Anonym mi píše o nevere môjho muža

angelina1986
21. nov 2017

ahojte dievcata..potrebujem od vas nejaku radu,bo uz som v koncoch..som uz pomaly rok vydata,mam dcerku ma uz 15 mesiacov..ide o to,ze hned po svadbe sme sa vybrali s rodinkou do zahranicia nieco si privyrobit,vlastne zatial pracuje len manzel,ja pojdem do prace hned ako bude mat dcerka18 mesiacov,ze ju dam do skolky...na fb mi zacal pisat jeden anonym,ze mi bol moj muz neverny,este v case ked som bola tehotna..tato sprava ma polozila na kolena,bo moj sa dusoval,ze to nikdy neurobil..verili by ste anonymu alebo co by ste robili na mojom mieste? meno mi samozrejme(anonym) nechcel povedat,ale cez spravy som citila ako sa zo mna vysmieva. Urobil sa z toho riadny cirkus,vyhodila som ho von,ale moja rodina co mam tu v zahranici,ma odhovarali aby som tomu neverila..ze je dobry chlap,zodpovedny,miluje z duse malu..plakala som,prosila som manzela,aby mi povedal kto to je..ale on stale zapieral,ze sa mu chcu pomstit nejaky kamosi,este ked sme boli na sk,chodil kazdy druhy den do fitka,tam ich spoznal..ze mu asi zavidia,ze ma dom,auto,rodinu a este si chceme zarobit..neviem co mam robit..moj muz je velmi setrny,nemina peniaze na hluposti(zbytocnosti),a chlap co podvadza podla mna musi nieco investovat do seba a pre milenku..stale len place a chodi za mnou,aby som to uz neriesila,ze priorita pre nho som ja a dcerka..pocas nasho vztahu som si dost pri nom vystala,bo uz davnejsie som mu nasla na pokeci ako si pise s pipkami rozneho veku a taktiez pozerania pecka..toto vsetko sme si vysvetlili..tak proste neviem,preco nemozem mat konecne uz klud,venovat sa plne rodine a tesit sa z malickosti..nerozumiem ako mozu byt niektori ludia tak bezcitni a pomstichtivi..nikdy som nikomu nezavidela a uz duplom som sa do nikoho nestarala,takze neviem kde som urobila chybu :( vzdy bol na mna naviazany,velmi ziarlivy,dokazoval mi lasku a teraz??!!! myslim ze nevyzeram zle na svoj vek(30) staram sa o seba,najlepsie ako viem,domacnost a dieta je vzdy na poriadku a varim mu jeho najoblubenejsie jedla..uz aj keby sa prevalilo to ze mi bol neverny,by som nejako prezila,ale potrebujem vediet pravdu..som mu povedala,ze ak mi povie meno jeho akoze milenky,tak mu odpustim,ale nech nezapiera ...ale on stale prisahal na svoju rodinu,ze nech umrie ak mi klame..ze sa mu proste chce niekto pomstit..prepacte za ten dlhy sloh,ale pisala som to naozaj len v skratke :(

lula313
22. nov 2017

@angelina1986 ja neviem, ale podľa mna chlapi takto nerozmýšľajú, oni sú hrubá sila, ale nie intrigani, čiže určite by ti z nich nikto takéto veci nevypisoval.. ten anonym bude nejaká žena a tazko povedat, ci nejaká ohrdnuta milenka alebo nejaká zamylovana kolegyňa. Veď si ju blokni, aby tá neotravovala a je.

bruneta880
22. nov 2017

@obsadenemeno jeeeminee ty si aký lustrátor....😂

@angelina1986 no dievča zlaté po tom čo som si prečítala v predošlých témach...no celé zle pokec je smrrrrť
Vážne už by som mu ani nos medzi očami neverila.....🐻

angelina1986
autor
22. nov 2017

@tt247 ide o to, ze som bola velmi zalubena, mala som ruzove okuliare ale dieta vsetko zmenilo ..ked som bola tehotna, hormony so mnou lomcovali, plakala som vzdy skoro cele tehotenstvo..mala som velku oporu v rodine..nevies co vsetko som prezila..len proste uz nevladzem dalej..tu v zahranici som doma aj co sa tyka penazi, nemam problem zabezpecit si dcerku aj sama. len uz by som konecne chcela vediet pravdu nic viac

angelina1986
autor
22. nov 2017

@sissy27 nie ..ked sa dozviem meno, budem to mat cierne na bielom a rozvod..lebo uz ma nebavi len polemyzovat

angelina1986
autor
22. nov 2017

@malasandrika pytala som meno viackrat, ale nechce mi dat..ze to vie manzel

sissy27
22. nov 2017

@angelina1986 ale prosím ťa, tomu sama neveríš... Na rozvod nepotrebuješ meno nejakej ženy čo ani nevieš či bude reálne alebo vymyslené a ani nikdy nezistíš, či s ňou niečo mal alebo nie. Buď sa chceš rozviesť alebo s ním zostať.

petrofka
22. nov 2017

Ty nehladas odpoved. Uz ju davno vies. Nechceš s nim byt. Hladas len dovod, za ktory to skryt. Kľudne si dopraj terapiu, aby si prisla na to, co skutocne chces. Je jedno, ci ta podviedol alebo nie. Podla mna sa v sebe nevyznas. Alebo sa aj mylim 🙂

angelina1986
autor
22. nov 2017

@petrofka dakujem pani terapeutka a sudkina v jednom!! Chcela som pocut nazory co by robil kazdy z vas ak by ste boli na mojom mieste..nie co mam urobit! Na zaver sama usudim ako sa rozhodnem!

angelina1986
autor
22. nov 2017

@sissy27 tak to je riadna blbost! Ak by som mala dokaz, city okamzite davam nabok a riesim razne..ak by sa to potvrdilo, mala by som aspon dokaz ze mi nestoji onho bojovat, ked nema ani gule na to sa priznat!

angelina1986
autor
22. nov 2017

@lula313 niektori chlapi su riadne cisla, co sa tyka intrig, vedia o kazdom vsetko a maju z toho neskutocnu radost a su este horsi ako poniektore zeny..mala som nejednu taku skusenost s dotycnym...ale dakujem za nazor, vacsinu nezaujimaju pletky

philipha22
22. nov 2017

@angelina1986 poviem ti moj skromny nazor... je dost mozne ze nejaku herecku fikol....snad si ale len nemyslis ze sa ti prizna a povie ti meno... ty si brutal naivna.....

innather
22. nov 2017

ked ti anonym nechce dat meno, tak ho/ju poznas
muz bude zatlkat, aj keby to bola pravda..
ja by som patrala dalej, kludne ho aj popros pozriet si telefon, ci ta necha alebo tie jeho chaty .. ak ma ciste svedomie, urobi to pre teba, ak nie, bude ta obvinovat, ze mu neveris blabla
len tak zistis pravdu inak budes stale pochybovat
si este mlads, zivot pred tebou..

bluka2
22. nov 2017

Inak, ľudia, čo majú kamošov primitívov.... Vrana k vrane sada...

eeffka
22. nov 2017

@angelina1986 pozri na to aby ti clovek take nieco napisal musel nabrat dost guraz. Ja by som tiez vedela niekomu nieco povedat ale drzim hubu a krok lebo si myslim ze to ten clovek bud nechce vidiet alebo je uplny debil. Cize z mojho pohladu ti spravil sluzbu. A minat sa da na darceky aj bez toho aby si to partner vsimol. Kozuchy su len v steelovkach. Vid tvoje predchadzajuce diskusie to vidim blede. Cela jeho historia ho usvedcuje.

anonymka11
22. nov 2017

@angelina1986 v úvodnom príspevku píšeš že mu odpustis a potom v komentároch napíšeš že sa rozvedes tak potom kde je pravda? Žeby naozaj si sa nevyznala v sama v sebe? Kebyže nečítam predchádzajúce tvoje príspevky povedala by som ti kašli nato niekto vám to chce len pokaziť to vaše šťastie ale keď som si prečítala všetky tvoje predchádzajúce témy tak ti poviem len jedno dobré že si ho vyhodila a mala si to spraviť už dávno a jedna žena tu mala dobrú radu vypýtajte si mobil nech ti všetko ukáže aj pokec aj FB aj sms aj históriu ak bude zapierat a nebude ti ho chcet dať Holt asi tam nejaký problém bude

vroni
22. nov 2017

@anonymka11, fakt? Keby mi muz povedak, ze ukaz mi historiu na tablete a mobile, tak mu ten tablet otrieskam o hlavu a ukazem tak maximalne prostrednik. A frajera nemam vobec ziadneho. A lustit, ci mal nejaky anonym pravdu ci nie? Nuz, alebo mi vie povedat, kedy a s kym, alebo nech sa strci do riti. Doslovne. Nebudem sa zaoberat teplymi zvastami nejakeho zmrda, co sa tvari, ze vie, ale nepovie. Tak nech si to necha cele pre seba a neotravuje ma s tym. Ak muzovi verim tak malo, ze ma rozhadze nejaky anonym, moze ist cely vztah do kytek. Vernost sa dokazat neda.

obsadenemeno
22. nov 2017

@angelina1986 ty neries meno ani ci daco bolo alebo nie. Ty si pories sama v sebe, co vlastne chces a ci vobec chces byt s tym svojim. Lebo meno ti nepomoze. A ako tu uz pisala @anonymka11, najprv pises, ze mu odpustis, ked povie meno, potom, ze sa rozvedies a ze neuvidi dceru. Tak kde je pravda??? Okej, mozno je nahovno partner, ale otec podla toho, co pises, je dobry. Tak sa nehraj na bohynu a netrestaj svoju dceru a nerob zo seba uboziacku, co sa msti cez dieta.
Je to tvoj chlap, ty ho poznas. Alebo mozno nie. Ale podla toho, co pises, ty sa nevyznas ani sama v sebe, lebo raz pises tak, potom inak.
A ked uz pytas rady, maj v sebe trosku pokory si z nich aj nieco zobrat. A nie sa tu navazat ked ti piseme co sa ti nepaci. Holt, taky je zivot. Nadeli aj pekne veci, aj tie nie velmi pekne.

Tak si to pories v sebe, co vlastne chces a podla toho sa zacni spravat.
Anonyma zablokuj, muzovi cekuj telefon, kontroluj historiu v pc kazdy den, ak mu neveris a nemas nic lepsie na praci. Tvoj zivot, na tebe zalezi, ako si ho zariadis.

lillystranska
22. nov 2017

@angelina1986 zažila som niečo podobné ako ty. Začala som chodiť zo svojim mužom a po polroku mi začal niekto vypisovať, že má podvádza a neviem čo. Iba som sa nad tým zasmiala. Anonymous som neodpisovala a ten stále vypisovať viac a viac. Povedala som to aj mužovi a ten sa ma pýtal či tomu verím. Samozrejme, že som neverila. Verila som mu a poznám ho skrz na skrz takže viem,že by to nikdy nespravil. Pokiaľ svojmu neveríš načo chceš potom meno ženy? Čo sa tým zmení? Zmlatit jeho alebo ju? Podľa tvojich komentov a tém ťa podviedol len si to nechceš priznať a nechápem načo si s chlapom ktorý ťa posiela na potrat to není chlap a chrapun.

moonlight1210
22. nov 2017

@angelina1986
a) rozviest sa mozes aj hned, netreba ti cierne na bielom. Ak mu raz neveris, aj tak sa casom rozhadate a pojdes. Strata casu. Byt ten anonym, hodim ti vymyslene meno (lebo vidi, ze si sa chytila). Ty sa ho budes drzat ako kliest. Uz ti to nikto nevyvrati.

b) napadli ti aj verzie, ze nejaka tvojho chlapa moooc chce, lebo starostlivy, zarobi, ... tak treba uz len tebe chrobaka do hlavy, nech sa zdujes, pobalis a vypadnes a nezaclanas.
Alebo ze sice daku opačoval, ale uz sa mu prejedla, tak sa teraz nazurena, ze bola len za docasny matrac, msti?

c) nic z toho nemusi byt pravda, sice on mal tiky sexualne si pustat jazyk na spacir na fb a pokeci, ale to bolo tak vsetko (alebo si ho s dakou nasla?).
Teraz ti prisaha, prosi, place, lebo vie, ze uplne ciste svedomie nema, ale zaroven realne so ziadnou nebol, ani nechcel. Stacilo mu ich slovne natahovat.
Ale casom sa tato tvoja hysteria okolo anonymu moze obratit proti tebe. Casom vas vztah aj tak vezme tradicnu cestu stereotypu a toto divadlo, co predvadzas na zaklade ziadnych dokazov, mas v rukach len JPP, ti on raz tak vmetie do oci, ze si mu neverila, ze si ho vyhodila, ze ti stacilo slovo kohosi a uz si zurila a teraz ta uz preto nema rad. A budes plakat, odprosovat a kolenacky chodit za nim ty.
Horsie je, ze nevera az tak lasku nezabije (takmer kazdy je ochotny dat sancu), ale odlubenie uz ty nicim nenapravis. Este ti povie, ze iba to lutuje, ze fakt so ziadnou nebol, ked si tak vystrajala a co nebolo, moze byt, lebo kazda lepsia od teba.

Takze namiesto toho SND, co predvadzas kvoli anonymu, si drz pekne nervy na uzde, aj jazyk, aj svoje ciny.
Nemusis a mozes sa mylit. Mozbyt, ze si len naletela a rozbijes si vztah. Ver tomu, ze ak je to vymysel a ty ho takto prudko riesis, tak prave vyrabas riadnu trhlinu vo vasom manzelstve a raz sa ti to vrati. Lebo on ta nebude s placom presviedcat naveky.

Plus si zarabas na hlupy navyk, ze ked si budes v buducnosti niecim u neho neista, staci zrobit scenu a on ta isto prisahami ubezpeci, ze si jedina a miluje ta.
Ibaze jedneho dna narazis, ked namiesto prisah, ta posle do (censored) aj s tvojimi scenami. Ze uz ta ma akurat dost a nic ti nebude vysvetlovat, dokazovat, ani ta ubezpecovat. A uvidis ako ti padne sanka. A az vtedy ucitis, ako si stratena, neista, sokovana a znicena, lebo si mala cely cas len falosnu vnutornu sebaistotu a teraz nevies, co zrazu urobit.

sense
22. nov 2017

Sama nevues co chces, rax vypravas tak raz onak a este sa spravas aj ako hysterka...

Naco ti bude meno co s tym urobis budes lepsie spavat? Al jej pojdes vynadat? Je to o dovere...bud veris al nie...

A prepac a vyhrazat al mstit sa dietatom je ubohe ...a aby sa to raz neobratilo proti tebe ked dcera vyradtie a bude ti vycitat ze si jej branila stykat sa s otcom kt o nu javil zaujem....

sissy27
22. nov 2017

@angelina1986 a aký je dôkaz, že ti niekto povie "je to Jana Mrkvičková" ??? veď ty vôbec nemusíš vedieť o koho ide, môže to byť vymyslené meno len aby splnil čo žiadaš... Sama to veľmi dobre poznám, dovtedy do mňa ex hučal, že sa mám priznať k niečomu čo som nespravila, až som sa priznala, len nech už drží hubu... a bolo mi to prd platné, lebo prišlo ďalšie kolo... no tak som z neho spravila ex 😀 A ty si tuším taký istý prípad ako on...
Najprv píšeš, že keby si poznala to meno, tak to uzavrieš a odpustíš mu a po pár príspevkoch chceš jej meno, aby si sa mohla rozviesť... Netvrdím, že tvoj muž je stelesnenie nevinnosti, ale keby mi niekto robil scény ako ty, tak s ním nie som...
Rozmysli si čo vlastne chceš a podľa toho sa zariaď.

juliet86
22. nov 2017

@angelina1986 pozri. Reagujes ako reagujes pretoze v minulosti uz tvoju doveru narusil (pokecom s inymi pipkami) chapes keby si nikdy nemala tuto skusenost tak to mas asi na haku.... ale je to kvazi ako obnovenie rany. Ja by som milemu anonymovi povedala zw ked bude mat priamy dokaz nech ti ho posle inak cauko.
A mozno s manzelom chodte do psychologockek poradne. Da sa uz aj cez skype. Ono ke to cele na tebe
Ak chces urob za tym hrubu ciaru.

innather
22. nov 2017

pravda vyjde skor ci neskor na povrch, cas to ukaze ..

vondolina
22. nov 2017

neverila by som, vzťah je postavený na dôvere, ak budem veriť niekomu cudziemu skôr ako mužovi, tak ako taký vzťah môže vôbec fungovať? ak bude mať anonym dôkazy, ktoré budú nezvratné tak potom by som to až začala riešiť

2zuzanka2
22. nov 2017

Chlapi klamať nevedia takže skôr čo neskôr pravda vyjde najavo a podľa môjho skromného názoru odôvodnenie tvojho muža ze mu chlapi závidia je smiesne

Všetko je dôvere, mne keby niekto písal že ma muz podvazda tak ho vysmejem,iste by som neverila nejakému anonymu viac ako svojmu mužovi

kittykat22
22. nov 2017

@2zuzanka2 tak s tým, že chlapi klamať nevedia nesúhlasím. Niektorí muži vedia klamať. Klamať s ľahkosťou tak dôveryhodne, že by si len pozerala.

hope87
22. nov 2017

Z toho co pises vidim, ze to proste nenechas tak a potrebujes mat dokaz a meno. Pisat ti, ze musis sama vediet, ci mu veris alebo nie, je zbytocne. Niekto ti dal chrobaka do hlavy a uz ta to nepusti..duplom kvoli jeho minulosti s pokecom, sms, atd. Zhrnula by som to tak, ze je evidentne, ze mu neveris ale chcela by si...ale realita je, ze neveris...inak by si sem nepisala...na tvojom mieste by som oslovila dotycneho anonyma a slusne sa opytala, ze preco ti take nieco napisal/a...ci je dovodom zast alebo ti chce uprimne pomoct, aby si si nechovala hada na prsiach. A napis, ze ak je vsetko, co pise pravda, preco ti nechce povedat o koho ide...ze predsa musi vediet, ze chlap sa len tak sam neprizna a stale ti zatlka. Dalej by som napisala, ze sa povazujem za dobreho cloveka(ak to tak je 😉 ) a nevidis dovod, preco by ti chcel niekto takymto stylom ublizit, ak to nie je pravda...ze nech sa mily anonym rozhodne...bud ti napise o koho ide a da ti dokaz alebo nech ti uz nepise. Ze mas male dieta a riesit taketo nepodlozene veci nepotrebujes. Ak je nenavist dovodom, preco to anonym pise, len mu napis, ze ti ho je luto a prajes mu statny zivot 🙂...a ak ti neda ziadny dokaz, nechala by som to tak...ako tu uz bolo napisane...pravda vzdy vyplava na povrch 🙂 ...tak ako si mu nahodou narazila v minulosti na pokec aj tie sms, aj pri tomto sa to stane...ak ta naozaj podvadzal...otazne je, ci to chces...ci chces ostat s chlapom, ktoremu neveris, ktory ma za sebou take excesy 😕

bmuller
22. nov 2017

@eeffka No neviem, ci clovek musi mat guraz, aby nieco napisal niekomu o tom, ze mu jeho partner/ka bol neverny. Guraz by bola vyhladat ju a povedat jej to do oci s dokazmi a dobrym umyslom - aby dotycny/a nezotrvavala s debilom, ktory ju/ho podvadza.
Lebo takto ten anonym svedci bud - o pomste - napriklad za odmietnutie tym partnerom (mozno dakej nasluboval hory-doly a po par razoch v posteli ju poslal k vode namiesto vztahu /alebo ani k tomu nedoslo, len s dakou flirtoval a ona dufala vo vztah/);
alebo o ziarlivosti na vztah tych dvoch ludi (tak treba zasiat semeno nedovery, nech sa dotycna trapi a pochybuje o partnerovi; mozno tiez nejaka ohrdnuta tym dufa, ze partnerka ho pusti k vode a bude volny);
alebo skratka z hluposti a zlomyselnosti - lebo, zial, aj takito ludia su na svete, ktori sa drbu do veci, do ktorych ich nic nie je a nedojde im, ze tym mozu pokazit zivot celej rodiny 😠

anonymka11
22. nov 2017

@vroni áno to fakt ja si stojím za tým že ak má človek čisté svedomie nemá prečo schovávať telefón a nemá prečo mi ho neukázať keďže je to môj manžel a slušne si ho vypytam ak mám nejaké podozrenie samozrejme nie len tak zrozmaru a ona to podozrenie na zjavne si nečítala jej predchadzajuce diskusie kde sa sťažoval že jej muž si vypisuje s inými na pokeci a tak tak jasné že mu neverí ani ja by som neverila a trvalá by som na pozretí telefónu a že by si ho tým otrieskala mozuvi o hlavu je tvoja vec ja keďže nič neskrývam by som ho mužovi v pohode dala každá máme iný názor na vec

vroni
22. nov 2017

@anonymka11, nie, necitala som jej predosle diskusie. Ale tiez som nazoru, ze vztah bez dovery je vztahom bez buducnosti. Takze alebo partnerovi dam druhu sancu a potom mu mobil ani pc nebudem lustrovat alebo mu doverovat uz nedokazem a potom vztah ukoncim. A to iste ocakavam z opacnej strany. Mna by poziadavka na ukazovanie mobilu ci tabletu k smrti urazila a brala by som ju ako porusenie dovery a reagovala tomu primerane (cize uplne neprimerane 😉 ) Len raz moj muz strcil nos do mojej emailovej schranky (nechala som ju otvorenu) a skoro na to zareval nas (vtedy) 12-rocny vztah (precital si jeden obchodny mail, nic kucerave. A nijako sa ho to netykalo) Takze nezartujem, ja by som stihacku a kontrolora za zadkom nezniesla ani sekundu.