Milujem ženatého muža

lilienka18
11. máj 2014

Ahojte
Nie som sice este mamicka,a neviem ci tato tema tu vobec patri,ale uz si fakt neviem rady.
Moj problem je v tom,ze som sa zalubila do zenateho muza.
Nepovedala som mu este ze ho lubim,ale je jasne ze nieco tusi.
Mam mu to povedat alebo sa tvarit ze sa nic nedeje?
Ja som slobodna.
Vopred vdaka

bambibam
23. sep 2014

@lilienka18 vieš čo ,aj mne sa páčia ženatý muži ...ale pozerám nechytám obchádzam ...najviac sa mi páči ten môj , aj mojemu mužovi sa určite páčia iné ženy ......ale pozerám nechytám obchádzam ...a tak nejak to funguje. No a pri pomyslení koľko chlapov behá okolo teba a ty máš oči pre ženatého mi je doplaču. Skús ružové okuliare dať bokom ,nalej si vínečko a pokukaj okolo seba možno nájdeš ten svoj TOP a táto skúsenosť ti ostane ako spomienka na mladosť.

cdecedc
23. sep 2014

@lilienka18
@maria3333

Myslíte, že keď kvôli Vám opustia ženu a deti. Neopustia časom vás kvôli nejakej mladšej a atraktívnejšej, ktorá mu môže ponúknuť znova niečo nové? ... aby so to neobrátilo proti Vám a neskončili ste rovnako ako jeho ex s deťmi sama na krku

caoli
23. sep 2014

az sa raz to muhehehe vyškeri do ksichtu tebe. to budes mat odrazu plnu hu... pusu moralnych zasad.

sasena033
23. sep 2014

@lilienka18 a ????

maria3333
23. sep 2014

@cackaa to si skutocne nemyslim

lili_mia
23. sep 2014

@cdecedc Po pôrode, im odíde k prvej manželke, pretože sa milenka nesnažila v posteli 😀 😀 😀

cackaa
23. sep 2014

@maria3333 tiež som si to nemyslela, ale bohužiaľ som na druhej starne barikády...tá podvádzaná...a ver, že v každom vzťahu po čase tá veľké vášeň skončí a začne všedný život a tvoj manžel si môže nájsť ďalší objekt, tak ako si našiel teba. Príležitostí na to bude mať veľmi veľa v jeho zamestnaní. Bohužiaľ dnešné "cicušky" nemajú žiadne zábrany... Ale časom na to prídeš.

rikarika
23. sep 2014

@lilienka18 aj moj manžel si nasiel milenku a odisiel odo mna, ostali mi po nom 3 deti -3,7 a 10 ročné, schudla som 10 kilov a ešte to stále nie je za nami čakam od neho každým dnom návrh o rozvod.2 roky sme spoli žili tak že žil s oboma naraz - to som nevedela - a príčína? vraj ked sa mu sex nedostal doma, hľadal inde, že nezvladom že nebol na prvom mieste on ale deti....čo k tomu dodať...ak stojis o takuto rolu milenky aj ty, rovno ti poviem je mi z teba na grc....

lencici
23. sep 2014

Ja som tiez v podobnej situacii. Len s tym, ze som muzovi v marci prisla na jednu a teraz po polroku ma uz inu... a to este ani niesme rozvedeni...Takze tak...taky chlap nikdy neprestane... najhorsie na tom vsetkom je to ze koli takym ludskym hyenam trpia nevinne deti ☹

mirat
23. sep 2014

chápem že tu reagujete na každého ale koment od maria3333 je jasná provokácia od boh vie koho.ok.len to som chcel.

adri266
23. sep 2014

@mirat a Ty nevies? PRofesor? Vsak to je nejaka 17tka 😎 😎 😎

canama
23. sep 2014

@lilienka18 necitala som celu diskusiu, len par prvych prispevkov a nemozem uplne suhlasit. mam kamaratku, ktora bola velmi dlho zalubena do jedneho muza. nepovedala by som ze by sa k sebe nejako hodili a on k nej evidentne nic necitil, bolo to cele dost iracionalne, o com kamoska vedela, len sa stale toho osialu nevedela zbavit. az raz to proste nevydrzala, prisla k nemu domov a medzi dverami mu to povedala, trapna situacia, ale v tom momente ju to preslo a mohla sa konecne pohnut dalej. nehovorim, ze mas tento pribeh zobrat ako navod 🙂 aka je tvoja situacia to neviem, ked je to kolega ktoreho stretavas kazdy den asi by som si zahryzla do jazyka....no v kazdom pripade zalubenost nie je laska...a tym ze tento pocit vyjadris sa nestavas "rozbijackou rodin", na rozbitie rodiny je toto jednoducho nestaci.

mirat
23. sep 2014

prisahám poviem pravdu že váš komentár čítam stále dokola a dokola ale môj rozum ho nevie nijak spracovať 😀 takže tak 😵 no som si istý že ten koment písal troll 😎 určite!!!