Mali ste niektorá vzťah na diaľku, ktorý vydržal?

rebeka34d
3. sep 2020

Myslite si že môže vydržať a fungovať vzťah na diaľku ? Priateľ býva v Čechách a ja na Slovensku. Som len na strednej takze sa môžme vidieť len keď sú dlhšie prázdniny.Po strednej by som šla za ním do Čiech ak by to vydržalo. Mali ste niektorá taký vzťah?

lu285
3. sep 2020

@rebeka34d ja som sa po 5 ročnom vzťahu na diaľku, kde sme boli od seba vkuse aj niekoľko mesiacov, vydala a sme spolu šťastní doteraz.. všetko sa dá, tí čo vravia, že vzťahy na diaľku nefungujú len nemali to šťastie nájsť človeka, ktorí by to s nimi zvládol 🙂
Na všetko treba dvoch. Rovnako odhodlaných, rovnako ľúbiacich.
Držím Ti palce

sasa1983
3. sep 2020

No pozri, je Ti koľko? 16-17-18? To neviem či je vzťah..všetko sa dá, ale nijak záväzné by som to nevnímala. Mladá baba, užívaj si teraz a tu

jaskolka
3. sep 2020

Úprimne? V tvojom veku celkovo prvé lásky nemajú dlhé trvanie, výnimočne sa to uchová na celý život. Plus diaľka.. Samozrejme, môžete byť svetlá výnimka. Ste mladučki, ak teda vychádzam t toho, že aj on má tak možno 17-18 podla tvojho veku. Ťažko povedať, ci vám to vydrží, to len čas ukáže, či si budete mat vôbec co povedať po dlhsom case

rebeka34d
autor
3. sep 2020

@lu285 ďakujem ❤️

miriam11
3. sep 2020

@rebeka34d láska hory prenáša.

gabci_gabca
3. sep 2020

Mám kamošku čo mala taký vzťah, čuduj sa svetu keď neboli spolu teda boli, ale na diaľku tak im to klapalo, akonáhle mohli byť spolu, začali spolu bývať tak došli na to, že to nie je také ružové.

dilino
3. sep 2020

Mala som vzťah na diaľku skoro 290 km.Po roku chodenia na pár dni on ku mňe ja k nemu či zvladneme odlučenie a zvladli sme to už sme spolu samozrejme pod jednou strechou 16 rokov.Dá sa všetko len nieje to pre každého.Ak ho chceš objať na to ti nepomôže ani skype, ani nič kontakt je kontakt.Ked to nevydiš nejako ružovo ukonči to na začiatku.Zaleži aj podľa veku či si ochotna preto niečo urobiť či je on pre teba ochotný prisť.Koľko rokov máš ty koľko on.

oli18
3. sep 2020

@rebeka34d A uz ste sa videli? Kolko krat?

rebeka34d
autor
3. sep 2020

@oli18 bola som v Čechách na mesiac a to sme sa videli aj cez pracovne dni aj cez skoro všetky vikendy.

oli18
3. sep 2020

@rebeka34d Mala by si sa s nim rozist, si velmi mlada a on je pre teba stary. Mohol by ti byt otec. Neboj, najdes si seberovneho.

lintu
3. sep 2020

Ak bude obaja chcieť a na svojom vzťahu pracovať, tak vám to vydrží. Ak nie, tak žiaľ...

akinom0077
3. sep 2020

@lu285 je to tak je to o sile osobnosti.. niektore vztahy na dialku su silnejsie ako vztahy ludi ktory su denne spolu. Je to o povahe o ludoch vsetko sa da zvladnut, avsak vztahy na dialku si vyzaduju silnu osobnost... kto tym prejde a zvaldne to ma vyhrate

maruski99
4. sep 2020

vztah na dielku sa da pestovat. ako to vsak dopadne ti nepovie nas ziadna. niektore sa rozpadnu, no niektore vydrzia. tazko preto poradit, budes musiet len vyskusat

oktoberbaby2020
5. sep 2020

No ja som v tvojom veku spoznala cez net jedneho muza. Dlho sme boli na dialku par rokov a teraz sme uz 9 r manzelia a 18 rokov spolu 🙂 aj take existuje♥️

eliska105
6. sep 2020

mala som jeden vzťah počas VŠ... bolo to cez celé slovensko cca 340km.. najprv to bola sranda, cestovala som k nemu skoro každý víkend ale po cca roku ma to celkovo prestalo baviť a neskôr sme sa rozišli

akinom0077
7. sep 2020

@eliska105 / vztah na dialku si vyzaduje aj trpezlivost, silu osobnoati, obe strany musia byt rovnako naladene. Mna by napr neprestalo bavit chodit za niekym pokial ho lubim a chcem s nim byt do buducna. Ale aj take sa stava ako pises😉

eliska105
7. sep 2020

@akinom0077 áno, u mňa bol ten problém, že mi na tom už prestalo toľko záležať a nechala som to tak aj kvôli diaľke.. bol to prvý vzťah a veľa vecí som sa naučila a zistila 🙂

rebeka34d
autor
7. sep 2020

@eliska105 aj pre mna je to môj prvý vzťah. No ja to mám tak že mi chyba stále viac a viac... a to takto bude celu strednu a neviem či to zvládneme :((