Je na svete takýto chlap?

rozalka_13
2. jan 2022

Niekedy rozmýšľam, či je na svete ešte muž ktorý by sa správa k žene, ako sa patrí. Som síce zadaná, ale mám v poslednej dobe takéto myšlienky, či je muž ktorý by sa aj voči mne mne správal slušne .Pozorný, milý voči mne, aj ostatným ľuďom, pri ktorom je plač zriedka,aj to nie vďaka nemu. Pri ktorom by sa cítila prijmeme a nebol by posmešný, drzý.
Čo mi poviete ženy, existuje taký muž? Máte takého doma?

annamalaga
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
asistentka89
2. jan 2022

@rozalka_13 prepáč,ja sa skôr opýtam,prečo by si mala zotrvávať pri takom mužovi,pri ktorom necitís to čo od vzťahu očakávaš?

annamalaga
2. jan 2022

Sú , ale sú zadaní prevažne už , čo ja poznám.

stanulienkat
2. jan 2022

Mam takeho doma. Uz veeeeela rokov, stale nam je spolu dobre a nelutujem. Ale ja som si partnera starostlivo vyberala a dlho testovala. 😁😉 Nie je dokonaly, ale to ani ja. Kazdy mame svoje muchy.

michaela789
2. jan 2022

@janetinka27 vieš čo, síce to má ďaleko od ideálneho scenára, ale aspoň že odišiel. Ten môj kamarát je taký udupany už v tom vzťahu, že už ani nevzdoruje len klopí uši a aj vlastných rodičov odstrkuje, lebo nie sú partnerke po vôli a on nechce mať doma dusno 🤦‍♀️
Kiežby mal aj on dosť rozumu a odišiel.

nelie1
2. jan 2022

@rozalka_13 ak je taký ako píšeš, tak by som zvazila svadbu s ním. Ja mam doma podobného, čo vie slovne veľmi ublížiť,ponížit a pri 2 deťoch, je to vtedy veľmi ťažké. Zvazila by som vzťah. Ja som bola veľmi zamilovaná a šlo to s nami rýchlo aj deti a tak, no a po 10 rokoch je to dosť na rozchod a rozpad.. ale verím,že ty nepreberieš, a budeš šťastná.

jana_eyre_2
2. jan 2022

Som veľmi rada že môžem napísať že takého doma mám.. nie je bez chýb, ja tiež nie som - obaja máme negatíva.. avšak je to dobrý človek čo sa vie chovať k ostatným a kumne.. osobne som zase nikdy nemala priateľa ktorý by sa nevedel chovať.. každý z nich bol inteligentný dobrý človek.. neviem čomu vďačím za to, že som mala vždy šťastie na takýchto mužov, ale myslím že normálnych mužov je naozaj stále veľmi veľa.. len treba prehodnotiť podľa čoho si človek partnera vyberá..

janetinka27
2. jan 2022

@michaela789 to je smutne. takto prez8je zivot ako väzeň. a deti to budu vidiet ako vzor.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mishkamishka
2. jan 2022

ak ti už teraz ubližuje, určite si ešte rozmysli, či si takého človeka zoberieš...bude to len horšie. je vela dobrých chlapov na svete.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamina0078
2. jan 2022

@rozalka_13 ano, existuje minimalne jeden a to moj muz 🖤 ale kazdej zene iny sadne takze mozno tebe taky ako je moj by nesadol.

luccija
2. jan 2022

@rozalka_13 nevydávaj sa...budeš plakať ešte viac a hlavne, keď pride dieťa

mony232
2. jan 2022

@rozalka_13 To nemyslíš vážne že za takého sa ideš vydávať.Poniektore si absolutne samé seba nevážite.Sebalaska a sebaucta cudzie vyrazy.Mat také čudo doma, ktoré by ma ponižovalo,už by nežil

fleur1111
2. jan 2022

@rozalka_13 mám takeho doma, to co popisujes je pre mna štandard, ktorý musí chlap spĺňať pre vzťah. Na tvojom mieste by som sa nevydavala, z toho čo popisujes kričí na mile, že tvoj drahý je sebec a manipulátor. Normálny chlap od teba nikdy nebude vyžadovať, aby si sa ospravedlňovala za niečo, na čom nenesies žiadnu vinu.

zmrzlinka2021
2. jan 2022

@rozalka_13
Ak mas akekolvek pochybnosti, nevydavaj sa.
Som 12 rokov vydata a manzelstvo je jeden z najvacsich zavazkov v zivote cloveka, velmi silne puto, manzelskym slubom sa uz stavate rodinou a tam si musis byt proste ista tym clovekom, ze mu mozes doverovat, ze viete spolocne fungovat, ze ta podrzi, je ti oporou, skutocne ta lubi.
Ako tu uz niekto pisal - radse sama, ako s nespravnym partnerom.
Ono to chodenie jeprave na toto dobre, aby si clovek utriedil, co dalej (bezne dnes spolu ludia ziju aj v jednom byte pred zvazkom) a ak nie, aby sa slusne rozlucil a dal sancu inej osoba, ktora ho / ju bude lubit.

juliasb
2. jan 2022

@rozalka_13 existuje

mmoni89
2. jan 2022

Jasné, mam takého, ešte aj úžasné varí, vždy sa teším na víkend ako sa dobre a chutné najem 😀