sa to nebude nobl party ale kúp nejak lacný 100% džús nejake chrumky, tycinky a poaielam ti link na lacne pizza slimáky... Je toho kvantum a z toho kysnuteho cesta môžeš urobiť aj na sladko napr slivkovy dzem zo škoricou alebo inu ľubovoľnú sladku náplň co máš doma. Robím ich na väčšie oslavy. Kde je veľa ľudí a vzdy si to každý pochvaľuje a nemusia nic viac dospel budú mat tortu kávu.. Deti maju do čoho zahryznúť.... Nie každý ma vzdy na taketo veci https://www.mimibazar.sk/recept/51729/pizza-sli...

jaskolka
6. nov 2022

To bolo treba napísať hneď na úvod.,ze je to detska oslava. Tam určite by som nešla do nejakého vareného jedla, ako tu kdesi spomínali ze kúpiť mäso na rezne, či ako.
Kúp polotovary ako štrúdle, plnené lístkové buchtičky, nejaké krekry, chrumky,tyčinky. Nejaký džús, nakrajaj hneď tortu a hotovo
Alebo objednaj pizze a vybavene.

tykat
6. nov 2022

Upec pizzovniky z kysnuteho cesta, kukurica, kecup, syr, trochu sunky ale fajn su aj bez nej. Alebo nejake pagace napr. Cesnakove, zemiakove, syrove, oskvarkove..
Pripadne urob langos party. Napec langose, k tomu kecup, syr, cesnak, tatarka, smotana... kto co chce.

Ja mam skusenost ze napecene je lacnejsie a zasyti viac ako kupovane chipsy, chrumky...alebo rozky, sunka, syr...

nadazdi
6. nov 2022

Počas covidu som detske oslavy spravila do 20€ úplne v pohode, pri každej príležitosti, veď to začalo o 15, končilo o 19 a nikto mi neprišiel vyžrať chladničku, lebo všetci prišli najedeni.. tortu som sama upiekla, piškotove cesto a mascarpone, úplne trápna, aj tak všetkým chutila.. sirupova voda so sodastreamom, káva čaj, očka pizzakolieska, ako večeru som fritovala hranolky, kilo za 2€, všetci šťastní, chodia ku mne naďalej 😅

mogaa
6. nov 2022

@marzuz89 chrumky a čipky boli myslené k chlebíčkom, nie samotné....

simona139469
6. nov 2022

Bože ženy, vy musíte byt strašne nespokojne so svojim životom. Čo vy chystáte na oslavy že na to miniete milióny? A že nemá robiť oslavu? No ja neviem ale mne by prišli niektorí ľudia zablahoželať aj keby žiadnu oslavu nerobím alebo aj keby nemám nejaké 5 chodove menu.

Autorka: chipsy, tyčinky, nejaké keksiky take sladké alebo tak. Ďalej nejaký jednoduchší koláč- napr varený alebo bublaninu. Isto sa to dá aj do 20€. Aj vody vieš kúpiť.

simona139469
6. nov 2022

@simona139469 a ešte, aby som neurazila dievcata ktoré reálne poradili, myslela som ženy čo radili zrušiť oslavu

kabinka11
6. nov 2022

Sprav mufiny, tie vychádzajú lacno. Chipsy, tyčinky a keď hovoríš ze torta bude, tak by som iné neriešila. Nejakú vodu, dospelým kávu. 20e ti bude stačiť.

janka1011
6. nov 2022

Pohostiť 12 ľudí za 20 eur je nereálne. Možno pár obložených chlebíkov by vyšlo.Ak na to nemám, odložím oslavu na neskôr, prípadne ju ani nerobím.

mandymoore123
6. nov 2022

@zmrzlinka2021 alebo vodu s citrónom alebo zelený čaj vychladený v dzbane

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petulda333
6. nov 2022

Upec pizzu alebo posuch. Muku asi mas,drozde atd. Paradajky v konzerve,pizza korenie,sunka,syr. Alebk tie jednohubky,my mame najradsej cesnakovu natierku-cesnak,tatarka,syr struhany. Na rozky a hore uhorka. Alebo v kaufe kupim tuniakovu natierku z pultu,nato cherry paradajky. Spenatova rolada-listkove cesto potriet spenatom (mrazeny spenat rozmrazit,na panvicu dat olej,cesnak,spenat,osolit a nechat vychladit) nato sunka a platky syru,zrolovat a upiect. Da sa to aj za 20e, k tomu chipsy a hotovo. Sak sa nejdu najest ale pohostit

gumkac19
6. nov 2022

Dá sa to v pohode:
Stačí torta, ovocie (jablko/hruška/banán) nakrájať, pizzovniky z listkoveho cesta a max. Nejaké jednohubky s nátierkou čo by jedli aj deti
Voda s citronom, káva, čaj 👍

vevesh
6. nov 2022

Pre deti hranolky+ nuggety (kuracie prsia v trojobale/dvojobale)+kecup. Z domacich surovin to vyjde lacno. Pre dospelych kavu+caj, citronada+ kolac (jablkove pite, cukinovy kolac, medovnik(y), tiramisu z kyslej smotany), jednohubky z rohlikov, listkove cesto na slano, oblozena misa (ak mas zavaraniny). Da sa, len to treba prepocitat a je otazne, co "vsetko" mas doma.

akinomel
6. nov 2022

Cestovinový šalát (dá sa aj bez šunky), slané slimáky z kysnutého cesta, potri kečupom, posyp pizza korením, na vrch trošku sezamu, rasce, alebo aj nie. Zvládneš upiecť koláč na plechu, kysnuté cesto, na vrch ovocie, ak sa zmestíš do sumy, trošku mrveničky na vrch - dobrota. Ovocný čaj, citronáda, káva. Myslím, že by si sa vošla do danej sumy... Hlavne, aby ste sa stretli a boli spolu.

queen_mary
6. nov 2022

Cize sladke ti netreba, ak mas tortu, ci? Ak sladke, tak bublanina s nejakym zavaranym ovocim - asi mas vsetko na to doma. Kupila by som listkove cesto a spravila tycinky sezamove/kminove (to mas len cenu za cesto, mozno aj 2 varky by som spravila, tie tycinky su take vdacne. Potom mozno bryndzove pagaciky - tam ide bryndza, polohruba muka, maslo, prasok do peciva, to mas asi tiez vacsinu doma. A potom na rozok by som dala cesnacku pomazanku a mozno klobasku este na to. A vodu by som kupila nejaku v akcii alebo citronadu. To by mohlo vyjst a aj by toho bolo celkom dost. Ci?

dzina007
6. nov 2022

Kedze vravis ze torta je tak kolac ani sladke by som neriesila, max nejake keksiky na stol obycajne.
A uz len nieco slane z listokveho cesta. Na pitie by som kuoila citrony a urkbila citronadu, aspon ja by som si to dala skor ako tieto lacne malinovky co chutia naozaj zle. Kavu ratam aj caj doma mas.
Zas za 2 hodiny by sa ti nemalo lojest za tony jedla