Vzťah na diaľku

20. jún 2022

Vztah na diaľku (dokopy 700km) .. myslite, že by to mohlo vydrzat? Ano viem že to je len o nás dvoch.. ale zaujímali by ma reálne skúsenosti žien.
Dakujem

erickatt
20. jún 2022

Viem ze to je o nulu menej (70km ) ale 6 rokov sme fungovali iba cez víkendy. A vydrzalo to...

zuzanazu85
20. jún 2022

Ak sa po určitej dobe nedohodneme o spoločnom ,, prespávani",potom z víkendov budú týždne,zvykneš si na susedov, nájdeš obchody,nestratiš sa v jeho meste,či on v tvojom,tak to bude fungovať. My sme tak fungovali mesiac,potom sa ,,naserkal" a nasačkoval si ma dobrovoľne do domu o ktorý sa mu starám už 2hy rok 😁. Na diaľku je to ,,o nervy",či jeho,či tvoje 😉.

janetinka27
20. jún 2022

s manzelom sme kedysi dochadzali za sebou na vikendy na striedacku, byvali sme od seba cca 135 km. 700 je dost,ale nemusi to trvat dlho, mozno najdete riesenie

ivangeline
20. jún 2022

Skutocne podla toho, ako dlho..

simona1306
20. jún 2022

My sme s manzelom tak fungovali 3 roky. On v Amerike, ja tu, chodil tam pracovne na 3 mesiace a potom 10dni bol doma. Samozrejme hadky boli, ale nas vztah ta dialka dost zocelila. Teraz sme manzelia 4 rok a je to ako keby stale na zaciatku 🙂 No ako si poznamenala, vsetko je to o Vas dvoch a o dovere 🙂

tanickalab
20. jún 2022

Záleží aká je snaha oboch. Mám známu čo takto fungovala roky, len problém bol, že komunikácia na diaľku viazla. Nevedeli si písať, volať, ale keď boli spolu bolo im dobre, potom sa dohodli, že už to nebudú viacej naťahovať a začali spolu bývať aby nebolo medzi nimi neustále napätie.

lucyluska
20. jún 2022

3 roky som tak bola s priateľom, on SKA ja UK, teraz sme manželia.

mell27
20. jún 2022

Môjmu ex sa vďaka vzťahu na diaľku podarilo utajiť veci, kvôli ktorým nám bude anulované manželstvo 🤭 súčasný partner býva 6 minút pešo odo mňa a je to parádička 😊

micusa2222
20. jún 2022

ja som mala vzťah na diaľku / len 2000 km/..ale nevydržal..stále sme si volali,písali, nemohli sme si často brať dovolenku, ako by sme boli bývali chceli ..celé zle...

alexka89
20. jún 2022

Ja som mala v minulosti ešte ako stredoskolacka 260km vztah....čakali sme ako skončím školu ...no v jeho meste som si nenašla job tak som ostala pracovať v mojom .nič to na našom vztahu nezmenilo..no počase som zánim odisla bývať ...teraz už miesme spolu

melanta
21. jún 2022

Nechcela by som tak žiť. Vo vzťahu som preto, že s tým človekom chcem byť, osobne. Muž ide na jeseň do Ameriky pracovne, idem s ním, hoci tam nebudem môcť pracovať, ani by nás nenapadlo, že by sme nešli obaja.

vilma7
21. jún 2022

A už sa reálne aj poznáte, ide odcestoval za prácou, alebo ste sa zoznámili cez net...? Mnoho faktorov v tlm hrá rolu.
Takže môže a nemusí.