Manžel si našiel milenku, máme dcérku a ja som tehotná

loookinka
11. okt 2014

Potrebujem sa vyrozpravat ( vykričat) ... lebo mam pocit, ze je toho velmi vela. Sme manzelia 3 roky, mame malu dcerku a ja som v 10tt , kedze moj muz a ja sme chceli dalsieho potomka. Nieje to jeho 1. ulet, ale uz 3. Po jeho druhej nevere som v suvislostiprislana na prvu, ku ktorej sa dodatocne priznal. Odpustila som mu, lebo som videla istu pokoru v jeho spravani a konani. Cele nadledujuce mesiace boli krasne, v intimnom zivote ziaden problem, dovolenka super-lubezne sms.. až do jedneho pekneho dna. Neverila by som, ze po to vsetkom, pride dalsia rana - plus tehotenstvo ( dietatko si samozrejme necham). Tak deti deti budu z jedneho cesta. Potrebovala som to vypustit von, rodina ma podporuje, aj svokrovci mi pomozu... Zivot je veru niekedy naozaj plny prekvapenia 🙂 ...

loookinka
autor
11. okt 2014

@grelu Dakujem za spravne slova.... ano samozrejme pytala: " Mal uz davno odist, bol prilis slaby a bla bla ... sypajuci sa popol na hlavu ..."

loookinka
autor
11. okt 2014

@miriem Tu len dakujem!

monicka9
11. okt 2014

@loookinka snaž sa byt v podobe ako sa len dá už len kvôli tomu stvorenia čo nosiť pod srdcom , nech cíti harmóniu a lásku a kľud z teba🙂 a ideš spraviť úžasnú vec ze dáš tvojej dcérke súrodenca🙂 si super žena🙂 veĺmi ti drziiiiiim palce nech sa veci vyriešia v tvoje očakávania🙂

monicka9
11. okt 2014

@loookinka v pohode nie podobe😀

loookinka
autor
11. okt 2014

@lenkark Dakujeme, nechcem teraz brutalnymi zmenami narusit priebeh tehotenstva, v pondelok som letela k lekarke- ked som uvidela male - plakala som a strasne. Ono mi robi radost ...

lvka
11. okt 2014

@loookinka a teraz ked to znova prasklo to ako vysvetluje??

tykat
11. okt 2014

@loookinka Za tri roky 3x? Tak to nemáš za čím banovať.

miminapl
11. okt 2014

@loookinka moja chápem ťa...prežila som to isté, keď som čakala druhú dcérku, mal opäť milenku, mimochodom moju naj kamošku 😒 škoda reči... tak som sa vytrápila v tehotenstve, že sa až čudujem že je druhá dcérka zdravá...toľko sĺz pretieklo...more.... ale vieš čo? po pôrode rok sme sa rozviedli. Bolo to správne rozhodnutie. Ja som potom stretla super muža, aj s dvoma dcérkami a dnes máme tretiu, spoločnú krásnu a mám dobrého manžela a oveľa krajší život... a môj ex sa nezmenil, menil ženské aj naďalej...to sa nedá zmeniť charakter...to som pochopila a som rada, že život ide ďalej a je krajší...držím ti palce, buď nech sa udobríte a ste šťastní, alebo nech nájdeš iné šťastie v živote 😉

loookinka
autor
11. okt 2014

@sono2 Mame priatelov - presne, dali by hoci čo za babeno... neviem co napisat, mojmu muzovy bolo az priliš dobre...

loookinka
autor
11. okt 2014

@miminapl Vyhrkli mi slzy... verim ze vsetko zle je na nieco dobre 🙂 a dakujem.

loookinka
autor
11. okt 2014

@monicka9 Dakujem za povzbudive slovka... ak by som predtym co i len tusila- co mam pri sebe- nepovedala by som mu svoje ANO ..

loookinka
autor
11. okt 2014

@tykat Uz nemam ...

pribinak
11. okt 2014

@loookinka hm, smola, ze si strtla akurat ty:((

miminapl
11. okt 2014

@loookinka nemáš za čo 🙂 veľmi ťa chápem a preto som ti napísala...pochopí ten kto prežil. A inak odpúšťať je krásne 🙂 dať mu poslednú šancu keď čakáte bábeno by bolo fajn, ak to pokašle zas, tak to urobí naposledy...drž sa a ver, že všetko bude ok, či už s ním, alebo bez neho 🙂 deti stoja za to ♥

loookinka
autor
11. okt 2014

@monicka9
@miminapl 🙂 Viem ze ho budem milovat a dam mu vsetko co mu nudem vediet dat...

latvia
11. okt 2014

@loookinka ako to chapem, len mi to tam proste nepasovalo 😉

ono neveru ako posmyknutie by som mozno vedela odpustit ( mozno po 50 rokoch 😝 ) ale toto tu je vedome hladanie si dalsej zeny.....kedze jedna nevysla, nasiel si druhu, zena na to prisla, olutoval(???) o com dost pochybujem, kedze si v zapati nasiel dalsiu.... 🙄 u mna bola vzdy najvacsia priorita u chlapa vernost, nech uz bol akykolvek, ja som chcela vzdy muza, ktory by sa ku mne rad vracal a nechcel by inu. a taki chlapi su, je ich pomenej, ale najdu sa 🙂

tvoje deti si zasluzia spokojnu matku. on si moze plnit otcovske povinnosti, vychadyat mozete normalne, aj o deti sa mozete starat vzajomne, ale pokial su vase zivotne cesty inde, drzat ich naoko kvoli rodine nema vyznam. casom sa to zborti tak ci tak, pokial nie je vztah postaveny na dovere....
verila by si mu zase? vies odpustit? zabudnut? zit s nim itak? skus si predstavit, ze nemate spolu deti.....ostala by si s nim? deti maju pravo zit v harmonii, maju pravo vidiet svojich rodicov spokojnych a stastnych, nie utrapenych lebo rodina ma drzat pohromade aj ked je na cimpr-campr....

loookinka
autor
11. okt 2014

@latvia Nie veru nie, u mna je mrtvy... len je to s tym bruskom tazke, prestavovat si vela kde co ineho. Chce sa podielat na vychove, tak som moc zvedava. Cas tomu da rozmer-ked ma pre 10. mesiacami odprosoval, brala som to, ze sa mi to stalo a ked ze v dobrom a zlom - mala bym som odpustit. Teraz viem, ze to nemalo vyznam - rada sa s nim rozvediem, nedokazem si predstavit nieco take, ako pred tym....

latvia
11. okt 2014

@loookinka ber to tak, ze s nim, by si mala o jednu starost navyse...ja mam sice len 1 dieta a zabera mi vsetok cas a nervy obcas drasa, ale da sa zvladnut vela s podporou rodiny, ktoru ty mas. aj na teba sa raz usmeje stastie, pride v tej chvili, v ktorej ma. drzim palce

monicka9
11. okt 2014

@loookinka všetko sa vyrieši neboj netráp sa si rozumná a dobrá žena🙂 deticky potrebuju spokojnu a šťastnú mamičku lebo všetko cítia tak myslím na teba aby všetko OK bolo🙂 a nevracaj sa myšlienkami k tomu ze keby si vedela čo je zač nevezmeš si ho to ťa nikde neposunie,ver mi to už nevrátiš spať☹ už je zbytočne sa nad tým umarať a smútiť. Ani neciť k nemu nenávisť,zlosť,hnev,.. To sú všetko negatívne pocity ktoré ti nepomôžu ale uskodia.... Musíš myslieť pozitívne (viem niekedy je to ťažšie ale za pokus to stojí)🙂 budeš mat dve krásne deturence a z toho sa tes a ver ze to s tvojim mužom sa vyrieši... Netlač na pílu,nestresuj sa porieši sa to a nech to už dopadne akokoľvek mysli na to ze v tejto situácii TY A DETI ste najdôležitejšie🙂

luciferkax
11. okt 2014

@haslerka27 nedristáš trocha??? ako ju môžeš zhodiť že je hlúpa? vieš ako sa vraví, milovať je krásne, no odppúšťať božské? Odpustila m u raz neveru, ako každá druhá žena, čo je na to mčudné? správal sa príkladne, ľutoval... tak dostal druhú šancu.. tú si zaslúži každý, či nie? No prepásol ju, až teraz nech letííííí preč

miminapl
11. okt 2014

@loookinka nádherné bábenko ♥ držte sa ! a neplač veľa ako ja ☹ aj tak to nepomôže a bábo smúti s tebou... zvládneš všetko, buď silná 😉

monicka9
11. okt 2014

@loookinka keď som zbadala fotocku zo sona momente mi vyšli slzicky🙂 naaadhera gratulujem k tomu uzasnemu mini stvoreniu🙂

luciferkax
11. okt 2014

@grelu všakže? a rozvádzali by sa za všetko! Nielen za neveru, ale aj preto, že muž nepríde každý den s úsmevom, bo hned je čurák, aj za to, že chodí sa raz do mesiaca opiť, obvykle je príkladný manžel.. aj za to, že nekúpe dieťa.. choréééé baby, choréééééééééééééé.. vzťah je aj o tolerancii... vám sa lahko píše"kopni ho do zadku" ale v realite to takto jednoducho nejde...

autorke želám veľa trpezlivosti, a hlavne zdravííííííííííííííííčka :

mala_hobitka
11. okt 2014

@loookinka Taky debil. By ta mohol na rukach nosit za to ze si mu odpustila jeho ulet. Mal sa poucit a byt vdacny. Ja by som neveru neodpustila, resp. mozno odpustila ale aj tak by som nezostala v takom vztahu (dufam ze si to nikdy nebudem musiet overit ako velmi som zasadova).
Kopni ho do zadku. Ked bude bez teba, sice s milenkou, mozno viacerymi po case zisti ze dom a domov su dve rozdielne veci.

tilda
11. okt 2014

@loookinka je mi na grc z takychto chlapov,tu neprejde den co by nejaka baba nenapisala podobne skutny pribeh plny sklamania,zrady a bolesti. Ale: este kym sa rozvedies ci odlucis,najdi si pravnika,mala by si byt vzdy o krok pred nim. Sentiment teraz ak sa da daj bokom,je to jedna velka katastrofa,ale musis zabezpecit aj prakticku stranku fungovania vasich deti a seba. Drz sa!

tilda
11. okt 2014

@luciferkax ale toto co sa pise tu je dost silna kava,nie? Ostala by si s nim?

denae
11. okt 2014

Zivot je veru niekedy naozaj plny prekvapenia 🙂 ...ja som napríklad prekvapená aj z toho smajlíka na konci. Takže ťa to všetko asi ani tak netrápi. Každý má to, čo si zaslúži a nadávať iba na tvojho muža by bolo úplne vedľa, ak ti ide o takúto podporu 😒

dafnea
11. okt 2014

@grelu radšej žiť sama a neskor si niekoho nájsť kto si ma bude vážiť ako s debilom, kt. sa vláči s inými - žiadne prachy za to nestoja

loookinka
autor
11. okt 2014

@monicka9 Krasne slova- tersz je to vsetko moc horuce, no posnazim sa byt dobrou maminou. Vdaka moc za podporu.

loookinka
autor
11. okt 2014

@mala_hobitka Tiez by ma v tej dobe nenapadlo, akym smerom to vsetko pojde... Neviem, myslim ze aj nanho raz pride..