Manžel dostal SMS od MM

26. sep 2023

Manzelovi prisla sms, tak som mu podala mobil, ale kedze zasvietil displej, tak som si stihla precitat, ze sms prisla od MM. Existuje nejaka skratka nejakej firmy alebo spolocnosti, ktora ma take oznacenie? Pytala som sa ho, co to je, on povedal, ze nevie, ze nejaky smajlik..nechapem, co to ma znamenat?

stellarstar
27. sep 2023

Ved v noci spim aj ja 🤣

stellarstar
27. sep 2023

@moonlight1210 no nie ale väčšinou zakladateľka sa už neozýva keď jej odp nepáčia 🤷‍♀️

ankare
27. sep 2023

Klame.

autor
27. sep 2023

@stellarstar ja som tu napisala za tym ucelom, aby sa mi potvrdilo, co si myslim aj ja..nijako sme to nedoriesili, vraj mu take sms chodia bezne z nejakych stranok..uz to neriesim

stellarstar
27. sep 2023

Jasne také sms z takých nejakých stránok najmä smajlíky chodiť nebudú aj keby mal aký kolvek spam v tel. Troska sedliackeho rozumu a už mi blikaju svetielka. Takže áno klame ti a ked uz píšeš ze ste mali krízu tak by som mala dokorán otvorené oči a dala by mu ultimátum bud ty a deti alebo tam sú dvere a dovi dopo

dvoncb
27. sep 2023

Mámma mia

bluka2
27. sep 2023

To bude nejaky odrb. Mohol si ju radsej pomenovat Juro praca

simca06022011
27. sep 2023

Tak dosť podstatne co.bolo v správe :D v podstate si nič nevidela, nevieš ale už robíš drámy. Jedine email mi označuje inicialami oznámenie. Inak nič v mobile...

kiwi3
27. sep 2023

nevie, od koho to prislo (tak urcite...) a este aj isiel do protiutoku. urcite dobre vies, ze to vobec nie je ok. tvoj muz nevie ani klamat... to su uplne jasne znaky, ze ti nehovori pravdu. horsie to "zahrat" ani nemohol.

taga
27. sep 2023

Ved ale logicky, ked ti pride sprava z neznameho cisla,tak sa zobrazi plny format cisla
MM je tam preto, ze to cislo sam a vedome ulozil vo svojom telefone ako MM

zuza265
27. sep 2023

Na druhu stranu su spolocnosti (nehovorim o tomto pripade) kedy nezobrazi cislo ale rovno da nazov a nemusime to ukladat

autor
27. sep 2023

Mne napadlo, ci nepozeral nejake stranky a vyhodilo mu to nejake zoznamky, ktore su vygenerovane pocitacom alebo mobilom..viete, ze akoze vam pise nejake dievca, ale je to iba robot

simca06022011
27. sep 2023

Véd ani sama nevieš čo mu prišlo... si sms, email alebo nejaká vyskakovacia správa... zbytočne nad tým lamentovat.

joannita
27. sep 2023

Tak mu povedz nech ti to ukaze. Ked bude cisty, nebude mat problem.
Uprimne kedze som si zazila nevery za svoj zivot viac nez dost....je to divne.

elviku11
27. sep 2023

Milan Markovič. Alebo Martina Moravcova 🙂

marseillefan
27. sep 2023

Autorka: to číslo má uložené ako mm? Lebo ak je to číslo, ktoré je uložené, tak to bude niekto tajný, komu v mobile zmenil meno. Ak tá sms nebola z telefónneho čísla, ale z "mm", tak je to len nejaký blud, ktorému sa nedá ani odpísať a neriešil by som to... tá sms bola odoslaná z počítača.

autor
27. sep 2023

@marseillefan to neviem, videla som to iba na uzamknutej ploche..uz to neriesim, chcem mu verit

bagerka
27. sep 2023

Tak trochu možno humoru...kým nepísala MBM -moja budúca manželka, tak ok

retatka
27. sep 2023

Jasné,že klame .Keď nechceš niečo nepríjemné objaviť ,radšej nič nevyšetruj..len teda môže si z Teba robiť roky vrtuľu ak ti to nevadí .Okrem toho raz ťa už sklamal ,zrejme taký nevinný nebude ..treba so všetkým rátať

pralinka25
27. sep 2023

tak nechapem naco zakladas temu zamyslas sa nad tym a potom to zaklincujes ze neva. chces mu verit. vacsina sa zhodla ze ti klame. zaujimave myslienkove pochody.

ankare
27. sep 2023

Klameš samu seba. A on si s Tebou robí, čo chce. To fakt Ťa napĺňa takýto život? Možno to len zbytocne predlzujes a žiješ v sebaklame.

petulda333
27. sep 2023

@taga vobec nie. Mne pride sms od kuriera,alebo eshop zahradnictva. Tie cisla ulozene nemam a pride sms a maju normalny nazov