Chodíte doma pred manželom nahé?

istria
11. mar 2015

Chodíte doma pred manželom nahé?

iviatko
2. apr 2015

Iba v skafandri!

charlie1980
2. apr 2015

@timea7 Ze jaaaa som ju prehliadla. Baby, nedoporucujem! Uz len z bezpecnostnych dovodov nie, aj ked to v niektorych pripadoch mozno (dufajme) vyzera sexi (s akym i / y sa pise sexi ?) Ja som sa len nad sporhel zohla, zacitila som oskvarkovy smrad! Moje mihalnice v haji. Co potom Este k tomu naha...??? Bistu! To mozu byt pliesne, ani mechcem rozvijat, kde vsade. Tak isto sused z cinziaku by ma mohol nahodou sledovat...vselico sa moze stat. Ja radsej nie.

timea7
2. apr 2015

@charlie1980 ale prečo sem trepať varenie? Keď zhodíš kvádro, ani variť nemusíš, už sme tu tri strany dozadu spomínali chleba vo vajci ako vrchol gastronómie 😀 😀 😀 😀 😀

charlie1980
2. apr 2015

@timea7 Nahodou......! Pre mna je to absolutny vrchol gastronomie. Ten som si robila od 7-9 mesiaca teh. pravidelne o 03.00 kazdy den cely bochnik. To je nahodou mnamka. Moj syn ho doteraz neskusil 😀 A neboja sa tie zenake, ze sused bude spehovat...???? Ved su kratke dni...no pred tromi tyzdnami boli kratsie, to je pravda...ja ti neviem...asi by som sa bala, aj zaclonu v kuchyni mam len taku polovicnu...ved by cele mesto o mne vypravalo, ze som nejaky exhibicionista.

iviatko
2. apr 2015

@charlie1980 ja by som sa bala,ze mi ochranari vyvalia dvere =D

timea7
2. apr 2015

@charlie1980 neuveríš, aj ja som ládovala ako tehotná chlieb vo vajci, to bolo jedno z mála jedál ktoré som v sebe udržala 😖 , s WC misou som udržiavala rozsiahlu komunikáciu 😀 😀 😀 😀
Aj ja mám takú krátku záclonu v kuchyni, žalúzie nemáš? Inak, super téma by mohla byť - chcem sa pred partnerom promenádovať nahá, ale mám krátku záclonu, čo s tým? 😀 😀 😀 😀 😀 Babka od susedov už teraz vylieza na kredenc, aby všetko zachytila, neviem, čo by robila, keby ma tam zočila všade bez 😀 😀 😀 😀 😀

iviatko
2. apr 2015

@timea7 a to si predstav,ke y ste si to pri tom okne rozdali =D

charlie1980
2. apr 2015

@timea7 Ozaj, ved mam aj vonkajsie rolety ! No na tie som uz davno zabudla, asi tak davno ako ked som naposledy okna umyla 😄 Teraz ma napadlo ! Ved mna by vlastne sused z oproti ani nevidel, take su spinave 😀

charlie1980
2. apr 2015

@timea7 Nie, mna by na to asi nikto neprehovoril, aby som ja naha spacirovala po byte...ved by som aj nejaku pliesen mohla chytit...Co ja ti viem...? Vidim to na kupaliskach, ze ludia zvyknu mat take zlte nechty na nohach, a potom aj tam dolu...ja ti neviem...ja som oholena. Je to Fakt nebezpecne. Pred malym si cecok schovavam, aby nebol vecne prisaty...no to ako??? To sa neda.

luciferkax
4. apr 2015

Chodím po dome nahá, a áno, občas aj pred deťmi, ked sa prezliekam, či idem v noci na wc, tak sa neobliekam.. a pred manželom chodím nahá... aj naschvál haha

alana1
6. apr 2015

ano chodim naha - aj po dome- a nemame ani zaluzie ani zavesy 🙂

malabiba
6. apr 2015

nahá veru nie, som taká riadna zmrzlina 😀 ....ale keď sa opaľujem hore bez na balkóne, tak mm každú chvíľku chodí okolo ako lev - či nechcem niečo piť, na zahryznutie, natrieť a pod. 😎

ena70
6. apr 2015

@0silvia0 no nečítala som celú diskusiu ale aj ja sa pripájam medzi ponožkové... 😀 😀 😀 ....ale silonkove nenosím, ja len pekné teplučké....kedykoľvek.... nohy mám zmrznuté.... takže občas ich nechávam aj vtedy keď iné nie 😀 😀 😀 .... ale po byte behám v pohode holá...aj pred malým...ten ma má už celú oscanovanú...aspoň vie ako ženská vyzerá a keď ideme k moru, tak nečumí s otvorenou hubou na holé kozy 🙂...berie to prirodzene 🙂

alenanr
7. apr 2015

no naha nezvyknem vysavat alebo varit. ale zo sprchy do izby bežne. aj umyselne 😵

ckatka
7. apr 2015

no dievcata, my sme sa pred sebou donedavna nahi velmi neproducirovali - len pri sexe, ale ono nejako casom po par rokoch manzelstva sa obcas prihodia aj take veci - ze manzel je vo vani a mne straaasne treba cikat... tak proste idem. Ale on si aspon pusti sprchu na hlavu nech sa necitim blbo. Spavam naha, nemam rada pyzamo, a on max tricko nosi do postele, takze ked si lihame a vstavam tak sme cestou do kupelky nahi. Obcas po cviceni dame sprchu spolu (alebo ked minieme teplu z bojlera tak sa pod poslednymi kvapkami osprchujeme naraz). Ale vyslovene naschval sa nahi po dome nepromenadujeme. A v posteli mi (nam) je prijemnejsie nejake slabe svetielko, sviecka alebo tak. Uplne za denneho svetla alebo pri zapnutom lustri mi ten sex nejak,... nepasuje 🙂 Mne sa tam pyta ta tma, ticho, intimno...
Podla mna nejaka forma sukromia by mala byt zachovana aj v manzelstve, napr ked idem do kupelky a chcem si holit nohy, alebo na velku alebo nieco pri com proste nemusi asistovat,...tak sa zamknem. Alebo sa vzdy spytame ci mozme vstupit (chcem si zobrat kefku, alebo uterak, mozem?). Neviem si predstavit ze si depilujem bikiny a vleti mi do kupelne 🙂 pokial by to robil v ramci predohry, nech sa paci,...ale to je zasa ina tema 🙂