Mám sa vrátiť?

levicat
25. okt 2014

Ahojte chcela by som vedieť váš názor ,, s bývalým sme sa rozišli pre necelými dvoma rokmi, bolo to strašné sklamanie, neskor som sa dala do kopy s jedným mužom zo začiatku to bolo super perfektne potom sme sa presťahovali k nemu, a začali problémy. pokazil sa vzťah s mojimi deťmi a nim , chcem odísť to je už prakticky uzavretá kapitola , a sťahujem sa cca za dáke dva tri týždne.
Ale ide o to že sa chce bývalý ku mne vrátiť, hneď ako sa dozvedel že sa rozchádzame tak sa aj on rozišiel s jednou , vraj ma stále miluje. chce mi pomôcť aj s bývaním aj zo všetkým , nehovorím že ho nemám rada však mám s ním dieťa,
Ale neviem či to mám sním skúsiť alebo nie , my sme si vysvetlili všetko ale až pár mesiacov po rozchode prišli sme na to kde bol problém , ale to som už bola s terajším ,celú tu dobu ma podporoval a pomáhal ako sa len dalo, chce aby sme išli spolu bývať, je tu niekto taký čo sa vrátil k ex a funguje to ? keby sme išli spolu bývať tak by to bolo lepšie aj pre deti ale aj finančne by som to lepšie zvládla ako keby som bývala sama ,, Ďakujem

tajka1986
25. okt 2014

@levicat za pokus nic nedas🙂 zalezi od toho ake dovody viedli k rozpadu vztahu ale ak vravvis ze veci mate vyjasnene nevidim v tom problem vratit sa a skusit to spolu. Pre zaciatok bh som bola ale trosku opatrna 🙂

katarinamarkova
25. okt 2014

@levicat a kde bol teda ten zakladny problem vasho vztahu?
pokial je ten problem uz vyrieseny a ziadne ine nie su....tak preco nie.....

sari24
25. okt 2014

@levicat Ano ja by som to skúsila pokiaľ to nebol nejaký extra problemový chlap a obaja viete, kde ste spravili chybu a viete sa jej vyvarovať. Ak ho máš rada a staré záležitosti ste medzi sebou vyriešili tak to skús...ale možno neísť na to zhurta, ale pomalšie 😉

zuzka4444
25. okt 2014

Poznam viacej parov, ktorym druhy pokus vysiel. Urcite to skus...

david1991
25. okt 2014

@levicat Mozno sa k tebe chce len vratit aby bol s dietatom a nemusel platit alimenty .. Dalsia verzia moze byt ze ti chce zobrat dieta ,aby si potom platitla alimenty ty.Alebo ta uplne najmenej pravdepodobna ze ta vzdy miluje a chce ta naspet.Kazdopadne by som si dal pozor na prve dva body a dal mu sancu , kedze dieta bude mat otca pri sebe,ty pravidelny sex a lepsi prijem. Pohoda..

sue
25. okt 2014

@levicat robis velku chybu,ze ides zo vztahu do vztahu... Nechaj veciam,ludom,no najma sebe cas... Daj si pol roka,rok pauzu od vsetkych chlapov,bud len kamaratka a matka ich deti...uvidis,ze uvidis casom sama 🙂

bronia13
26. okt 2014

uz som to pisala v jednej teme, mam 2 kamosky ktorych partneri podviedli, odisli s milenkami mali vazne vztahy ktore trvali u jeneho 3 roky u durheho rok, olutovali to co urobili a vratili sa k manzelkam, jedny sa rozvedli a zobrali znovu, oba pary funguju velmi v pohode, len co mi obe povedali ze k tym neveram sa nevracali.... podla mna mu daj sancu preco nie, ak ste mali dobry vztah a podporoval to preco nie, kazdy roby chyby nie? daj vediet ako si sa rozhodla, drzim ti palce

deniss_megan
26. okt 2014

Ked si raz najde milenku a dokaze s nou zit a mna necha tak, to znamena ze to dokaze urobit aj druhy krat a jeho laska a ucta ku tebe a k detom nebola dostatocna z jeho strany, podla mna je to tak nacasovane si to skusil a mu to nevyslo tak sa mu to perfektne hodi aby nebol teraz sam chudacik "ved on ta stale miluje" a kde bol vtedy ked si isiel lahnut s inou do postele?vtedy ta nemiloval a deti??? vtedy mal ciste svedomie??? Moj nazor nevera je neodpustitelna dvakrat do tej istej vody sa nevraciam!!!

janickacrazy
26. okt 2014

@levicat No možno by si mu mohla dat šancu, ale bývat s ním hned nechod, to by bolo zase také narýchlo a musíš mysliet aj na deti, čo ked vám to nebude klapat, to chceš, aby zase za pol roka trpeli, že ocko odchádza? Ak teda bola príčina jeho odchodu jeho milenka, ak som to správne pochopila, tak by sa mohol trochu posnažit, kým ta získa naspat, nieže sa mu hned vrhneš okolo krku.

oladuna
26. okt 2014

@levicat ja som sa rozisla s velmi dobrym chalanom a len preto, ze nas vztah sa po rokoch zmenil. Z frajera sa z neho stal akoby moj brat. Po 5 mesiacoch rozmyslania ci sa odstahovat som to urobila ale vycitala som si ze som asi nespravila dobre asi tak po 5 mesiavoch.medzitym som si uzivala slobody 😀
On ma stale chcel naspat ale hlava mi radila ze je to blbost.jedneho dna som sa vymkla a jediny kto ma napadol bol on.zavolala som mu a nakoniec som prespala u neho.nic sa medzi nami nestalo.byt mi strasne pripominal nas vztah a ked som bola v sprche tak som si aj poplakala ze co som to urobila. Ale na druhy den som sa zobudila s jasnou hlavou a vedela som ze by to bolo zasa take iste ako to bolo predtym nez sme sa rozisli.nedali sme sa dokopy.zostali sme kamosi.ja som nasla toho praveho az roky neskor sme spolu uz 12 rokov, manzelia 8 rokova mame spolu krasne dvojicky.
Ked zacnes premyslat ci sa dat znova dokopy, pripomen si ake to bolo ked ste boli spolu.to ze mate spolu deti by nemal byt dovod na dalsiu sancu.Co ale mozes urobit je ze zacnes s nim "znovu chodit" a zistis, ci ho aj ty chces späť tak ako on chce teba. Teda ak stale nevies, ci ho chces 😀

velkacica
26. okt 2014

@bronia13 veru, každý robÍ chyby...

levicat
autor
26. okt 2014

@david1991 rozpravali sme sa o tom a ze to nieje koly malemu ale ze ma ma stale rad a vzdy ked si s niekym zacal tak myslel na mna ,,, s alimentami nemal nikdy dako problem ,,, aj sam od seba mu veci kupuje hracky teraz sa mi kocik pokazil tak mi doniesol svoj co mal doma

levicat
autor
26. okt 2014

neveru som mu nikdy nedokazala aj ked som mala podozrenie

thinka001
26. okt 2014

suhlasim s @oladuna, ze si zober spätne aky ste mali vztah predtym nez ste sa rozisli..ak to nebolo nieco vazne skus, ale suhlasim aj so @sue ze nechaj tomu cas detom aby sa upokojili, sebe,jemu..kto to najviac preziva taketo caste velke zmeny su deti, nech potom z toho nemaju nejake psych.problemy..a ked uz dat sancu tak po nejakom roku nie hned si skocit do narucia, nech dotycny vie o co prisiel a nech sa posnazi, u muzov je to nejak podmienene, ze ak sa nemusi velmi snazit vo vztahu v manzelstve, ked vsetko hned ziska rychlo si to aj prestane važiť..drzim palce 🙂

haslerka27
26. okt 2014

nejak skaces zo vztahu do vztahu,co???

mirka414
26. okt 2014

Nam to na druhy x vyšlo po pol ročnej odluke,ale u nas ziadny iný partneri medzitým neboli...za skúšku ak ku nemu niečo cítiš nič nedáš,ale ak to chces skúsit len s finančného hľadiska ,tak to neskor po čase fungovať nebude.

levicat
autor
26. okt 2014

nie nie nie s financneho hladiska ono nam to klapalo dost dobre len ked sa mali narodil tak sme sa prestahovali a mino mesta kde sme predtym byvali a tym sa to vsetko pokazilo ,,,prestal domov chodit a ja som aj tri tyzdne sama bola doma
@mirka414

ewa99
29. okt 2014

@levicat Pozorne som si prečítala Tvoj príspevok a musím uznať , ťažko Ti je radiť. Osobne by som nechcela byť v Tvojej koži. Ale čo Ti poradiť ?
Za prvé : poriadne si to premysli a spomínaj aká bola skutočnosť - pred Vašim rozchodom. Neber ohľad na deti . Viem znie to tvrdo ale ide o Tvoj život nie o ich( viem radia Ti to tu viaceré , ale nedalo my aby som to nezdupľovala )
Za druhé : Skús sa porozprávať s osobou nestrannou - nejaká kamarátka , kamarát , známi čo Vás oboch poznal , ako on to vidí ( treba aj iný pohľad nielen Vás dvoch )
Za tretie : Ak ti to nie je cudzie alebo proti Tvojmu presvedčeniu skús nejakú vešticu , jasnovidku , niekoho s darom z hora . Ja poznám jedného pána čo by Ti vedel pomôsť . Hovorí to čo je skutočnosť - pravda aj keď sa nám niekedy nepáči . Čo viem je s ním veľká spokojnosť. Navyše je muž a muži majú iný praktickejší pohľad na realitu . Ak chceš tu je telefon +421905435408 Jozef
Daj vedieť kočka ako si sa celkovo rozhodla .

monk1
29. okt 2014

@ewa99 a mozes mi napisat co presne on robi? a koľko stoja jeho služby?

ewa99
29. okt 2014

Už som to tu písala ale stručne . Povie Ti podla čísel vela o tebe a Tvojom partnerovi, následne vykladá karty a robí to podla pravdy a nie podla toho čo chceš počuť. Niekedy je to aj nepríjemné ale zatial môžem potvrdiť ( a nielen ja ) že maximálne pravdivé . A odmena ? Vzhladom na to že sa Ti venuje naplno a aj cez dve hodiny .. Uváž sama kolko si zaslúži. ( Ja mu platím za sedenie 30 eur a už som bola aj 3,5 h. Navyše nikdy Ti neodmietne pomoc aj neskôr ... ) Tak rozhodnutie je na Vás dievčatá.
Dajte vedieť ako ste pochodili.

levicat
autor
17. nov 2014

@ewa99 no ja som bola u jednej tu u nas ,, pred par dnami ,, no jajprv toto: napisala som byvalemu ci nechce si maleho zobrat na vikend ze si chcem oddychnut trochu a on ci nechcem ist niekde sa odreagovat ja som to odmietla ze chcem byt sama a rozmyslat a dat si veci v hlave dokopy a on to pochopil strasne blbo a urazil sa od vtedy nekomunikuje,, dobre sa stalo ,,, keby sa mi mal doma stale takto urazat za blbosti tak asi to by nemalo vyznam ,,
a teraz k tej vestici : ze nemam preco sa k nemu vracat ,, uz tam nieje to co bolo predtym a nikdy uz ani nebude ,,, asi mala pravdu ,,, vela krat som bola u vestici ale tie veci co mi vravela ... no prvy krat som mala slzy v ociach neze by mi vravela nieco hrozne alebo tak ale citila som nieco ine ako pri inej :D no poviem vam bol to zazitok a odchadzala som uplne vyrovnana ako nikdy :D

ewa99
18. nov 2014

@levicat Blahoželám a držím palec..

sisa0310
18. nov 2014

@ewa99 ahoj prosim ta, kde sa pan Jozef nachadza?

ewa99
19. nov 2014

@sisa0310 Žilina , prečo ?

sisa0310
19. nov 2014

@ewa99
precitala som si diskusiu v ktorej si ho spomenula a chcela by som to vyskusat... to osobne sa za nim chodi?

ewa99
19. nov 2014

@sisa0310 Ano a verím že budeš spokojná. Potom napíš .

sisa0310
20. nov 2014

@ewa99 dala si mi chrobaka do hlavy, mam aj cestu bud.tyzden do ZA, tak ked tak dam vediet

ewa99
25. nov 2014

fajn a daj vedieť ako si spokojná

ewa99
3. feb 2015

@sisa0310 Tak ako si sa rozhodla ? Bola si ? Som zvedavá daj prosím vedieť 😉

sisa0310
4. feb 2015

@ewa99 ahoj nie nebola som, chodim do roboty, sama s malou atd, tak nestiham... Ale ked to pojde, pojdem 😉