Chodíte doma pred manželom nahé?

istria
11. mar 2015

Chodíte doma pred manželom nahé?

natalym
11. mar 2015

Áno. Prečo?

edvelyn
11. mar 2015

No uplne naschval nie.ale ked idem zo sprchy alebo sa prezliekam tak mi to nevadi.ale urcite sa po byte neproducirujem bezne hola.

natalym
11. mar 2015

Ja niekedy aj naschvál. 😀

anetkaadamko
11. mar 2015

nie...potom je to vzácnejšie 😀

adinam
11. mar 2015

nový nick+jeden príspevok,zase sa niekto nudí? 😖

bonaqa2013
11. mar 2015

No jasné. čaká pred kúpeľkou a za ním v tesnom závese naše deti a susedia...

timea7
11. mar 2015

nie, my sa aj milujeme tak, že mám nočnú košeľu, topánky a čapicu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 To čo je zase za otázku, niekomu to nevadí, niekoho to vzrušuje, niekomu to prekáža, sto ľudí, sto chutí....

eeffka
11. mar 2015

@timea7 a ponozky? 😀 😀 😀

timea7
11. mar 2015

@eeffka tie nemám, zase až tak sa nehambím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rebeka7501
11. mar 2015

dnes je 11.03.2015 a nie 11.03.1915.

rebeka7501
11. mar 2015

niektoré ženy nepochopím, v lete na kúpalisku minimalistické plavky so 4-mi šnúrkami z toho jedna zarezaná hlboko v polkach a keď ich niekto náhodou vidí alebo pristihne v spodnom prádle pištia ako stádo myší.

timea7
11. mar 2015

@rebeka7501 mne zase "režú" články somárov,čo prispievajú do bulváru, najlepšie na polovicu titulnej strany, ak sa niektorému fotografovi podarí foto nohavičiek. To už je len prekvapenie, som z toho celá vedľa 😝 😝 😝 , na kupku tak ako ty píšeš a máme sa zblázniť z toho, že niekomu bolo vidieť kúsok spodného prádla.....to už v akom zúfalstve ten prispievateľ musí byť......

rebeka7501
11. mar 2015

písala som to ako reakciu na otázku asi veeeeeeeeeeeeeeeeeeľmi hamblivej ženy. Nahota je prirodzená vec, či máme 50 alebo 100 kg. Rodíme sa predsa nahí, umývame sa nahí ............Chcela by som vidieť kde sa doma prezlieka alebo ako súložia (tak ako to písla @timea7 )

mirka49
11. mar 2015

Nie nechodim.hambim sa 😀

andreasiskova3
11. mar 2015

Ano

cerez
11. mar 2015

Manželovi by to určite nevadilo, no chcela by som vidieť výraz našich detí, keby videli mamku pobehovať po byte úplne nahú. 😀

krissy1
11. mar 2015

keby len ja🙂sem-tam aj manzel prebehne🙂ale bez pritomnosti malej 🙂

0silvia0
11. mar 2015

akože nič proti nikomu nemám, prichádzam do tejto diskusie v mieri 🙂, len by som niektoré maminy chcela upozorniť na pravopis slova hanba, hanbiť sa. Píše sa v ňom N, nie M. Ale ak sa vám tam páči m, kľudne si tak píšte, uvádzam to pre tie, ktoré si chcú svoj pravopis poopraviť. Ak som niekoho mojou poznámkou podráždila, sorry 🙂

jabadaba
11. mar 2015

@timea7 tak ja mam zasadne len tie ponozky! Na nohy som extra hakliva a neukazujem ich len tak! 😀

0silvia0
11. mar 2015

@jabadaba no tak to sme dve 🙂

jasmine2
11. mar 2015

Ja z Vás žienky padám.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jankapo
11. mar 2015

@cerez videli...rehotali sa a nadsene kricali "videl som prsiaaaaaa, videl som prsiaaaaaa" 😀 😀 😀

jabadaba
11. mar 2015

@0silvia0 😀 aj Ty?

jasminet
11. mar 2015

@jabadaba
@0silvia0 sme tri 😀 😀 😀 ale ja preto, ze mi je na ne strasna zima stale

istria
autor
11. mar 2015

@edvelyn ja prese tak isto 🙂
Pre vás ostatné, otázku som sem smerovala preto, že som sa tu v jednej skupine dočítala o tom, že sa vytráca zo života súkromie, tak som zo zvedavosti pridala tému 🙂 Nie je za tým nič iné 🙂

ariannazara
11. mar 2015

Ja anooo vzdy 😁 a vobec sa nehanbim ani nikdy nebudem 😉

0silvia0
11. mar 2015

@jabadaba neznášam pocit holých nôh, to je moja úchylka, ponožky musia byť 😎

darja20
11. mar 2015

@0silvia0 na pravopis kasli, hlavne, ze si hola 😀

cenculinka
11. mar 2015

U nas nahota nie je tabu...ani my medzi sebou a ani pred detmi sa neskryvame, co sa nahoty tyka...jasne, ze deti netaham do satnika alebo kupelne, ked sa prezliekam, ale ani sa nezatvarame pri tom, podla mna je to uplne prirodzene, ak bas aj vidia nahych...mm sa so starsim aj kupe spolu vo vani...ani na tom nevidim nic cudne, nehygienicke,...blaznia sa tam spolu ako mali, syn sa na to vzdy tesi...mladsieho kojim pred starsim, starsi kuka a komentuje ze babo papa...ani u nas doma ked som bola dieta, sa rodicia neskryvali nahi pred sebou ani pred nami detmi...je to podla mna uplne v poriadku a prirodzene...

hradnapani
11. mar 2015

v akom zmysle? ci stojim hola pri sporaku alebo tak vysavam? 😅 nie...