Ako by ste to riešili?

6. jan 2024

Bola som tehotná, išla som na interupciu. Ex sa so mnou kvôli tomu rozišiel. Mne je to úprimne jedno, mali sme problémy, dosť ma ta situácia oslobodila popravde, pretože mal násilne sklony a bol výbušný. Ide o to, ze jeho matka býva v rovnakom vchode ako ja a naposledy keď ma stretla na mňa na medziposchodi navrieskala. Proste mi vykričala co sa stalo, ze jej syn chudáčik sa cez to nevie preniesť. Že prišla o vnúča. Ako doslova vrieskala. Ja som si z posledných síl zachovala zbytky svojej príčetnosti a len som jej povedala, že ma má nechať na pokoji a nech neobťažuje svojim amokom panelák. Zbytky pricetnosti pre to, že som na ňu skoro navrieskala tiež, po tom čo na mňa spustila. Ako stalo sa to jeden krát zatiaľ, ale bojím sa, ze sa to bude opakovať a ze tým bude znepríjemňovať život mne aj ostatným. Neviem ani ako to riešiť, ale poznám ju, viem, že to nebol jej prvý výstup. Mám ten byt čerstvo zrekonštruovaný, dala som do toho dušu, predstava, ze by som sa musela odsťahovať sa mi nepáči. Čo by ste na mojom mieste robili ak by sa to opakovalo? Susedia si o nás budú myslieť svoje určite.

sissy27
6. jan 2024

Este jeden hystericky vystup a rovno by som policajtov volala, ze ma nejaka cudzia pani bezdovodne atakuje.
A hlavne ked spusti, pokracujem v chodzi, nezastavujem sa, neobzeram sa, nevenujem jej pozornost, nech sa aj o zem hodi. A pre jej vlastne dobro nech sa ma nedotyka…

daniela2202
6. jan 2024

Ty budeš tiež riadna klasa

aandrea9
6. jan 2024

Každá "senzácia" trvá tri dni🤷‍♀️ nepovažujem tvoju situáciu za senzáciu, chcem tým povedať, že ona vychladne. Pripadne jej nabudúce posepni, akého "skveleho" syna násilníka vychovala.

autor
6. jan 2024

@daniela2202 na to si prišla ako?

autor
6. jan 2024

@sissy27 keď toto je presne to, čo sa musim naučiť. Nereagovať. Hrozne ťažko sa mi odchádza zo situácie keď viem, že na mňa niekto neprávom nadáva. Ale máš pravdu, že je to ideálne riešenie

autor
6. jan 2024

@aandrea9 ja som jej to povedala, ešte keď som s ním chodila. Pýtala som sa, či býva často taky vznetlivy. Tak mi povedala, že som ho asi nahnevala. Okolo Petrika totiž treba po špičkaaach. Boh vie, chudina, či aj jej sa neušla

kris_tin257
6. jan 2024

Podľa mňa keď uvidí že ti je jej správanie ukradnuté prestane ju to baviť, keď sa stretnete usmej sa ak začne vrieskať na teba tak ju nechaj vyvrieskat popraj jej pekný deň otoč sa a odíď, ignoruj jej reči a ju to prestane baviť

dzulli1980
6. jan 2024

Úplne by som ju vytesnila z myšlienok, ak to urobí znova, úplne pokojne by som jej povedala, že ak to urobí ešte raz, zavoláš políciu, podáš trestné oznámenie ... rozhodla si sa, máš na to plné právo, nikto "nechodí v Tvojich topánkach", nikto nemá právo Ťa súdiť ...

anketkarka
6. jan 2024

Ty ju poznáš. Možno by pomohlo ísť k nej na pokec. Zazvoniť, opýtať sa či môžeš ísť na chvíľu dnu. Nech Ti dnu pekne povie čo má na srdci, nech sa jej uľaví, potom jej povedz čo máš na srdci Ty a dohodnite sa, že je koniec a nikto na nikoho nebude už nič kričať, lebo ste ľudia a nie zvieratá po sebe brechať. Vyčistite si vzťah medzi sebou a mal by byť koniec.

sheila121
6. jan 2024

Keď si zvládla ísť na potrat, určite zvládneš tieto malichernosti ktoré su oproti potratu nič.

kris_tin257
6. jan 2024

@sheila121 to čo je za komentár 🙈

babulkomale
6. jan 2024

@kris_tin257 dlho tu nebola, tak prisla strasit a prudiť 🤦🦹

babulkomale
6. jan 2024

@anketkarka dovnutra k vrieskajucej babe? Aby sme zas citali o vrazde v Bratislave? 🤦

tiezjedna
6. jan 2024

Ja by som ju úplne ignorovala. Ona je pre teba absolútne cudzia osoba. A ty si dávaj pozor, s kým si nabudúce nedáš pozor...

sasa1310
6. jan 2024

@kris_tin257 za komentár? Veď má pravdu. Dieťaťa sa vedela zbaviť a je jej to úprimne jedno a susedka ju viac "serie"? dobrý troll autorka

kris_tin257
6. jan 2024

@sasa1310 a vy ste kto že súdite ženu ktorú nepoznáte? Každopádne pýtala sa na niečo úplne iné ako vy riešite

queen_mary
6. jan 2024

@sasa1310 hej, radsej decko s debilom. Mozno keby viac zien rozmyslalo ako ona, nemali by sme tolko socialnych a zivoriacich pripadov.

A viac tradicnych rodin samozrejme! Na to som zabudla. A to je priorita cislo jedna v tomto dezole state!

queen_mary
6. jan 2024

Ja by som ju ignorovala. Pripadne, nemohla by si jej povedat, ze si to tvoj ex vymyslel?

sasa1310
6. jan 2024

@queen_mary ja ju nesúdim. Mne stačila prvá veta, aby si človek urobil obraz, že jej to je úprimne jedno

queen_mary
6. jan 2024

@sasa1310 nie pre kazdeho je dieta zivotna priorita. Toboz nie s debilom.

sasa1310
6. jan 2024

@queen_mary na také priority existuje antikoncepcia.

alickapusinka
6. jan 2024

TY si išla na interupciu antikoncepcia neexistuje. To dieťa za nič nemohlo ani že si si vybrala debila ani takú matku si nevybralo. Sme 21 storočí nie v dobe flinstona že neexistuje ochrana ak nechcem deti .Príde čas ak TI to úplne jedno nebude.

queen_mary
6. jan 2024

@alickapusinka to nebolo dieta. Bolo to embryo. Netreba to tak prezivat.

autor
6. jan 2024

@alickapusinka viem, že existuje ochrana a aj to, že žiadna nie je 100%. Poviem ti ako to bolo. Ten chlap kúpil kondomy po záruke, on sa roztrhol a nepovedal mi to. Bola som otočená zadkom k nemu, takže som sa nepozerala ako ho vyťahuje, keby mi to povie vezmem tabletku po. A povedal mi to až keď som mu povedala že čakám dieta a idem na potrat. Ja som dieťa nechcela, on to vedel. Dohodli sme sa že dieta nie najbližších 10 rokov, že mám iné priority v živote a chcem dieta priviesť do zabezpečenej rodiny. Keď som si začala uvedomovať ako sa správa a už premýšľala nad rozchodom, stalo sa to. Pre mňa potrat nikdy nebol žiadna morálna dilema a to, že pre niekoho je to nepredstaviteľne mu ešte nedáva právo na mňa kričať na chodbe, či moralizovať v komentároch

autor
6. jan 2024

Ostatným ďakujem, viac menej ste sa všetky zhodli na tom, že najlepšie je ignorovať ju. Ak by to zašlo ďaleko, zavolám políciu. Ale čo im poviem? Kričí na mňa a obťažuje ma? Podľa mňa by jej maximálne dohovorili a nic by z toho nemala

lilitela
6. jan 2024

Maximalne sa jej vyhybat, ak vies predvidat jej pohyb (ci sedi iba doma, alebo este pracuje). Mozno budes chodit domov ako agent 🙂 zakradat sa, kontrolovat ci je cisty vzduch. A ked uz sa neda, otocit sa na podpätku a rychlo zmiznut, dat si sluchadla, zapchat si usi, pomaha aj si spievat, nebudes pocut jej dristy.

sasa1310
6. jan 2024

@kris_tin257 no ešteže sa s ňou ten výbušný partner rozišiel, inak by bolo tých interupcií kvôli výbušnému partnerovi možno viac

sasa1310
6. jan 2024

dobrý troll. Môžeš len tu na konovi písať, že nevieš, že to do teba dal.🙊

sasa1310
6. jan 2024

@queen_mary ale veď ten "debil" sa rozišiel s ňou. Tak asi taký debil nebude😉 Do tehotenstva to bol anjelik, po interrupcii je to zrazu človek, ktorý dokáže vycápať aj vlastnú matku.

aandrea9
6. jan 2024

Jasné, ty si ho hnevala, tvoja vina🤷‍♀️ bude ti lepšie bez neho. Veľa šťastia 🍀