Manžel mi dal facku pred jeho rodičmi a s dieťaťom na rukách

zwonec
27. dec 2013

Prosim mamicky manzelky poradte...
Pri rodinnej hadke koli tomu ze muz vysedava pocas sviatkou v krcme a mame rocneho synceka ma moj muz udrel pred svokrovcami ,nase dieta som drzala na rukach. Povedala som len svoj nazor...a facka letela jak strela. Citim sa total ponizena,svokrovci nijako nezasiahli ze to je nas problem. Mojich rodicov mam daleko.
Pred svadbou ma vytahal za vlasy a silno stiskol sanku vraj to nieje bitka.
Takyto zivot ma teda absolutne nebavi trapim sa a psychicky to prestavam zvadat...ale je tu krasne dietatko a ja neviem co dalej...☹(((

ivana03
27. dec 2013

@zwonec Zlata,ak sa budete pred dietatom len hadat,bit....tak to je horsie ,akoby ste mali ist od seba. To je moj nazor. A ked on nechape ,ze ti sposobuje nieken fyzicku ale aj psychicku ujmu....zlata,takeho idiota problem najst nie je

kolinia
27. dec 2013

@zwonec to si robis srandu? Hned by som sa zdvihla, zbalila veci a odisla co najdalej od takeho debila, o svokrovcoch ani nehovorim. Keby nemam male na rukach, este by som mu to aj vratila!

janka208
27. dec 2013

ja si myslím že si dokážeš poradiť aj bez neho, aj sama si život zariadiť....mňa muž neudrel ale tiež som mu povedala dnes nech sa odsťahuje, síce nefajčí, nepije, a nebije ma...ale stále robí tisíc iných vecí ako by sa malo...a ja už som tiež psychicky dosť unavená, aj včera moja nevlastná mama zaregistrovala že vyzerám dosť biedne, unaveno...a moj dvojročný je hrozne zlý a mám pocit že z našich denných hádok, malá je tiež nervnejšia keď sme doma všetci....keď som s deťmi sama doma ani o nich neviem ...odíď kým má malý rok, lebo keď už bude mať dva...a bude sa ti strhávať v noci ako mne a pošťávať aj cez plienku, hádzať sa ti o zem ako mne a ty do toho budeš riešiť ešte aj muža tak to je na nervy
@zwonec

katkasofi
27. dec 2013

... no je mi to luto... ale z tvojho muza sa po case moze vyklut opilec a tyran...chces s nim zostat? Lubis ho aj ked je agresivny? aky je otec? neviem ci by som dokazala vychovavat svoje dieta v jeho spolocnosti... A svokrovci si ta nezastali...tak to nepochopim...asi im pride normalne vysedavanie v krcme, a este pocas sviatkov..

libka1
27. dec 2013

ja by som sa necitila ponizena ale nasrata! velmi nasrata. uz ked ta tahal za vlasy si mohla vediet ze to je magor a nemala si sa vydavat. aj keby si ho akokolvek nastvala nemoze ta bit alebo nejak inak tyrat. mas kam odist? ak ano, tak chod, daj si par dni na rozmyslenie co dalej bez jeho pritomnosti a potom konaj.. neverim tomu ze sa zmeni, skor o tom pochybujem. bol opity ked ti strelil ked spominas krcmu?

ivia25
27. dec 2013

ahoj to ma veľmi mrzi ako sa tvoj manžel sprava,ale ako pišeš tak to nebolo po 1-krat.Ja by som určite od neho odíšla.Dosť ma prekvapilo,že si ťa nezastali svokrovci.Zvaž či to ma všetko vyznam,lebo časom to bude horšie.Ešte aj vysedava v krčme.Ak maš možnosť oddisť tak choď ,keď nie kôli sebe tak kôli dieťatku.Asi rozhovor s nim nema vyznam,on sam musi na to prisť čo mu je dôležitejšie.Kamarati -pivko?ALEBO MILUJUCA manželka.Držim ti palce.Pekny večer.

iviku20
27. dec 2013

Ako taketo spravanie preferuje vela muzou ale ked ti to urobil pred svadbou naco si si ho brala?co si si myslela ze sa zmeni?taky muz sa nezmeni nikdy je to uboziak a nic ine.vzala by som si veci,dieta a odisla.

zwonec
autor
27. dec 2013

Dakujem dievcata za vase prispevky z celeho srdca. Muz je z malej dediny kde krcma je normalna ...ale nie pocas sviatkov a s rodinou.jeho otcovi to veeeeelmi vadi lebo robil to iste kym mu zena nedala ultimatum bud alkohol alebo rodina...mal to pokom zdedit .ale ja som sa vzdy snazila odpustat vsetkym vsetko...a tu je vysledok.proste som odpapulovala ze som si povedala svoje a bum...a letela mi...mam strasnu chut odist zbalit siveci,vsetko mame v zaciatkoch...kupili sme auto,byt...toto ma stve. Mam pocit ze ho uz nelubim...zprotivil sa mi ...uboziak.

01fialka01
27. dec 2013

@zwonec Sa co cudujes? Ved ti ublizil uz pred svadbou a ty si ho vezmes? A este mu aj porodis dietatko??? No.... Vidim to len na zaciatok tyrania....prepac

tinushka13
27. dec 2013

Je to hrozne..horsie este ze sa nedokazal ovladat pred vlastnym dietatm.nam sa lahko napise aby si si zbalila kufre,ale...bohuzial asi je to naj riesenie.neviem si tuto situaciu predstavit v mojom pripade.asi urcite by som zbalila seba aj dieta a isla mimo.aj keby len kamaratke.naco je chlap,ktory si nevazi co ma,vysedava v krcme..a svokrovci?preboha ved je to ich vnuca,mali zasiahnut uz len kvoli jemu.daj mu pocitit co urobil,aby to mrzelo hlavne jeho.sviatky su o lske,pokoji a rodine 😉 no vo vasom pripade 😠 ak mas moznost ist prec chod.aspon k rodicom...alebo navzdy .drzim palce a hlvne nech netrpite.. 😉

libka1
27. dec 2013

@zwonec no a co ze ste kupili auto, byt? to si budes veselo zit v novom byte s monoklom na oku?

zwonec
autor
27. dec 2013

A bol triezvy ked ma udrel....

zuzinka1989
27. dec 2013

neviem, ja by som zbalita dieta a padala od takeho chlapa...to lepsie nebude...mozno na chvilu, dokaze naslubovat, dodrzat to na par dni, mesiacov, ale nebude to naveky....proste kto je raz schopny zene ublizit, urobi to kedykolvek zas....
nemas co lutovat...taky, co beha po krcmach cez sviatky miesto venovania sa rodine nestoji za vela...a este ti dokaze ublizit ked mu nieco na to povies? len pekne odid od takeho hajzla....

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
libka1
27. dec 2013

@zwonec niezeby ho opitost ospravedlnovala, to som sa pytala len tak zo zvedavosti... na tych svokrovcov tiez nemam slov, udriet niekto z mojej rodiny predo mnou svoju manzelku/manzela tak asi bude musiet utiect lebo ho slovne utyram 😅

jahodka8
27. dec 2013

A venuješ sa manželovi, keď je doma? A aj dieťa mu dávaš? Treba robiť oboje, môj manžel bol veľmi mrzutý, keď som mu dieťa nechcela dať. Keď chodí do krčmy, tak asi mu chýba doma spoločnosť taká, aby sa necítil ako piate kolo u voza. Treba sa zamyslieť aj nad sebou, lebo my ženy vieme už len nevinnou otázkou poriadne vytočiť.

kuwait
27. dec 2013

Tak ako sa ja poznam,babo by som dala svokre na ruky,jemu riadnu vylepila na revans vzala maleho a sayonara chmulo uvidime sa na sude(za fyzicke napadnutie)take utoky sa totiz mozu opakovat tak radsej na ne necakat

marisenka
27. dec 2013

Cim skor sa ho zbavit.Lebo cim dalej tym bude horsi.

janka208
27. dec 2013

@zwonec nevadí že máte všetko v začiatkoch, všetko sa dá vyriešiťaj keĎ od neho odídeš, aj my sme sa pred dvoma mesiacmi sťahovali do väčšieho bytu a tiež máme aj nový úver, aj auto máme....ja ešte sama neviem čo bude, možno sa z toho vyspím ale keby ma raz udrel tak by som neváhala ani pol sekundy...

slniecko154
27. dec 2013

tak este pred svadbou ta tahal za vlasy a cojaviemco?? prepac ale v takom pripade si blba, ze si sa za neho vobec vydala...

levma
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dazdovka
27. dec 2013

@zwonec je to hrozne ponizenie, uplne ta chapem, asi by som nikdy toto neodpustila. Svokrovci sa nezapojili, kedze sami maju evidentne takuto skusenost zo svojho vztahu este nespracovanu. Asi boli zaskoceni aj, ale mala by si narobit poriadok aj s nimi, mali sa ta zastat, ak je ich synator ozran a agresivny, castokrat to vyviera z vychovy, ktoru dostal a zazitkov zo svojej rodiny.

Ale zas, bolo by dobre vediet, preco chodi do tej krcmy, nerada by som zila niekde na dedine, kde je vseho-vsudy jedina kultura ist do spolocnosti = ist do krcmy.. My s muzom sme spolocenski, mame vela priatelov a aj my potrebujeme vypnut z pracovneho alebo rodicovskeho stereotypu, preto sa radi stretavame s priatelmi v cajovni, aj v prvy sviatok vianocny sme tam boli (na varene vino).
Ja by som od mojho muza nechcela, aby za kazdu cenu kazdy vecer doma so mnou strazil deti, pozeral filmy, koncerty, len preto aby som mala spolocnost ak ja von nemozem ist (ked nie som chora, alebo nieco podobne - to by bol so mnou sam z vlastnej vole), ale nechodi nejako casto (1-2x do tyzdna)....

Jedno viem, ak je k tebe hruby, vulgarny, vyhraza sa a fyzicky utoci, urcite mu dat zbohom (ak sa nerozhodnes este dat definitivne poslednu sancu na zmenu, ale potom byt uz naozaj rozhodnuta a pripravena definitivne odist).

babaker
27. dec 2013

@zwonec co od nas cakas? tieto utoky sa budu opakovat. a bude to len a len horsie. teraz si zrejme myslis, ze prehanam. neprehanam. som dieta takehoto vztahu. ak chces ublizit tomu krasnemu dietatku co najviac, ostan v tom vztahu. a ked ti nepomohli ani svokrovci, cize ludia, pred ktorymi by mohol mat respekt....kto ti nabuduce pomoze? cudzi ludia?policia? a za tu facku by som ho udala. nech si sviniar nemysli, ze mu to tak lahko prejde.

monika15
27. dec 2013

@zwonec neni tam nieco ako miesto pre tyrane matky ????
neblazni !!!

saimaa
27. dec 2013

Myslím, že väčšina by poradila zbaliť sa a odísť, ak sa dá kam.
Ja si to neviem ani predstsaviť, že by ma muž vyťahal za vlasy alebo dal facku, to by som sa zbalila hned, ak by sa to opakovalo, a najmä, ak by muž nenašiel žiadne ospravedlnenie, alebo ak by mu to nepripadalo nič vážne. U nás v rodine také niečo nebolo, v niektorých rodinách, aj u nás v dedine, to bolo celkom bežné, že ked sa manzelia pohádali, žena dostala lahkú facku, ale mna tak vychovali, že muž v ziadnom prípade nemá ženu udrieť. Žiaľ, poznám aj ženy, ktoré proste nemajú KAM ísť, preto to mužom trpia (a čím sú starší, tým je to horšie) , a nemajú doma žiadne slovo. Preto hovorím, kým sa ešte dá, treba niečo s tým robiť...

zwonec
autor
27. dec 2013

Ano vsetky nazory beriem,mate vsetky pravdu.
Viem si aj ja priznat svoje chyby ale ked ma nieco stve porozpravam sa s kludom.nikdy by som nekricala toboz udrela muza...synceka mu davam jasne o rodinu sa staram najlepsie ako viem.ale su veci ze muzovi sa syncek vysmykol spadol,bum a modrinka a ja som bola vklude a mne sa vysmykol z ruk (ucime sa chodit🙂 a spadol na zem na rucky nic hrozne a to ste mali vidiet....ten cirkus...len ja som vinna za vsetko...len mne sa to stava ...atd.
On sa s nim pobavi troska a 24 hodin je na mne.
Vnoci mi nikdy nepomohol s dietatom,nenakrmil,nepocicikal,lebo on zaraba peniaze a to je moja povinnost.
Den po hadke sa svokrovci tvaria ze sa nic nestalo, svokor sa ma spyta preco mam zlu naladu...neodpovedala som.
Sla som do kupelne,pozrela sa na ten otlacok ruky na lici a rozplakala sa 😢((((

bastika
27. dec 2013

@jahodka8 to si snáď nemyslela vážne však? Udriet manželku s dieťaťom na rukách pred vlastnými rodičmi a ona sa ma zamyslieť ? Ty sa asi tiez riadis mottom mlat ženu ked ty nevies preco ona určite bude vediet... Chore a ubohe

oktobermimi
27. dec 2013

zober sa od neho preč, čo najdalej u jednej facky neostane

levma
27. dec 2013

@zwonec odid od neho...premysli si vsetko a chod prec :(

lili_mia
27. dec 2013

@zwonec Dievča zlaté, bitka nebitka, keby ťa schmatol a hasil by ti na ruke cigarety s tým, že to nie je bitka, stále s ním zostaneš? Pokiaľ partner akokoľvek ubližuje, či fyzicky, psychicky, alebo ekonomicky, dovidenia. Choď hoc aj do kostola a tam si pokecaj s pánom farárom. Mohol by poradiť rodinu, kde ťa ubytujú s tým, že za nocľah im tam budeš upratovať, alebo pôjdeš k starým ľuďom, ktorých budeš opatrovať. Len sa dvihni a dovidenia.