Chce mladšieho?

9. dec 2022

Som rozvedene 4 roky..Moje manželstvo trvalo uff 22 rokov.. Mám priateľku mladšiu je jej 32, máme spolu skoro 2 ročného syna a mne je čoskoro 47 a neviem čo si mám myslieť o tom keď mi obvyklé povie že škoda že nie som mladší pretože by to bolo úplne iné aj vitálnejsi by som bol atď.. Keďže prídem z práce a som rád že ľahnem do postele.Pracujem 12 hod za Pc Denna, Nočná voľno atď. Čo myslíte prečo mi to rozpráva? Namyšlam si že chce asi mladšieho keď mi toto povie

kristiii
10. dec 2022

To máš tak, keď si si narazil o 15 rokov mladšiu a ešte si si s ňou spravil dieťa..akože čo si čakal? Že bude skákať okolo dieťaťa, ty si budeš po robote lezkat na sedačke a ona bude celá nadšená obskakovať ešte aj teba? Občas treba použiť najskôr hlavu a zhodnotiť svoje možnosti skôr než použiješ to druhé 🤷

dadis
10. dec 2022

@kristiii Nemusi za to moct. Pracovat na zmeny je vycerpavajuce aj pre mladeho cloveka. @autor vstup si prosim do svedomia. Pri Netflixe vysedava moj 66 rocny otec. Ty mas ale mladu zenu a najma 2r dieta. To sa neda zmenit. Zmenit mozes svoju pracu, svoju zivotospravu (viac pohybu, vitaminy, dostatok spanku, vyvazena strava, ziadny alkohol a cigarety) a svoj pristup k rodine. Premoct sa...aspon takych 10 rokov sa musis zatat a kvoli dietatu sa snazit tento vztah pestovat (vsimat si potreby partnerky, travit s nou cas, venovat sa jej intimne, podielat sa na starostlivosti o domacnost a dieta) a dietatu dopriat kompletnu rodinu a plnohodnotneho otca (hrat sa s nim, travit s nim plnohodnotny cas). Raz si sa na tuto cestu dal, tak ju uz dobojuj. O 10 rokov si ten Netlfix v pokoji zapnes (budes ako moj tatino, ktory je netflix zavislak 😉). Uprimne ti drzim palce 🙏❤️

lasoli
10. dec 2022

a vikendy ano travite,?Tak skus sa viacej rodine venovat.