Môj muž a jeho kolektív

9. aug 2022

Môj muž..
Pracuje s 2 kolegyňami a jedným kolegom.
Jeho kolega ma upozornil na to, čo robí môj partner.
Čokoľvek mu poviem, tak všetko do detailov rieši s kolegyňami, hovorí im o všetkom s čím sa mu zdôverim, čo spomeniem len tak medzi rečou, čo mu napíšem, o čo ho požiadam, čo robím alebo čo robíme spolu..
Že ma často spomínajú. (Kolegyne nepoznám osobne, iba sme sa pár krát niekde obišli.)
No najhoršie na tom je, že väčšinou sú to tie reči takého typu, ktoré ma majú zosmiešniť, sú polopravdy alebo úplne vymyslí. Zo seba robí samaritána a o mne rozpráva veci, ktoré by iného človeka ani nenapadlo vynášať zo súkromia.
Úprimne, nie som bezchybná, keď mám dôvod, tak si buchnem po stole a vyjadrím sa k veci tak ako ju cítim a vnímam. No nie som žiadna krava. Čochvíľa budeme rodina. Starám o všetko, čo je v mojich silách a najlepšie ako viem, veľakrát až s prílišným nasadením, ale nič čo by bolo na škodu, jedine sa moju. Jednoducho nezaslúžim si, aby môj partner robil zo mňa, čo nie som, pred ľuďmi, ktorí sú cudzí.
Robieva to aj pred kamarátmi, ale tam si toľko nedovolí lebo nás poznajú oboch a nie je to jednosmerka - iba jeho výpoveď.
Celkovo nerozumiem prečo ma potrebu riešiť nás život s inými ľuďmi.
No.. nemám chuť sa s ním rozprávať, čokoľvek mu povedať. Jednoducho načo.
Neviem ako mam riešiť túto situáciu lebo, keď sa pokúšam nejako navodiť túto tému, tak si vymýšľam a nemám mu to ako dokázať. Keď náhodou poviem, že ma nezaujíma názor cudzích ludi, t.j. jeho kolegýň, tak to berie tak osobne akoby som o nich neviem čo povedala a pritom mne serie na hlavu…

pipistrel13
10. aug 2022

ale viesta si teraz nejde svoje
mozno to znelo neempaticky,ale ma pravdu,to sa inak vyriesit neda
alebo da,mozes zit s tym,co ti hrozne vadi,uraza ta a mat s nim kludne rodinu,ale spokojna asi nebudes
od tvojho partnera je to hlupe a zrejme si takto dobija svoje ego a svoj pocit menejcennosti,bud to pochopi alebo nie
a ty bud s tym budes zit alebo nebudes,ale je to na tebe ci s tym dokazes/nedokazes zit

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pipistrel13
10. aug 2022

@zoro9836 no tomu ja rozumiem ale ak jej to vadi,a pise prispevok dohovor asi nefunguje,a tym,ze jej to prekaza nema inu moznost ako zmierit sa alebo ukoncit...nic ine medzitym nie je☺️

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ayanamirei
10. aug 2022

Co chces opravovat? Chrapun by sa musel opravit sam a zjavne mu skor nafukuju ego jeho kolegyne ako partnerstvo s tebou,takze spravat sa ako saso neprestane. Pises muz a partner,takze ani manzel to nie je,ale hlavne,ze ste si urobili dieta (podla toho, co pises, si ho chcela jedine tak ty,lebo jeho vsetko ohladom teba akurat otravuje a obmedzuje). Hodila by som s nim raznu rec a bud sa zacne spravat ako normalny partner, alebo by som to ukoncila (uprimne, nechci vediet co este len bude rozpravat po porode,ked uz teraz na teba kyda).