Chlap ma odmieta

lila8686
8. feb 2013

Ahojte..Uz som Vas raz prosila o radu ako na mojho priatela,aby sa mi viac venoval ako po sexualnej stranke a aj tej citovej.Uz je to zase rok,co sme sa spolu nemilovali a prednedavnom som ho aj podviedla,preto ze som to nevydrzala.Nebolo to schvalne ale proste telo to potrebovalo a ja som sa nedokazala ovladat.Trapi ma to,ale na druhej strane som aj rada,ze som to spravila pretoze uz som bola neskutocne nervozna a hlavne na maleho kedze som s nim cely den sama.Nechce sa o jeho probleme vobec rozpravat,vraj je len unaveny ale to neni mozne aby to bolo len tym..Ako by som ho dostala k lekarovi,poradte alebo nemate niekto podobny problem ako ja a podarilo sa Vam ho nejako vyriesit?Ja uz neviem co mam robit,nechcem ho opustit uz len koli malehu.Vzdy sme si spolu rozumeli ale proste odkedy mame syna tak to ide len dole vodou.A naozaj ma to mrzi a trapi ma to a viem,ze aj jeho.Len on neviem ci sa hanbi alebo neviem ale nebude sa so mnou o tom rozpravat ani za nic..

mimikas
21. feb 2013

@juliakocka no ved ked pojde manzelik na fudbalcek tak mu pekne vyobliekaj deti a nabal mu ich, a postav ho pekne pred hotovu vec, ze ides a hotovo, a este mu pekne nechaj aj kopec riadov a jasne detom nenavar veceru aby vedel ake to jed ma vsetko stihat. staci niekolko takychto chvil a uvidis ho smiech prejde. Inak nevesaj mu na nos co ides robit, rob si svoje tajnosti, aby zacal mat pocit ze sa nieco deje a hadam sa zobudi. Ak chces pomoct s chudnutim tak daj vediet, ja na tom teraz tiez velmi pracujem

juliakocka
21. feb 2013

@mimikas pomoc potrebujem, hlavne poradit co kedy jest, aby to slo dolu

katren
21. feb 2013

@mimikas na to, aby sa dala dokopy nepotrebuje manzela....
ja chodim kozmeticke aj kadernicke s detmi....
Dominicka si berie svoje hracky a ostatni dvaja spia, idem tam totiz v case, kedy oni spavaju....a teda to fakt mm vtedy nepotrebujem...len by mi tam stepoval, ze kedy uz skoncime a pojdeme domov.....

dadis
21. feb 2013

@juliakocka chudnutie-ako.sk len sa prosim ta nevrhni na ziadne drasticke diety dolezite je jest viac krat denne, aby kazda porcia jedla obsahovala bielkoviny, sacharidy i tuky....co sa tyka behania...kojis? ak este ano tak behanie iba s velmi silnou sportovou podprdou, inak budes mat prsia na bruchu. Zajdi radsej do fitka..poposiluj hlavne svalove skupiny, nech sa ti trosku zlepsi metabolizmus, spevnies, kardio si tam mozes dat (bicykel, stepper, orbitrek)...to nestoji tak vela, ved mozes aj do seba nieco investovat, ked moze mut platit telocvicnu na futbal, tak ty si mozes 2-3x do tyzdna zajst do fitka a urcite sa ti zdvihne sebadovera (osoben si myslim ze hlavne vdaka tomu, ze chvilku budes bez deti ). Inak nemusis mat postavu ako modelka a uces TV moderatorky, aby si sa sebe a svojmu mozovi pacila, to vsak neznamena, ze sa uplne opustis a nechas vsetko na prirodu..

katren
21. feb 2013

@juliakocka co kedy jest aby to slo dolu......na to tu je diskusii habadej.....mozes citat a prisposobovat si to podla seba....
ja som teraz dojcila malu na posteli rozvalena a posilovala nohy dvihanim...alebo ked vytahujem veci z umyvacky, tak sa "neohybam" cela, ale sa skrcam v kolenach a robim taky siroky drep.....staci robit bezne veci trosku inak a nemusis chodit ani do posilky 😉

mimikas
21. feb 2013

@katren vidis a toto si ja osobne neviem predstavit, moj maly by nevydrzal niekde takto, ja dam dieta muzovi a idem sa starat o seba, robim to kazdu sobotu a zatial to nemienim menit a jasne vecr ked drobec ide spat tak za vytrepem na orbitrek a makam, ale vies moj muz nechce a ani nedostane odomna full servis, my robime vsetko spolocne aj o domacnost sa starame spolocne. Mozno je ona naozaj vycerpana a psychicky na dne ze jej muz nepomoze a ona uz nevie ako dalej.

atinag
21. feb 2013

@juliakocka je to mozne..mozno s tym este nezacal,ale mozno to uz ma v hlave a pohrava sa s tou myslienkou...a to uz nemusi byt dobre... 😒

katren
21. feb 2013

@mimikas ved ani moj nedostava fullservis...vsetko mame rozdelene a ked sa da, idem bez deti, je to lahsie 😀
a teda kazdu sobotu to osobne absolvovat nemusim, podla mna to netreba zas tak prehanat 😉

milik75
21. feb 2013

Ahoj holky, je fakt, ze zena musí o sebe dbat v kazdem veku a cas si proste na sebe najit musí!! Deti manzel, vse muze 1x do tydne pockat a zajit si nekam a kosmetiku, sport atd. Nechci malovat certa na zed, ale chlap, který si zenu jiz 2 mes nevsima, ani náznakem musí mit milenku, nebo je zamilovany. Chlapi velmi vnimaji vizualne a konaji ZLOMOVE , jen když je "něco deje". Ale nemysli na to co tvůj muz, ale postav se sama na nohy a zacni něco delat........a ver ze se pohnou ledy a vse bude ok!!

awalancha3
21. feb 2013

@juliakocka ...zlaticko moje, musis nieco robit, proste musis, ja som to v prvom manzelstve zanedbala...a proste hanbil sa za mna, a mal aj preco, hnusna zenska, pribrata, neupravena, ako stara matrona. NIkde so mnou nechcel chodit a tak sme sa odcudzovali, az sa manzelstvo rozpadlo. V druhom manzelstve je to uz iné. Takže, problem si identifikovala. Chlapovi postaví penis najcastejsie libido z vizualneho vnemu, a ked ho pri teba nepocituje, tak sex nebude... a postupne sa na to nabali vela veci.

juliakocka
22. feb 2013

dakujem za rady, ozvem sa ako sa dari....

gretyka
25. máj 2015

@lila8686 ahoj, vyriesil sa tvoj problem?