Je na svete takýto chlap?

rozalka_13
2. jan 2022

Niekedy rozmýšľam, či je na svete ešte muž ktorý by sa správa k žene, ako sa patrí. Som síce zadaná, ale mám v poslednej dobe takéto myšlienky, či je muž ktorý by sa aj voči mne mne správal slušne .Pozorný, milý voči mne, aj ostatným ľuďom, pri ktorom je plač zriedka,aj to nie vďaka nemu. Pri ktorom by sa cítila prijmeme a nebol by posmešný, drzý.
Čo mi poviete ženy, existuje taký muž? Máte takého doma?

dskjhfdlkdjhl
2. jan 2022

@rozalka_13 ja mam takeho doma. Beriem to ako samozrejmost.

zmrzlinka2021
2. jan 2022

@rozalka_13
Mam takeho manzela a ano, takych muzov je malo, ale su. Nie su to ti typicki dedinski machri, oblubeni v kazdom kolektive, s cigou v ustach a "sexi pohladom" a pravdaze s tehlickami na bruchu (toto pravdaze moze byt 😀). Vacsinou su to uplne obycajni muzi, ktori taktiez hladaju dobre a laskave partnerky na cely zivot a tiez maju sakra problem najst, lebo aj dnes vacsina zien chce s muzmi len vydrbavat, spravit si z ich darcov spermii a bankomat a pravdaze "po pouziti" odkopnut.

helus888
2. jan 2022

@rozalka_13 je ich kopec len treba dobre vybrať

pribinak
2. jan 2022

@rozalka_13 mam takého doma. Ale ja som si vyberala, nevrhla som sa do vzťahu hneď s prvym, ktorý mi povedal že sa mu páčim

rozalka_13
autor
2. jan 2022

@dskjhfdlkdjhl to je skvelé, len tak ďalej ❤️

ivkazba
2. jan 2022

Mám takého doma a radšej by som bola sama, ako byť s nejakým iným.

rozalka_13
autor
2. jan 2022

@helus888 ďakujem, vždy som myslela že je tento pre mňa pravý, už chystáme aj svadbu, ale mám veľké obavy

helus888
2. jan 2022

@rozalka_13 a on sa k tebe nechova tak ako by si chcela či ako ?

rozalka_13
autor
2. jan 2022

@helus888 no má veľké svoje muchy. Je taký menej citový, neempatický, veľa mi vie slovne ublížiť

petamich
2. jan 2022

@rozalka_13 prepac ale popisujes uplne normalneho chlapa aspon podla mna si nic vynimocne alebo neexistuju nepopisala ano existuje a je ich kopa 🤷‍♀️ tiez mam takeho doma

michaela789
2. jan 2022

Jasné, že som revala aj kvôli svojmu, keď sme sa chňapli za niečo 😂 alebo počas tehotenstva som bačala tiež dosť často, lebo si moja hormónová hlava myslela, že si neváži, čo podstupujem pre naše dieťa a podobné voloviny 😂 myslím, že nie je plakať ako plakať.
Ak žena plače lebo jej muž zabudol kúpiť džús v obchode, je to iné ako keď druhá plače, že jej muž vrazil.
🤷‍♀️
Takže myslím aj ja, že mám doma slušného a úctivého manžela, ktorý sa vie zasmiať aj na sebe, aj na mne, má svoje muchy ako každý ale aj tie sú istým spôsobom pre mňa milé a dotvárajú mňa aj jeho 🙂
Sú dobrí muži, je ich podľa mňa viac ako dosť. Ale treba aby mala žena najskôr rada seba, až potom takého nájde. K tomu ma viedla mama od malého mala a prinieslo to ovocie - nebola by som s niekým, kto sa ku mne nespráva pekne.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
carambolos
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pribinak
2. jan 2022

@rozalka_13 z čoho máš obavy? Bliká ti nejaká kontrolka?

Ale ja ešte musím dodať, že aj žena by sa mala k mužovi správať slušne, vážiť si ho a samozrejme aj mu povedať sem tam kompliment a niečo pekne

Lebo často tu píšu ženy že muž im už nevyzna lásku, nič pekne nepovie a potom sa dozvieš že ani ona mu nevyzna lásku a nič pekne nepovie, len čaká, kedy to urobí on, lebo však on je muž

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rozalka_13
autor
2. jan 2022

@pribinak práveže veľmi mu vyjadrujem lásku, snažím sa ako sa len dá, som dosť romantický typ a lásku na von viem vyjadriť až moc... tak neviem kde je chyba

zojazoja
2. jan 2022

Mám. Na 100 percent. V živote ani len hlas nezvysil. Na mňa. Urcite existujú, len dôležité je nájsť svoju spriaznenú dušu na tomto svete... A naučiť sa tolerancii a laske.. Prijímať ju, ale vedieť ju aj rozdavat...

zmrzlinka2021
2. jan 2022

@rozalka_13 ono, neexistuje dokonalost, prichadzaju situacie, ze ludia si vedia aj vzajomne ublizit, zranit sa... ale osobnost cloveka sa prejavi prave tym, ze vie sa ospravedlnit, hlada sposoby napravy, sposoby ako sa vyvarovat niecomu co toho druheho zranilo... proste partner mysli na partnerku viac ako na seba a ked je to vzajomne, co je super, vtedy ten vztah dokaze velmi dobre fungovat. Ale aj v takom vztahu prichadzaju nedorozumenia.

pribinak
2. jan 2022

@rozalka_13 tak zas to netreba brat až tak doslovne, lebo dôležitejšie sú jeho činy ako slova

rozalka_13
autor
2. jan 2022

@zmrzlinka2021 áno, áno, akurát idem napísať, že v našom vzťahu som vačšinou ja ta, čo ma to mrzí, ospravedlňujem sa koľkokrát aj keď by som nemala ja, ale on, vždy tu vinu zhodím na seba, len aby nebol ku mne zlý

pribinak
2. jan 2022

@rozalka_13 tak potom si to s tou svadbou ešte poriadne premysli, lebo toto čo popisuješ, je manipulácia a sakra nechutná manipulácia

kiki68
2. jan 2022

@rozalka_13 moj je taky, kazdy den za neho dakujem. Nasla som ho cez tinder, no vyhra v loterii menom laska. Sme spolu nejako 6 rokov, mame 1,5 rocne dieta a naozaj ze ani raz za tie roky na mna nezdvihol hlas. Robi vsetko pre rodinu, venuje sa mi ako partner. Kupi mi po com mi tajne srdco pisti ( teraz taky ruksak, normalne ze si vsimol, ze som to kdesi raz videla a povedala, ze sa mi paci), podporuje moje konicky ( rada peciem, malujem). Ked hrame nejaky kviz v rodine, tak casto mi prenecha napr otazku, co viem. Proste je zlaty, neni v nom nic zle. Ako samozrejme, sem tam sa pochytime na nejakej blbosti, ale to je take 10’minutove, skor je to vymena par argumentov. Je fakt, ze ako sa on sprava ku mne dobre, tak ja sa snazim k nemu. Proste je na piedestali a vzdy bude, takze on to dobre vie a nastastie to vie ocenit.

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annm81
2. jan 2022

Existujú a vôbec ich nie je málo. Sama poznám kopec takých a majú zopár spoločných vecí. Nie sú dokonalí, ale vedia si svoje chyby priznať a pracovať na nich. Väčšina z nich je v dlhodobom vzťahu už od vysokej, alebo dokonca strednej školy. Sú vo vzťahu so ženami, ktoré si ich zaslúžia. Nezbalíš ich na veľký výstrih a výrazný makeup, uprednostňujú prirodzene vyzerajúce ženy. Sotva ich zbalíš na diskotéke.

marca12
2. jan 2022

@rozalka_13 ano existuje,mam doma. Celkovo vzdy som mala priatelov,ktori sa pekne spravali k zenam,nikdy som nemusela plakat kvoli chlapovi. Je to aj v tebe,co ty vyzarujes,to si pritahujes.

janetinka27
2. jan 2022

@rozalka_13 taki muzi su.aj moj muz je taky.ale dlho som hladala niekoho na takej vnutornej urovni.obycajne su to muzi, ktori na prvy pohlad nezaujmu nejakou svojou frajerinou. velmi rychlo sa da zistit, ako sa muz vyjadruje o inych a ako sa k druhym sprava a s takym si netreba ani zacat (pokial ti to vadi).
moja znama si taketo dobraka tiez vzala,ale ona v tom videla prilezitost rozkazovat,dominovat a mat vsetko ako si dupne a tak ho znicila az odisiel. takze ani slusni chlapi to nemaju lahke,zeny byvaju casto vypocitave a ked najdu tento typ muza,tak sa po nom vrhnu a chcu si z neho spravit sluhu a obdivovatela.

michaela789
2. jan 2022

@janetinka27 presne ten prípad - chlap dobrák a žena terorista - mám vo svojom okolí.
Konkrétne kamarátkin brat. Od malička taký skvelý chalan, ctil si rodičov, vychovaný, slušný, rozdal by sa len aby pomohol a k tomu aj fešák, čo si budeme klamať. No a našiel si takú bosorku, čo kvôli nej jeho mama denno-denne plače... On ale už od nej asi neodíde, keďže sa im podarilo dieťa. Ona tvrdí, že zlyhala antika... My, čo ich poznáme, máme ale kadejaké teórie veru...
Takže presne ako vravíš - chlapi si to niekedy tiež pekne odnesú.

janetinka27
2. jan 2022

@michaela789 zial veru, ako vravis:( tato moja znama s nim tiez pocala, aj to olutovala lebo chcela karieru, chlapa ponizovala az odisiel a teraz mu ani dieta nechce ukazat,len ho cela rodina ohovaraju,ze je psychicky chory. jeho mama tiez place,lebo vnucku ani nevidela,ani na krste jej ju do ruk nedali. iba si zivot pokazil, o dieta prisiel a ona uz vymysla, co vsetko na rozvodovom sude na neho vytiahne,aby vyzeral najhorsi. smutne :(

bmuller
2. jan 2022

@rozalka_13 a naco zhadzujes vinu na seba? to si len pleties bic...
za mna, je rozdiel medzi tym, ci chlap neprejavuje partnerke city (to mozno aj polovica 😀) a tym, ze vedome zranuje partnerkine city 🙄