Milujem ženatého muža

lilienka18
11. máj 2014

Ahojte
Nie som sice este mamicka,a neviem ci tato tema tu vobec patri,ale uz si fakt neviem rady.
Moj problem je v tom,ze som sa zalubila do zenateho muza.
Nepovedala som mu este ze ho lubim,ale je jasne ze nieco tusi.
Mam mu to povedat alebo sa tvarit ze sa nic nedeje?
Ja som slobodna.
Vopred vdaka

stelka14
11. máj 2014

@lilienka18 ....ja som tiez bola zalubena do zenateho muza, ked som bola slobodna......on vtedy mal dve deti....no a nemala som srdce mu rozbit manzelstvo, sice jeho manzelstvo bolo v troskach....ale verila som, ze mozno sa tam da vsetko doporiadku. Pritom z jeho strany isla iniciativa, ale ja som napriek tomu odolavala.....teraz som rada, ze tomu je tak ....som vydata a nadovsetko milujem svojho muza, urcite by som nebola v zivote stastna, ak by som zobrala otca detom, ktore ten muz miloval a v sucastnosti so svojou zenou su stale a vsetko sa medzi nimi urovnalo ....su stastni......a ako som to urobila , aby aj on zabudol a aj ja? Jednoducho som odisla z prace, kde sme spolu pracovali.....ZIDE Z OCI, ZIDE Z MYSLE........NO FUNGUKE TO:..

2aska
11. máj 2014

@lilienka18 ak opustí svoju ženu koli tebe, to znamená, že rodina preňho nie je posvatná...to znamená, že raz, keď ho omrzíš ty, že spozná inú slobodnú vždy vysmiatu ženu može opustiť aj teba...
ale moj hlavný dovod, prečo ho nechať na pokoji je, že tým ublížiš mnohým ľuďom, mnohí budú koli tomu nešťastní...

izabelkas
11. máj 2014

@lilienka18 Kludne mu to povedz, tym nikomu neublizis. Ak je on stastny so zenou, tak mu to neurobi nic, trochu mu pohladis ego. Asi sa bude citit pred Tebou trapne a previnilo, tak sa ti zacne vyhybat. Ty sa budes citit trapne a ako chudera, ze o Teba zaujem nema.
Ak Ti to opatuje, mozno sa s Tebou par tyzdnov zabavi. A mozno opusti zenu a bude s Tebou. Co s ami zda malo pravdepodobne. Ty uz asi skor poznas jeho fin.situaciu, ci by zene nechal byt alebo by si ho rozdelili alebo co maju... Zvaz si to cele a vyjde Ti asi tolko, ze nemas sancu. Ale povedat mu to mozes a cakat co sa stane. 🙂

ellie13
11. máj 2014

Bože baby a prečo ju hneď odcudzujete?! Veď to ze niekto niekoho lúbi nie je zločin!,alebo?
Ja by som mu to povedala, prečo nie?! To keď mu to povieš rodinu nerozbije, neboj! Ja lúbim ženatého muža 14rokov a on lúbi mňa a aj napriek tomu nie sme spolu, pretože tak ako lúbim jeho lúbim aj jeho deti a rešpektujem jeho manželku a nedokázala by som ich obrat o otca a manžela ! Ale ten človek je pre mna dôležitý a vždy bude je jedno ako sa pred tým budem schovávať a ako veľmi sa mu budem vyhýbať...

tintinamartina
11. máj 2014

@lilienka18 skôr ako mu cokolvek povieš, chod za svojim fararom a on ti uz povie ... a ak si naozaj veriaca, dopredu poznáš odpoveď akú ti da farár na tvoju otázku. A potom si skús položiť otázku sama sebe a to je: ty by si chcela aby raz nejaké dievča vyznavalo lásku tvojmu manzelovi? Nerob druhému to, čo nechceš aby robil tebe. Z úcty k jeho rodine zaraď dievča spiatočku, zaloz si denník a vypis tam svoje pocity a o rok ked si to prečítaš, bud budes na seba hrdá, že si to zvládla a nic si nepodnikla, alebo ... a ak ti tu niekto radí, že mu to máš povedať, tak ok... pozvi na veceru dotyčného s jeho manželkou a tam mu to povedz pred ňou. No veď ako si písala, ty mu to len chceš povedať aby sa tebe uľavilo, čiže sa ti uľaví a keďže mu to povieš pred jeho ženou môžeš im rovno aj vysvetlit že si veriaca a nechces im rodinu rozvracať. Iba toto je fér jednanie ... a nie tie blaboli hore vyššie popísané ...

paskolinka
11. máj 2014

@lilienka18 kľudne mu to povedz ale získať tým nemôžeš nič, akurát sa môžeš dostať do trapnej situácie (ak si mu ľahostajná) alebo stupis do veľmi nebezpecnych vôd (ak aj on k tebe nieco cíti - si dospela a asi tí netreba vysvetlovat, čo romanik so zenatym obnáša a kam to vedie) . Ak chceš aby sa ti uľavilo, vykecaj sa kamoskam pri fľaši vína.

mackova11
11. máj 2014

@ellie13 ahoj vidím že maš dieťa, ak sa môžem spýtať dieťa máš s tým mužom ktorí je ženatý s inou a žijú spolu manželský život, alebo to dieťa máš s niekym iným. Nehľadaj za tou otázkou nič uražlivé, len ma to zaujíma 🙂 🙂

lilienka18
autor
11. máj 2014

@mackova11 ja nemam ziadne dieta

mackova11
11. máj 2014

@lilienka18 to nie tebe bolo písané, je tam nick ellie13

lilienka18
autor
11. máj 2014

prepac,nevsimla som si 🙂 som tu dnes prvykrat

esterba
11. máj 2014

@lilienka18 Zoznám sa dobre/lepšie s jeho manželkou. Spoznaj deti. Ak budeš mať aj potom chuť povedať mu to a on to opätuje, tak si jeden druhého "zaslúžite". Ale už nechoď do kostola, aby sa náhodou nespustil alarm.

sweetjanka
11. máj 2014

Ja zijem s muzom,kt.vztah bol v troskach,spoznali sme sa ked bol este zenaty,ja som nikdy nenastojila na rozvode,ma dve deti. My sme si velmi dobre rozumeli,rozviedol sa,zacali sme spolu byvat,do dvoch rokov sa nam narodil syn,potom druhy teraz cakame tretieho. So starsou dcerou mame velmi pekny vztah,mladsia je velmi za maminou. Od rozvodu je viac ako 6 rokov,my mame pekny vztah,je to viac menej ustaleny stav. Ale ak mam poradit,cesta k tomuto stavu bola veeelmi narocna a stale to narocne je...uz nikdy viac by som to zazit nechcela,boje o deti,hry s deckou psychikou, nenavist,psychicke vydieranie, robenie si napriek..a mnoho dalsich hroznych veci,kt.sme si my museli prejst a aj deti,aj nase a hlavne s prveho manzelstva,partnerova rodina ma nikdy neprijala ako plnohodnotneho clena rodiny,bohuzial ani moje deti,kt.spolu mame..nic sa im nepaci,nikdy mi nepomohli s detmi,ked som otehotnela 3x,tak vyhlasili,ze som si dosiahla opat svoje,pricom to bola vola nas oboch..najnovsie maju problem s menom nasho nenaroden.bábätka..ze ak ho dame take ake chceme, tak sestra partnera vyhlasila,ze s nami konci..ja mam velmi tazku poziciu,a nemat partnera,kt.za mnou stoji na milion %,uz som z tohto vsetkeho na psychickom dne a na psychiatrii.zastane sa ma vzdy za kazdych okolnosti.preto ak mate byt spolu a ozaj ta miluje,budte spolu,ale je to naozaj veeelmi narocne,musis s tym ratat..kopu ludi ta bude odcudzovat..a mozes byt akokolvek dobra osobka,vzdy mas na cele nalepku, zlodejka otca a manzela,s tymto sa musis naucit zit a ignorovat to. Je to tazke. Vela stastia.

pampusik11
11. máj 2014

Na cudzom nešťastí , si štastie ešte nikdo nepostavil ... Skor či neskor ,by Ťa tvoja láska dobehla ,možno až prebehla ....

ellie13
11. máj 2014

@mackova11 ahoj, mám dve detičky 😉 a nie,nie nemám ich s ním, aj keď on asi moje deti miluje a venuje sa im viac ako ich vlastný otec 🙂 láska nie je o tom niekomu vziať manžela, obrať deti o otca, alebo si užívať s ním sex... Aspoň pre mňa nie! Keď som ho spoznala mal krízu v manželstve, nežil so svojou rodinou , ale vždy boli deti pre neho dôležité a ja som nechcela byť tá ktorá im bude stáť v ceste... Zoznámil ma s jeho manželkou, deťmi a dodnes máme výborné vzťahy, čo je možno rarita, ale nie je to nereálne! 😉

adri266
11. máj 2014

@sweetjanka preto ja vzdy radim, aby ludia najprv pockali do rozvodu a az potom zacali spolu zit. Lebo Ty budes navzdy pricina toho, co sa stalo, aj ked to tak nemuselo byt.
@lilienka18 mne pripada, ze mas skor 18.
A moja rada je, nevraviet mu to. Naco. Co tym ziskas? Akurat mu das pokusenie. Ver mi, a to Ty teraz nechcem vnucovat nejake napady, ze aj chlapi, ktori miluju svoje manzely, su stastni, a nechcu prist o rodinu, velmi radi podlahnu pokuseniu. Takze ak nechces mat na svedomi nestastie jednej rodiny, tak mlc.
A inak, ja som tiez bola platonicky zalubena niekolko rokov, nebol sice zenaty, ale bola som ticho, lebo som vedela, ze z toho nic nemoze byt.
Milovat niekoho pre jeho modre / hnede /zelene oci, a milovat chlapa aj s jeho chybami, napriek tomu, ze si poobede poriadne grgne, ze si posucha gule, ze si vytahuje teplaky az pod pazuchy /pozoooooooooooor, ani jedno z toho nerobi moj manzel 😝 /, to je velky rozdiel.

Takze ak chces, snivaj kludne dalej, ale hladaj si niekoho seberovneho.

kofoluska
11. máj 2014

@lilienka18 nie raz som sa zalubila do zadaneho chlapa. Ale to, ze ja som sa zamilovala nebol dovod mu to povedat. Poviem Ti, len raz som spravila tu chybu, ze som chlapovi povedala, ze ho lubim, hoci som vedela, ze on rovnake city ku mne nechova. Bol slobodny, bezdetny. Bol to moj najlepsi priatel. Citil sa tak trapne a neprijemne, ze by som to uz nikdy nespravila. Velmi to nastrbilo aj nase priatelstvo a velmi dlho trvalo, kym si znova ku mne nasiel cestu. Kym sa preniesol cez moje city. Hoci ja som od neho nikdy nic nexcela, vedela som, ze by sme si nerozumeli a ze by nam to neklapalo, sama som xcela, aby sme boli len priatelia. Nedokazal to pochopit. Na stastie sa to po par rokoch spravilo a dobrymi priatelmi sme dodnes, kazdy z nas ma vlastnu rodinu.
Ak ho lubis, xces, aby bol stastny. A on stastny je so svojou rodinou a bez vedomia toho, ze ho lubi aj nejaka ina zena. Nic mu nehovor. Iba sa bude citit rovnako trapne a neprijemne ako sa citil ten moj kamarat. Neviem, v akom ste vztahu (kamarat, znamy, nebodaj rodinny prislusnik...), ale ver mi, ze ked mu to povies, tak uz nebudete vo vztahu nijakom. Hlavne pre to, ze ma svoju rodinu. Bude ju chranit pred "votrelcom" a urobi vsetko pre to, aby sa Ti vyhybal a zminimalizoval kontakt s Tebou (samozrejme za predpokladu,ze je to ferovy chlap, ktory miluje svoju rodinu a vazi si ju). Naco to bude dobre?

mackova11
11. máj 2014

@ellie13 áno s časti ťa úplne chápem 🙂

sissy27
11. máj 2014

@lilienka18 ako veriaca sa choď vyspovedať kňazovi, nie objektu svojej túžby... toto je to isté, ako pri nevere - priznanie nie je poľahčujúca okolnosť, je to len obyčajné sebectvo, že hodíš svoje trápenie na niekoho iného... tebe sa uľaví, ale druhá strana má problém... myslím, že jemu sa bez tejto informácie bude žiť aj naďalej celkom spokojne a ty si to rieš nejak inak, ale nezaťažuj tým jeho... on ani jeho rodina za to nemôžu... a odporúčam prerušiť všetky kontakty s ním, nevyhľadávať stretnutia...

isabella_fly
11. máj 2014

milovat nezahrna to co si ty popisala, to co ty citis je zamilovanost a ta vie rovnako rychlo prist a aj odist... a neulavi sa ti ked mu to povies, v lepsom pripade ta zacne ignorovat, co ti ale ublizi a v tom horsom sa zapleties do nepekneho trojuholnika, v ktorom si tych slz zrejme uzijes viac ako by si cakala... boze, ved chlapov je tolkooooo, naco sa zahadzovat s niekym, kto je vo vztahu, duplom v manzelstve a ak su v tom este deti o to horsie... ved aj v tom najidealnejsom pripade, ak ma deti a rozviedol by sa kvoli tebe, tak navzdy budes musiet tolerovat, ze jeho deti ho potrebuju a nikdy nebude celkom len tvoj, ako by bol chlap, ktoreho si najdes ako slobodneho, ked uz pre nic ine, tak pre toto sa oplati mavnut rukou a nic neriesit...

cecil36
11. máj 2014

@lilienka18 tym, ze mu to chces povedat, chces aj viac....

ellie13
11. máj 2014

@mackova11 ja chápem zas tie manželky, pretože som si prešla aj tou druhou stranou a ver, ze ak to nie je o sexe a chvílkovej zalúbenosti, ale naozaj je to láska je to ťažké pre každého zainteresovaného a aj čas to vyrieši len veľmi ťažko.... ☹
Ja som proste hneď na začiatku chcela poznať jeho rodinu a poznať skutočnú pravdu o ich vzťahu, pretože povedzme si úprimne, to čo chlap žene nakecá je jedna vec a skutočnosť je druhá vec ! Možno som mala šťastie, že som natrafila na tak úžasnú silnú ženu a aj keď nie sme uplne najlepšie kamarátky máme od začiatku dobré vzťahy,... Aj keď úprimne ona o jej citoch nevraví, a ja neviem ako sa s tým vyrovnáva, že jej muž miluje aj inú ženu (nie je reč o sexe, ale o láske, čo je teda podľa mna horšie ako raz sa s niekym vyspať a nič k nemu necítiť) 😒
Vzdala som sa ho, práve preto, ze som ho milovala a som rada, ze sa vrátil k svojej rodine a hlavne, ze ho jeho manželka zobrala späť, viem, že keby to bolo inak by som sa trápila viac...
Dnes je to už 14r. A za 14rokov to neprešlo ani mňa ani jeho aj napriek tomu, ze sme neboli dlho v kontakte, aj napriek tomu, ze žijem skoro 10rokov s niekym iným a mám s ním dve deti... Aj napriek tomu všetkému sa vždy naše cesty krížia, aj napriek tomu sú tu tie city a sú veľmi silne, ale statočne s tým bojujeme! Ten kto to nezažil nepochopí! A tie čo tu radia nech sa ide vyspovedať mi prídu dosť smiešne... Každý si musí vstúpiť do svedomia sám a uvedomiť si a hlavne spýtať sa sám seba, či je to naozaj to čo chce a ako s tým dokáže žiť! Čo ti farár už môže poradiť?!
Ja som rada, ze ten chlap aj keď nie je so mnou a ma rodinu vie o tom, že ho lúbim a že som tu pre neho a jeho rodinu presne tak ako je tu on pre mna a moju rodinu!

jahodka8
11. máj 2014

@lilienka18 Prečo si sa do neho zaľúbila? Možno ti on lichotil, hovoril veci, ktoré si chcela počuť alebo aj s tebou flirtoval, naznačil niečo a chcel vedieť, či by ho chcela aj nejaká iná ako manželka? On to má určite dobre premyslené a vypočítané ako na teba, len tak by si sa asi nezaľúbila, ked hovoríš, že asi to tuší. To muž vycíti aj bez slov. Len môžeš byť potom dosť sklamaná, že sa bude na tebe zabávať, hovoriť iným aká mladá sa do neho zaľúbila.

jalucija
11. máj 2014

@lilienka18 ja si na rozdiel od ostatnych myslim, ze ty mozes lubit a spavat s kym ty chces, lebo si slobodna.

Uz ako sa on zachova su jeho sracky a jeho zodpovednost. Mne pride alibisticke pre chlapa nadavat slobodnej zene, ze rozbijat rodinu. Zadany chlap sa nema co bavit s cudzimi zenami. Ale nik nema pravo sudit ho, lebo nezije jeho zivot.

btw kolko "osudovych" vztahov vzniklo pokial jeden z partnerov bol vo vztahu.. 😝

sharmana
11. máj 2014

@lilienka18 ak si úprimná sama k sebe (k nikomu zo sociálnych sietí nemusíš byť), tak mu to chceš povedať len preto, že dúfaš, že bude tvoje city opätovať, inak nevidím význam toho čo chceš urobiť. 🙂
Výsledkom bude:
1. že sa pred ním strápniš, ak on o teba nemá záujem (budeš lutovať že si takú somarinu urobila)
2. bude mať ten ženatý príležitosť urobiť si milenecký vzťah, ked sa mu už niekto ponúkol
3. môže sa tým pochváliť kade tade a ak je ten ženáč z tvojho blízkeho okolia, urobí z teba ešte aj chuderu
4. ak to o tebe rozchýri, možno si zničiť príležitosť dať sa do kopy s nejakým príjemným slobodným mládencom, ktorého toto môže odradiť

Srdcu sa nedá rozkázať, to je pravda, ale vieš s tým bojovať, aj keď sa to zo začiatku nezdá jednoduché. Mala by si sa zamerať na svoj volný čas, asi sa velmi nudíš, keď ti ho napĺňa len jeden ženatý muž. Začni sa stretávať s kamoškami, chod si zacvičiť, tú energiu zo seba vybi, chodte s babami na dovolenku niekam von, začni chodit na diskotéky, stretávať sa aj s inými ludmi. Tvoj ošial zanikne hned, ako budeš mať vela aktivít a stretneš iného nápadníka, ver mi 😉 Potom si budeš ďakovať, že si neurobila takú volovinu a nepriznala "city" (skôr len platonické poblúznenie a zidealizovanie cudzieho ženatého chlapa).

iv01
11. máj 2014

@lilienka18 a si si ista ze ho milujes? Mozno sa ti iba paci...... alebo ho mas iba rada, a to je velmi daleko od lasky "milovania"

paradize
11. máj 2014

máš charakter, žienka 🙂 už len preto, že nad tým tak uvažuješ a nekonáš unáhlene. Taká mucikata nadrzovku rozbila už dva menželstvá a stále sa hrá na kráľovnú, no v očiach stoviek jej známych je iba ľahká deva.

Nemusela by si mu nič vravieť. Muži majú iný rozum a tým by si ho mohla tak poblázniť, že sám by bol z toho v keli a nevedel čo ďalej. A aj keby ste sa nedali dokopy, mohlo by to ovplyvniť jeho vzťah k manželke, tým pádom celú rodinu...

Veľa šťastia! 🙂

juliana77
12. máj 2014

@lilienka18 Ty si Chantal z búrlivého vína???

jabadaba
12. máj 2014

@lilienka18 nerozumiem jednej veci, Ty sa zalubis, dotycny o tom nevie, len si domyslas, ze mozno tusi. Ale tuzis mu to vyzvonit. Rodinu rozbijat nechces, odvolavas sa na vieru, ale povedat mu o svojich citoch mas velku potrebu. Nieco mi uslo? Jeden rozumny argument naco mu to hovorit by som poprosila. Lebo ja zatial ziaden nevidim. Ako si sa zalubila, tak sa aj odlubis. Pekne v tichosti, bez vedomia druhej strany. Ziaden big deal. Hadam si vies dat dohromady fakty ako inteligentny clovek, ci tebou mavaju city a nehladis vtedy nalavo, napravo? Nie sme pudove zvieratka a take talafatky, ze citom nerozkazes.....no ano, mame tu potom temicky ako dosledky tych citov, prevysujucich rozumcek. Ak ho vlastnis, tak ho zapoj a vyjde Ti uplne jasna matematika. On je zenaty, zadany, zrejme so zavazkami. Ty si perspektivna, mlada, zivot a moznosti stale pred tebou. Neboj sa, este Ti posledny vagon z posledneho vlaku neusiel.

kikina84
12. máj 2014

@lilienka18 srdcu sa rozkazat neda,ale rozumu ano..Ja som dokazala zbudnut na moju zivotnu lasku kvôli manzelovi,dokazes to aj ty..a ver mi ked rozbijes teraz ty jednu rodinu,v buducnosti sa ti to vrati..vzdy sa kazdemu vsetko zle vrati a budes trpiet skor ci neskor..ked si veriaca iste poznas porekadlo,božie mlyny melu pomaly,ale iste 😕

ellie13
22. máj 2014

Viem, že téma je o inom, ale keď už sú tu také veriace mamičky mala by som jednu otázku, (prosím vopred by som chcela podotknúť , ze nechcem uraziť žiadnu vieru ani veriaceho) ,len taká malá úvaha keď už sa tu oháňate na tú kočku cirkvou a farárom...
Moja otázka je : Adam a Eva mali dvoch synov, Kaina a Ábela. Oni splodili podľa biblie ďalšie deťi. Pýtam sa, že s kým, keď Eva bola jediná žena na svete?!

Jedine mi tam pasuje výrok : "...milujte sa a množte sa"...to mi však vyvracia prikázanie "nezosmilníš " !?

Tak ja naozaj neviem... Prečo by mal farár alebo cirkev niekoho "súdiť" a "dávať mu odpustenie"? Prečo ju súdite vy? Akým právom sem pletiete Boha? Tam hore ešte nikto z nás nebol a nikto z nás nevie či to alebo ono je naozaj správne... Prečo nežijeme tak ako nám srdce káže, ale sa riadime niečím v čom je poriadny bordel?! 😉