Manželove tajné sms

bathorycka
10. sep 2014

zdravím, potrebujem názor iných žien na moju situáciu aby sa nestalo že som asi ja prehnane žiarlivá. S manželom sa poznáme niekoľko rokov vzatí sme dva roky. Pred pol rokom som z faktury za telefon zistila že si s niekym píše. Priznal sa že s kolegyňou ale len o práci a tak. Nič iné.Smsky mal samozrejme všetky vymazane, ale OK, nechala som to tak slubil že nebude. Potom o mesiac som zistila že si kupil anonymnu neregistrovanu kartu za učelom aby si mohol písať s kolegyňami. Bola som riadne nahnevana a sklamaná z takeho jeho zmýšlania,skrývania a že prečo mi to robi, ale odpustila som mu, lebo sľubil že naozaj si nepotrebuje s nikym pisať a že mu zaleži len na mne .Dodnes neviem či tu kartu použival ani s kym. Ale už som to nerozoberala. A teraz som znova zistila že si zo svojho normálneho mobilu stále píše a volá s tou jednou a tou istou kolegyňou. Nevie o tom že o to viem. Mam podrobny rozpis hovorov a som už totálne sklamaná z jeho klamstiev a sľubov a navyše vôbec neviem o čo mu ide. Nemyslim si že ma fyzicky podvádza ale človek nikdy nevie .A keby aj nie podľa mňa by si nemal vypisovať s cudzimi babami. Navyše aj ona ma vraj stalu dlhšiu znamosť. Nepoznám ju osobne lebo nechodim do jeho prace,.Navyše mampocit že v posledne dobe straca o mna zaujem Neviem ako sa zachovať už ma fakt nebaví robiť niekomu policajta, stratila som všetku dôveru a navyše mi to pripada trapne taketo kontrolovanie. Ale čo mam robiť? AKy mate na to nazor, som prehnane žiarlivá?

kaktusik007
10. sep 2014

@bathorycka mam pocit, ze tvoj manzel je niekto ako moj brat... do oci bude klamat svojej aktualnej a presviedcat ju, ze to tak nie je, aj ked jej je vsetko jasne a vie, ze to tak je... Akurat - tak ako ty, nema ziadny dokaz o nevere - tak jeho argumenty zerie aj s navijakom.

Co potrebujes ako jasny dokaz? Nachytat inflagranti? Aj ked verim, ze aj vtedy by mal okamzite vyhovorku typu -- iba v tejto izbe v penzione ide tepla voda a potrebovali sme sa osprchovat, ved sme iba kolegovia, co z toho robis vedu...

tvoj manzel je manipulator, vyvolava v tebe pocit, ze to TY si ta ziarliva, a nie on, co podvadza... Ty si ta zla, ze ta to vobec napadne a ty mas potom este z toho zly pocit.... a ON vyhral, pretoze ta ma tam, kde ta chcel mat.
Proste najlepsia obrana je utok.

bambibam
10. sep 2014

A ja by som mojemu nakecala ,že mi volal operátor a ponúkal služby a výhody a tak prišlo na číslo moje tvoje a komu kto volá a opytala by som sa: prosím ťa a prečo mi povedal ,že tvoje xyz volá a posiela sms na číslo xyz a moje je až druhé ? To kto je viac ako ja ,lebo je to veľký nepomer........Hmmm........OZAJ- Napíš v práci žiadosť ,alebo ju napíšem ja ,že nech ti dajú služobný telefon a ako dôkaz im pošleme výpis hovorov a nech nám to preplatia. No a zaručene sa začne niečo diať...hlavne ak budeš opakovať že prečo to neskúsiť, že sú to vaše peniaze a mohli ste kúpiť ....napr.slona 🙂

verbova
10. sep 2014

@bathorycka preto, že si veľmi tolerantná manželka, tak manžel si dovoľuje, keby si práskala bičom, tak možno by to bolo inak a možno ani nie ... myslím si, že s ním to veľmi neporiešiš, zase prídu len prázdne sľuby ... na tvojom mieste by som išla za tou ženou .... ale asi najlepšie riešenie by bolo opustiť prácu ... nie nadarmo sa rozpráva, zíde z očí, zíde z mysle ... lebo stále je s ňou v práci a ešte aj ostáva na noc, tak to sa neskončí len tak , že ti niečo sľúbi ...

monita662
10. sep 2014

@bathorycka ....moja zlata nie v zlom ale naco cakas? ved je to nad slnko jasnejsie ze snou spava a podvadza ta ...klame ..zatajuje ...ja by som to nezniesla ..uz po prvom klamani by som trvala natom aby mi povedal vsetko ..o com si pisali...preco si pisali .....ci knej nieco citi ..narovinu ...mozno by som to ja skusila teraz ist naneho opacne ....skus mu povedat ze vies o vsetkom...ze vies ze ta podviedol...ze chces vedet ako dlho to trva a kto to je ...a vyraz na jeho tvari ti napovie ci je to pravda alebo nie...jedna moja znama isla na svojho muza touto taktikou ....ked mu toto povedala vtej chvili ho zlomila a on jej vsetko povedal ...priznal sa ...a rozviedli sa ..podvadzal ju 2,5 roka vkuse....mna by zozieral hnev uz len pri predstave ze spava snou a zaroven aj somnou ...ze sa dotyka niekoho ineho okrem mna ....a hlavne ze lubi-tuzi po nej ....... nevydrzala by som to ...prajem ti vela sil a stastia ...a hlavne vyjasni si to cim skor ....drzim place

mircalla
10. sep 2014

@domincek
@alexandramaria ano presne tak
@bathorycka Nie si prehnane ziarliva, podla mna jednoznacne klame. Daj si si nim rozhovor, priprav sa na neho, viem, ze je to tazke, ale zachovaj pri nom chladnu hlavu - uplny poker face, to ho vyvedie z rovnovahy.....
A hlavne ukaz aj nejaku hrdost....

ruthke
11. sep 2014

V takychto pripadoch je velmi dolezita neverbalna komunikacia- veci zabalit, kufor pred dvere, zamok vymenit a cau. Vsetko je povedane.

bordor
11. sep 2014

@bathorycka Klamstva a tajnosti presne do manzelstva nepatria. Nemusis mat ziadne priame dokazy, aby toto, co pises, bol vazny dovod na rozchod.

zuzica219
11. sep 2014

píšeš, že nemyslíš že ťa podvádza fyzicky.....nevieeeem, od písania a každodenného stretávania sa v práci je k tomu len krôčik, chlapov láka také to nepoznané a tajomné a hlavne ked si môžu dokázať, že ešte na to majú....pomotať nejakej žene hlavu.úprimne ja by som ho asi zabila žiarlila by som ako šialená, urobí to znova a znova....asi si ťa dosť neváži ked aj napriek tomu, že vie, že ti to vadí to robí...držím palce aby si sa správne rozhodla 🙂

erickatt
11. sep 2014

Toto robil moj, ja bola ta zla a tak si domyslam a nakonec ma podvadzal ale na vine bola ja musem ked som vraj v posteli nemozna,,, som stastne rozvedena a on nech klame inu

meinkonka
11. sep 2014

@bathorycka moja, ja osobne by som uz robila cirkus, lebo podla mna je to tiez viac nez jasne o co tu ide 😝 obdivujem ta, ze to dokazes tak v pokoji riesit, ale zas mozno to aj zneuziva - tu tvoju dobrotu. Za to, ze budes robit policajta, moze on, dal ti na to dovod, tak mu to aj takto vysvetli, lebo podla toho, co pises, nevyzeras na zbytocne ziarlivu a hystericku manzelku. A drzat sa bokom len preto, aby si pred nim nevyzerala ako strazny vojak, kurna ved ho z teba robi 😠 . Nepaci sa mi to, nieco tam nesedi, porozpravaj sa s nim, povedz mu, ze mas podozrenie, ak ma mimomanzelsky vztah, nech sa ti radsej prizna, lebo ze ak ti nepovie pravdu, pojdes hladat pravdu inde a spytas sa to na rovinu jeho znamych aj kolegov. Mozno to zaberie. Drzim palce

tesorinko
11. sep 2014

@dana_l 😀 Ja viem,ze maznacik 007 nema tento problem,len ona adresovala odpoved,ktora nepatrila mne,tak preto tie otazniky 🙂

tesorinko
11. sep 2014

@bathorycka Ked ma peniaze na vecne sms a vecne si zakladat na tajnasa kartu,tak si rovno moze zobrat leasing a splacat auto a nemusi prespavat v robote...

maznacik007
11. sep 2014

@tesorinko nechapem ty si mi prva pisala a uplne divne este raz a pomaly ja nemam takyto problem s manzelom a pisala som len bathorycke ...
ty si prva napisala na mna ... treba citat s porozumenim a neber si do ust môjho manzela .... dakujem

pre uplnost doplnam tvoj príspevok adresovany mne na predchadzajucej strane /a na ten som ti odpovedala/

tesorinko @maznacik007 Nechces aby mal za manzelku strazneho vojaka?a tebe nevadi,ze mas za manzela klamara,ktory ta evidentne podvadza?ved on dobre vie aka si a ako na teba,tak preco by to nevyuzil pri tak tolerantnej manzelke?

tesorinko
11. sep 2014

@maznacik007 .. 🙂 Ospravedlnujem sa ti,tak to som ani nespozorovala,jasne,ze to bolo adresovane bathorycke a nie tebe,asi som citala tvoj prispevok a omylom som klikla na teba,neviem preco...samozrejme,ze si do ust nemozem brat tvojho manzela,ked sa nejedna o Vas 2..preto tie otazniky lebo som nevedela preco,teraz uz viem,prepac omyl 🙂

maznacik007
11. sep 2014

@tesorinko nic vpohode.... ako ja nikdy nevravim nikdy ale u mna by môjmu nepresla ani ta simka ... ja som mrcha na taketo veci ...

80472
11. sep 2014

nečítala som všetko....nebuď naivná 😀 jasné, že ťa podvádza...a robí to 99% chlapov, taký je život, ved ani tu na fóre sa o ničom inom netočí dennodenne 😎 sama som to zažila a to bolo v čase, ked po prevalení aférky sa moj vtedajší manžel rozhodol urobiť "hrubú čiaru" a začať odznova....veď aj začal, kúpou tajnej sim karty a pokračoval dalej s milenkou 😀 😀 😀 samozrejme, že sme sa rozviedli, dnes mi to je už smiešne, ale mám fajn život, presne to, čo píšeš ty, nemusím nikomu už robiť policajta a som spoikojná...ľutujem, že sme sa nerozviedli skôr

tesorinko
11. sep 2014

@maznacik007 😀 Ved to som zistila,ze mas horku krv 😀 😀 Ja som si tym presla,tiez vsetko na tajnasa,sms,hovory a stale tie iste vyhovorky,tak som ho poslala kade lahsie nech zase tie somariny rozprava druhej,ktora mu to zje aj s navijakom...samozrejme,ze som mala pravdu,zenska intuicia nepusti a nahovarat si,ze nie,on by to neurobil,on by ma nepoviedol a bla,bla,bla...tak kopanec do prdele a utekaj...tak teraz je z toho 3 mesacne dieta,samozrejme z jeho strany a tej dotycne...a ze ja nic,ja partizan 😀 😀

kajam
11. sep 2014

@bathorycka tak toto nie je o tolerantnosti z tvojej strany ... mozes tolerovat jeho zaujmy , zaluby ale nie to ze si pise s druhou ... co maju co riesit este po skonceni pracovnej doby ked v praci su niekolko hodin a takmer dennodenne ... ked je doma ma sa venovat tebe a s tebou travit cas nie s mobilom v ruke ... to nie je dobre ... musite si to vykomunikovat lebo budes mat stale chrobaka v hlave a dokolecka to riesit ... to ze ona ma vztah nic neznamena na to by som sa nespoliehala lebo zeny a vztahy su rozne ... proste ak mu zalezi na tom aby vam to fungovalo v pokoji nadalej musi s tym prestat ... ja som zazila nieco podobne take vypisovacky ale skoncilo to a mam teraz pokoj a je nam opat dobre ... ziadna tretia osoba do vztahu nepatri ...drzim prstyaby to dobre dopadlo

jahodka8
11. sep 2014

@bathorycka No ale aj ked si píšu, tak to nemôžeš vedieť, či majú spolu sex. sú nejaké témy, ktoré ty s ním nechceš preberať? no muži sú už takí. Hlavne ked sa žena sústredí na dieťa, tak na ten vzťah je málo času. Možno si ty doteraz nemala čas na ten vzťah, ja to viem podľa seba, že dieťa vie ženu zamestnať na celý den aj noc, že ten muž niekedy aj doma prekáža pravdu povediac. Poznám kopu žien, ktoré mužovi nedovolia sa napríklad k malému dieťaťu sa ani priblížiť, tak potom muž si doma pripadá ako piate kolo u voza, tak radšej pracuje a prespáva inde, aj ked u inej.

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenbea
11. sep 2014

@fidorka7 asi si ma nepochopila. je to trapne a hlupe po všetkych strankach. neviem, aku formu kto ma hrať. myslela som to tak, že ak si to povedia medzi sebou, nebudu ho brať važne, budu sa mu posmievať a to by mi ako manželke tiež vadilo. samozrejme najviac by sa ma to dotklo vo vzťahu ku mne, že si s niekym vypisuje. ale ako manželke mne napriklad zaleži aby mal muž dobre vzťahy s kolegami a brali ho seriozne. jasne, že si za to môže sam, ale manželia su na to, aby si pomahali aj v takychto situaciach.

hope87
11. sep 2014

@bathorycka ahoj. neprecitala som sice vsetky reakcie ale ty sa naozaj obavas, aby ta tvoj muz nevnimal ako policajtku a ze ho kontrolujes? ved mas na to plne pravo...ved podla toho, co si tu napisala, tie vymazane sms o "praci" ina sim karta, prespavanie v praci...to su vsetko tie najrozumnejsie dovody zo seba spravit "harpiu"...pre mna by bolo prekrocenie hranice uz vymazanie tych "pracovnych sms" a zistenie tej druhej sim karty by bol uz len klinec do rakvy...ak by nebol ochotny sa priznat po dobrom...isla by som za tou dotycnou...lebo pokial clovek nema co skryvat, tak si necha ako dokaz sms o praci a nekupuje dalsiu kartu, o ktorej nevies, atd...ono je pekne, ze chces verit, ze ta muz nepodvadza, lebo nemas priamejsie dokazy...ale toto hovori za vela...ja ti naozaj drzim palce, aby si to vyriesila, co najrozumnejsie a bodaj by to bol vsetko omyl...ale bohuzial, nie sme na zemi az takychto zazrakov...

bathorycka
autor
11. sep 2014

@jahodka8 Deti ešte nemame a naozaj sa snažim venovať mu pozornosť a aj našmu vzťahu, Samozrejme že nie som dokonala ale poznám aj horšie ženy.

alison758
11. sep 2014

@bathorycka prepac ale taketo spravanie dospeleho muza je detinske a do vztahu nepatri..na debaty ma mat kamaratov, ja by som to nezniesla,treba sa porozpravat tak ako pisali baby.uvidis co ti povie

adri266
11. sep 2014

@bathorycka to nie je o tvojej dokonalosti ci nedokonalosti. Tu ide o to, ze tie tajne smsky mu davaju nieco, co Ty mu uz nemozes dat - tajomno, chut zakazaneho ovocia.
Ak nemas deti, zbal mu veci, a dovi dopo, kym chlapec nedozreje

sopkape
12. sep 2014

@bathorycka boze podvedena zena to je diagnoza presne tie iste pocity, vsetko, kazda rovnako a kazda je rovnako hlupa a dokonca hlada chybu v sebe, pisem z vlastnej skusenosti...ano manzel ta podvadza, ano mas vsetky dokazy o tom, ano samaseba klames vies hovori sa ze podvadzany clovek sa to dozvie ako posledny, nie nedozvie on to vie od prvej chvile len si to odmieta priznat...je mi to luto postav sa pravde zoci voci 😒

nika82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danik1505
16. feb 2020

@nika82 6rokov stará téma

because
12. nov 2023

Autor, prepáč, ale budem úprimná. Xy rokov si na nu kašlal, zanedbával ju aj vas vzťah. Ona sa s tebou určite snažila komunikovať, ale ty si jej potreby nevidel resp. Ignoroval. Ona uz rezignovala, a zariadila sa inak. Trávi cas ako chce a od teba uz ako partnera nic nevyžaduje. Žije si svoj život... Da sa povedať, ze hodila uz flontu do žita, cítivo sa odputala a je medzi vami priepasť vo veľkosti oceána. A co iného si čakal? Prečo by sa hocijaká žena mala cítiť len ako nábytok, či spotrebič, ktorý si raz za mesiac všimneš? Najsmutnejšie je, ze si nezačal nad ňou uvažovať, všímať si ju a sypať si popol na hlavu vtedy ked bola smutná, opustená a žiadala ta o to..... Ale az vtedy ked je neskoro a zbystril si pozornosť na telefón. Toto je väčšia tragédia, nez to, ze možno s niekym iným komunikuje a konečne sa opäť cíti ako žena a živá bytosť a nie ako inventár. Povinne si vypočuj si videa na youtube od týpka Sláva Černý a všeličo a možno všetko pochopíš...