Ako usvedčiť manžela z nevery?

cartridge
17. mar 2010

Poraďte mi, prosím, čo mám robiť? Našla som nechtiac v manželovom mobile zamilovanú SMS, potom mi to nedalo a ...bolo ich viacej, takisto často voláva na to isté číslo. Chcela by som zistiť, kto to je, nemám však odvahu zavolať zo svojho mobilu, nechcem, aby zistila, že to viem. Aspoň zatiaľ. Je to hrozný pocit, keď máte len tušenie, ešte sa to dá, ale keď to naozaj zistíte, tak je to ubíjajúce na psychiku. Neviem, ako ďalej. Máme tri krásne, zdravé detičky, ktoré na ňom visia. Doteraz sme mali pekný vzťah, rozumeli sme si, máme kopu spoločných priateľov, spoločné záujmy. Viem určite, kde sa stala chyba - popri starostlivosti o deti a domácnosť som zabúdala naňho po sexuálnej stránke, on potreboval viacej nehy, pohladenia a hlavne milovania, teda sexu a ja som mu ho prestávala dávať. Ja som skôr racionálny typ, pravdupovediac, pohladkania alebo prejavy nehy mi vôbec nechýbali. Takže asi musím hľadať chybu hlavne v sebe. Manžel tvrdí, že ma stále miluje ako pred 10 rokmi, keď sme sa poznali, viem, že sa mu ešte stále páčim a priťahujem ho, aj mi to povie, ako však reagovať, keď viem, že to asi hovorí aj inej ... Ja ho takisto stále ľúbim, a neviem si predstaviť bez neho ďalší život. Ja som jeho druhá manželka, s prvou sa rozviedol "kôli mne", takže viem, že sa mi to všetko vracia aj z úrokami. Ako naňho ísť, aby sa priznal? Mám mu povedať, že viem o tej druhej z jeho telefonátov, alebo ešte počkať, kým sa sám nejako neprezradí, alebo kontaktovať "tú druhú", alebo čo poradíte? Viem, že tie SMS a telefonáty nechcem spomenúť, pripadala by som si u ňho ako "špiceľ" a to nechcem, iný usvedčujúci dôkaz nemám. Viem, že bude zapierať. Ja nechcem takto žiť v neistote. Som priamy človek, ak ma niečo trápi, musím to dostať zo seba ihneď, a tak takéto čakanie a mlčanie ma úplne odrovnáva. Prosím, poraďte, ak máte vlastnú skúsenosť.

lubkavargova1
3. nov 2015

@martina054 prepac, ale bud si robis srandu a nudis s na materskej, alebo mas velmi vazny problem. Chlap ta podvadza, vytrubuje to tvojmu bratovi a ty risies totalnu cocotinu ze "prisla som mu na jeho heslo".... a?? Naco este cakas? Kym on da tebe kopacky, a budes ufnukana domaca zienka, byvala exka, ktora tu bude dalej oplakavat svoj preflakany zivot??? Zena sa spamataj, ten chlap ta ma hlboko niekde, a to nechem dalej rozoberat kde lebo ma admin zablokuje na milion rokov 🙄 Tebe niet rady, ty ches pocut a citat len to co asi tebe vyhovuje...sorry, toto vychadza z tejto debaty....vela stastia k takemu chlapovy! Velebnosti jdu blejt 😠 😠

cacianka
4. nov 2015

@martina054 zmaž si fotku, tu ťa niekto spozná a to len bude kolotoč ...nehovor mu odkiaľ o tom vieš, vieš že má frajerku a hotovo, holuby doniesli poštu...

akinier
6. mar 2016

Zdravím, měla jsem podobnou zkušenost - příteli jsem zabalila věci, ještě než se stihl vrátit z práce.

2veronka7
6. mar 2016

@cartridge mamusia... 100 bodoooov... ;) poradila by som asi rovnako. Drzim palce... zabojuj. Z toho co pises... ma to vyznam 🙂