Kde si nájsť frajerku?

tobias123321
22. apr 2023

Prosím pomôžte mi kde si mám nájsť frajerku. Asi ma tu pozná väčšina 🫣. Sám bývam robota je fajn kúpil som nové auto chodím po diskotékach ale nič sa nemení. Rozprávam sa z dievčatami píšem si chodím von už sa tak nehanbím ako dakedy. Ale nikdy nič z toho není žiadna ma nechce alebo len také čo pijú nadávajú ... Nemám žiadne koníčky aktuálne. Okrem disco neviem kde inde nájsť nejakú. Začal som chodiť za ku... Ale mám vicitky z toho chcem takú čo budem ľúbiť. Každý je na diskotéke z dakym len ja sám už sa odmietam na to pozerať

tianna
22. apr 2023

@tobias123321 a aký problém máš s vekom? Píšeš že 33 ročná kamoška ťa chce.. tak prečo nedáš tomu šancu?.. pozri si takú Tanu Pauhofovu.. je manžel je od nej cca o 10 rokov mladší a sú krásny pár..

tobias123321
autor
22. apr 2023

@tianna tá lebo to je divné a vyzorovo sa mi nepáči zorvna úplne. Chcem aj mladu mať. Možno si staršími kompenzujem to že mi chyba mama

tianna
22. apr 2023

@lenka_aknel a čo robí napríklad Táňa Pauhofová s manželom? Ja problém vo veku vôbec nevidím pokiaľ má tá žena oňho záujem..

tianna
22. apr 2023

@tobias123321 vidíš a v tomto môže byť práve tvoj problém.. asi moc preberás podľa výzoru 🙂 porozmýšľaj, možno tomu daj aspoň šancu a ak to nevyjde budeš aspoň o skúsenosť bohatší..

tobias123321
autor
22. apr 2023

@tianna nepoznám ju. Sa bojím takej staršej aj to napr že možno je už zúfalá že je sama tak dlho a bude chcieť deti hneď. Neviem nezažil som dokopy nič na to žeby som už takto riskoval

tobias123321
autor
22. apr 2023

@tianna ja ne som vyberavy všetky sa mi páči 1 zo 100 sa mi nepáči a just tá príde za mnou

tianna
22. apr 2023

@tobias123321 keď sa budeš stále báť potom si naozaj ženu ťažko nájdeš.. to že bude chcieť žena už deti sa ti môže stať aj pri 20 ročnej.. 🙂 ja som sa vydávala v 22, manžel mal vtedy 21, deti som chcela od 18, prvé sa nám narodilo keď sme mali obaja 25.. 😉

lenka_aknel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tobias123321
autor
22. apr 2023

@lenka_aknel 30 a 39 herečka známa

lenka_aknel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenka_aknel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tobias123321
autor
22. apr 2023

@tianna veď hej no. Ja chcem byť proste jak rovesníci normálny nevymislat somariny. Keď môže mať tam milión chlapcov frajerky mladšie chcem aj ja

lenka_aknel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tobias123321
autor
22. apr 2023

@lenka_aknel neee to tak není. Každá jedna frajerka kamarátov sa mi páči. Just za mnou príde taká čo sa mi nepáči furt a potom že ja som povrchný. Ne nesom. Mám aj kamarátky čo sa mi páčia ale nechcú ma. A ešte sami prišli zamnou na disko aj FB mi dala písali sme si veľa. Tá na jaku figu chodia zamnou keď nič nechcú potom. Už ma to nebavi celé ja nechápem kde je ten blok. Asi som príliš slušný asi začnem piť a chcieť od každej sex. Tie dievčatá čo sa tam predvádzajú holé oni sú povrchné

spadnutaslivka
22. apr 2023

no, už viem... hneď si sa mi zdal povedomý... Ty si proste ešte nedospel. Nenaháňaj baby. Nie si ako tvoji rovesníci. A aj mnohí tvoji rovesníci len kecajú, s kým čo všetko mali.

tianna
22. apr 2023

@tobias123321 pozri oni majú a ty nie.. teda nejaký dôvod tam isto je.. nesnaž sa byť ako rovesníci.. si zrejme v niečom iný a ktovie možno to je aj výhoda len ju teraz nevidíš.. a ako píše dáma nadomnou, uvedom si že výzor je dočasná záležitosť.. keď som spoznala v 21 muža mala som 55 kg on 75.. 😁 o 12 rokov neskôr som mala 88 a on 125 🤣 aktuálne 62 a 110, my sme prešli už akoby FYZICKY 3 rôznymi podobami. Ak by bol teda náš vzťah o vzhľade tak by sme boli už 2x rozvedení.. sám sebe protirečís.. ak bychceš lásku hlad menej na výzor.. ak ti ale až tak záleží na výzore potom hľadaj dievčatá len na jednu noc..

tobias123321
autor
22. apr 2023

@tianna chcem primeranú zlatú čo budem ľúbiť a bude sa mi aj páčiť. Nič špeciálne nechcem

mimka1402
22. apr 2023

@tobias123321 Máš 23? To mam aj ja, ale očividne mentálne by som sa pri tebe nudila s tým ako sa tu vyjadruješ, alebo tým ako máš pohľad teda na "svet"... Gramatika je dôležitá, začni čítať knihy prosím ťa, aspoň sa naučíš väčšej slovnej zásobe. Lebo aj tu píšeš štýlom ako dieťa v puberte. Si dospelý muž, tak sa tak prosím správaj. Diskotéky nie sú problém. Ani si nemyslím, že sú tam všetky ľahké ženy.😀 Niektoré tam idú raz za rok, iné tam si chodia niečo kompenzovať a potom také, ktoré zaujíma hudba a nie muži... Ale sama by som z diskotéky chlapa nechcela. 😀
A vieš čo? Tiež mam na diskotéke výstrih ale určite nie som povrchná ani som v živote s nikým takto nemala ani pusu.😀 To, že ťa nechcú je problém hold v tebe.
A štýl, ktorý si navrhol, že príliš slušný začnem piť... To je najväčšia kravina, ktorou sa zufalci upokojujú.😀 Nie, nie je problém v slušnosti. Zabudni na vzťah. Veď ty si mentálne ešte na zakladke.

tobias123321
autor
22. apr 2023

@spadnutaslivka to je jedno či nedospel chyba mi to. Keď môžu mať o 8 rokov mladsi dakoho môžem aj ja.

tobias123321
autor
22. apr 2023

@mimka1402 neodpovedam nič radšej

tobias123321
autor
22. apr 2023

@mimka1402 moji rovesníci lenivý nič nerobia u mamičky su. Žijem sám už dva roky a kolega mi minule povedal že zažil už milión mladých v servise ale že tak zodpovedný a poctivy nebol nikto jak ja

mimka1402
22. apr 2023

@tobias123321 Presne nikto ťa nebude chcieť keď budeš vyzerať takto zúfalo. "Lebo ostatní majú aj ja chcem!"
Ty sa nájdi sam v sebe. Svoje záľuby. Začni možno cvičiť, venuj sa niečomu inému než rozmýšľaniu a naháňanie dievčat. Vzťah nemá byť založený na tom, že niečo silou mocou chcem bezhlavo.
A neodpovedaj, kľudne. Ja som ti dala pohľad niekoho kto ti je vekovo najbližšie. 🙂
No ano ja na rovesnikov nie som, ale zažila som aj takých, ktorí by strcili do vrecka aj omnoho starších.
Ale ty naozaj musíš ešte dospieť, potrebuješ to...

tobias123321
autor
22. apr 2023

@tianna veď mi povedzte ten dôvod chcem vedieť čo zmeniť, zase táto diskusia ide úplne do blba. Ja sa nechcem hádať som iný každý je iný som možno divný trochu tak chcem divnu proste nechcem byť sám už veď mi poraďte jedná sa musí nájsť.

tobias123321
autor
22. apr 2023

@mimka1402 nechápeš tomu

mimka1402
22. apr 2023

@tobias123321 Tak mi to vysvetli. 🙂

tobias123321
autor
22. apr 2023

@mimka1402 jak mám zmeniť že mám kopu diagnóz od dectva ????? Že mama je ku ... Čo sa vôbec nestarala o mňa samé len problémy po nich riešim nemám sebavedomie žiadne kôli nim!!!! Jasné že sa iným frajeruje keď normalne žily. Teraz napíšeš aj iný zazily horšie bla bla bla. Ja čakať nebudem ja už tie nervy neviem vydržať to sú také stavy že... Ruky dorezane všade od zlosti

tobias123321
autor
22. apr 2023

@mimka1402 ja divadla hrať odmietam ked mne hovoria že som jak autista tak chcem autisktu ale aspoň si budeme rozumieť. Mne nikto nerozumie

tianna
22. apr 2023

@tobias123321 to ti tu nikto nepovie, my ťa osobne nepoznáme.. ja len sudim že keď máš takýto problém nájsť si dievča si v niečom iný, čo ale samozrejme nemusí byť vôbec zlé..

tobias123321
autor
22. apr 2023

@tianna som vo všetkom iný ja len sa snažím pozerať čo robia iný ako sa správajú ale nerozumiem tomu aj tak. Bol som na psychiatrii veľa krát. Preto chodím za prostitútkami lebo oni ma neodmietnu ale aj tam sú problémy samé, keby sa mama starala o mňa jak sa má o chlapca od mala tak by som nemusel furt chodiť po urologoch a zase len riešiť problémy po rodičoch

tobias123321
autor
22. apr 2023

@tianna mali mi tie diagnózi zobrať aj tu túžbu po žene. Lebo nadržaný smutný jak prasa a od mala to bolo potláčané vo mne že som chory že nesmiem. Čo mám robiť keď sa mi strašne páčia dievčatá dobre mi je s nimi ale tým aký som sa k žiadnej nedostanem. Roztrha má zo zlosti