Manžel dostal SMS od MM

26. sep 2023

Manzelovi prisla sms, tak som mu podala mobil, ale kedze zasvietil displej, tak som si stihla precitat, ze sms prisla od MM. Existuje nejaka skratka nejakej firmy alebo spolocnosti, ktora ma take oznacenie? Pytala som sa ho, co to je, on povedal, ze nevie, ze nejaky smajlik..nechapem, co to ma znamenat?

lilyianka
26. sep 2023

Keď si vygoogliš spoločnosť MM tak ti ich zopár nájde. Veď popozeraj,či by z takej sféry mohli tvojmu mužovi písať.

marca12
26. sep 2023

@lilyianka no iste a rovno smajlika by mu poslali 🤦

majka99999
26. sep 2023

Ze by Moja Milenka? 😁

stellarstar
26. sep 2023

Hm, moja milenka, môj miláčik 🤣

autor
26. sep 2023

Opytala som sa ho, co to ma akoze znamenat, ze preco mi normalne neodpovie. Este som dostala vynadane, ze co mam zas za problem.

podmostom
26. sep 2023

Marilyn Monroe. Alebo Manson? 😕

lilyianka
26. sep 2023

@marca12 vieš čo asi som nedocitala príspevok 😄

autor
26. sep 2023

Nejde mi to do hlavy, lebo sme si k sebe nasli znova cestu, zacal mi viac prejavovat city, a tu zrazu toto?

stellarstar
26. sep 2023

Ešte môže byť moja mama

podmostom
26. sep 2023

tak ked nema problem nech ti tu spravu ukaze

niekto2hy
26. sep 2023

Moj mobil,moja macka..

dzulli1980
26. sep 2023

No tak pokiaľ mal problém Ti povedať, od koho, čo to bolo, znervóznel ... zrejme svedomie čisté nemá ... a nejaká MM v tom bude.

iv007
26. sep 2023

Kamosku podvadzal frajer a milenku mal ulozenu v telefone ako Kovošrot😀 tym chcem napisat, ze kto klame a podvadza robi to sofistikovane. Je vsak divne, ze takto zatajuje ako male decko a nevie ti dat normalne vysvetlenie.

stellarstar
26. sep 2023

Autorka daj mi jeho číslo ja mu teraz zavolám a poviem mu svoje že sa za to MM v tel hanbiť bude do konca života 🤣

viestta
26. sep 2023

Mercury market mu poslal smajlika

kvetinka75
26. sep 2023

Ved zavolaj na to cislo a uvidis.

lenkasarka
26. sep 2023

@iv007 to je super že kovošrot😂

pralinka25
26. sep 2023

alebo nam daj svoje cislo a budeme vypisovat tebe nech ho rozdrapi.
a to MM bolo kde? ako podpis? ci to mal ulozene pod tym?
firmy smajlikov neposielaju

eliska13
26. sep 2023

Klame

zuzubb007
26. sep 2023

Jasne klame, opat ste si nasli cestu, tam zjavne bol problem uz predtym, na takeho chlapa sa len vykaslat

pralinka25
26. sep 2023

no a ono to tak byva, ze mozno lepsim spravanim k tebe maskuje nieco ine. neviem no. treba mat oci aj usi otvorene

basulaak
26. sep 2023

Tak nech ti poda mobil a precitaj si. Vezmi cislo a zavolaj tam. Ak to nebude nic vazne budes v najhorsom za ziarlivu stihacku. Ak nema co skryvat, len nad tebou zdvihne obocie ale necha ta nech sa strapnis. Ak nieco taji bude ta slovne osocovat a bude hadavy. Easy peasy

lalenka33
26. sep 2023

Bože ženy, veď sme ma MK, kde MM je môj manžel 🤣🤣🤣

stevvvka
26. sep 2023

Moja milenka znie stále lepšie než môj milenec

majka99999
27. sep 2023

No, vztah sa moze zlepsovat, ak sa vyventiluje pri milenke, vztah sa moze zhorsovat, ked dotycny chce ponizovat zenu, ze ona je ta zla, on chudacik za to nemoze. 🙄

melanta
27. sep 2023

lebo sme si k sebe nasli znova cestu - takže ste mali krízu? Z akého dôvodu? Nevera alebo? Je možné, že ste mali krízu a stále ju máte, len začal prejavovať city, aby si bola kľudná, ale reálne dôvody krízy nepominuli.

moonlight1210
27. sep 2023

Mozno je to frajerka. Mozno jej povedal, ze s nou konci, lebo si chce radsej dat dokopy vztah s tebou a znervoznel, ked videl, ze ona si pokoj neda, lebo ho bude na truc kontaktovat dalej. A mozno ma obavu, ze nasledne vytiahne este tazsi kaliber a skusi kontaktovat teba.

Nie vzdy sprava od milenky potesi. Su stavy, ked uz je to presne opacne a chlap si zela, aby ju nikdy nestretol. No ona zrazu odmieta zapadnut do prepadliska dejin.

stellarstar
27. sep 2023

Milujem keď sa autorka neozýva 😁😬

moonlight1210
27. sep 2023

@stellarstar Je snad povinna reagovat vzdy, ked niekto znova daco dalsie k jej teme prida?
Kludne uz si mohli doma vydiskutovat, o co islo. A do toho nas nic.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz