Nechuť na sex

kuukii
3. apr 2015

Pomoc !
Neviem ako ďalej. Po mojom terajšom manželovi som túžila asi 6 rokov, tak ako aj on po mne, než sme sa dali dokopy. Rok sme boli spolu ako partneri, všetko super klapalo, aj keď zo začiatku som hrala "blbečka", či sa ho nezbavím. Potvora, vydržal :D Rok sme mali super sex, vždy a všade, stále som bola nadržaná, chvílami aj viac ako on. Odkedy som ostala tehotná, postupne som strácala na chuti, až zmizla úplne. Asi pol roka na to ako som otehotnela sme sa zobrali a teraz neviem čo ďalej. Malá má 7 mesiacov. S manželom sme za posledných 7 mesiacov spali tak do 20x, čo je pre nás strašný nezvyk, hlavne pre neho. Aj to som sa musela po väčšinou opiť, aby som mu dovolila. Nebaví ma a nechutí mi nič okolo erotiky. Ani rukou, ani pusou, ani sex. Som zúfalá lebo vidím ako je ON zúfalý. Mám ho strašne rada, moc pre mňa robí, aj pre malú. Vidím že by chcel, že sa mu stále páčim, aj keď mi po porode ostalo nejaké to kilečko.. No fakt som zúfalá, lebo nech robím čo robím, stále nemám chuť na sex a veci okolo toho. Teraz je to už mesiac, aj keď povedal že je v pohode, vídím ako ho to mrzí. Čo mám robiť, zmizne tento blbý stav ? Nechcem o neho prísť, máme veľké životné plány a nechcem aby stroskotali kvôli sexu.. Ďakujem za rady 🙂

pikino
3. apr 2015

zrejme ešte kojíš, to su hormony prejde to. Ak si predtým mala chuť na sex vráti sa ked prestanú blbnuť hormony. Mužík musí ešte chvilu vydržať.

pribinak
3. apr 2015

Poradiť ti neviem, ale OBDIVUJEM, ze pri takejto intímnej problematike máš svoju fotku, je to velka odvaha, teda aspon podla mna. Ja by som si na take nieco netrúfla

yollanda
3. apr 2015

ja spim s mm tak 3x do roka. klidek

susanne6
3. apr 2015

je to normálne, si čerstvá mamička, hormony robia svoje. Tak sa proste budeš musieť nejak naladiť a raz za čas sa venovať aj mužovi, ber to tak, že hoc tebe sa nechce robíš to pre neho z lásky a povedzme si úprimne, my ženy to vieme aj bez vzrušenia 🙂)) A tá chuť časom príde, uvidíš. Myslím,že sú na tom niektoré pary aj oveľa horšie, veď si daj do fora temu na to,ako často mavate sex...a budeš prekvapená

ukulela
3. apr 2015

pls, len nepi, ak este kojis!
a to su hormony, to prejde.

luciferkax
3. apr 2015

Prejde to, aj ked, skús sa posnažiť, nejako sa "naladiť", predstav si, akú radosť mu tým urobíš.. som dávno po pôrode, ale mávam obdobia , že sa na sex teším, ale poznám aj stavy, ked sa musím "nútiť", resp. odmietam, dokiaľ sa dá... Len neprestávaj, nehádž flintu do žita :D

kuukii
autor
3. apr 2015

@pikino
@pribinak
@yollanda
@susanne6
@ukulela nebojte nekojím to by som nikdy nespravila pre zdravie babätka, dcérky! 😉 to zasa viem! A nechcem aby ste chapali, že si vypijeme, že sa ledvaj pohybujem to vôbec! čisto len náladička, celý deň hodiť za hlavu. 🙂

luciferkax
3. apr 2015

@kuukii chápeme, mne akože po dllllllllhom nepití počas tehotenstva a dojčenia uplne satčí na pripitie pohár vína a cítim v hlave :D

ukulela
3. apr 2015

@kuukii v poho. inac ja som po porode pozasivana krizom krazom a tiezviac bez chuti ako s nou - ale tiez to prikladam hormonom, ja navyse kojim ...
ty si mladucka, telo aj hlava sa daju dokopy a bude to ok.

marceldula
4. apr 2015

Dôležitá je komunikácia medzi partnermi treba sa s manželom o tom otvorene rozprávať aby si nezačal namýšľať, podľa toho čo tu píšeš ťa ľúbi nieje dôvod aby si o neho prišla 😎

jama16
4. apr 2015

Ahoj.no konecne sem niekto dal taku temu co sa tyka aj mna. 🙂 Takze ja s manzelom mame presne takyto isty problem.Pri prvom tehu som absolutne nemala chut na sex a ako pises vsetko okolo toho.Po porode mi to zostalo asi koli tomu kojenu.Kojila som dceru rok aj osem mes.Teraz cakame druhe a mam ten isty problem 😒 .A to sa dost casto snim koli tomu aj hadam.Tiez ako to viriesit neviem.On je aj dost naruzivy,mohol by to mat a kazdy den.To len mne by stacilo raz za mesiac.Takze co ti poradit?To teda neviem,ale zda sa ze tvoj mm to snad chape,ale ten moj vobec... ☹

panidia
4. apr 2015

@kuukii Ahoj,myslím si, že je to iba prechodné obdobie.Tak ma napadá čo tak skúsit pridat do svojho jedálnička nejaké potraviny,ktoré zvyšujú chut na sex.Teraz ma nenapadá ktoré sú to,skus pooguglit.Inak ja,čím som staršia,blížim sa k štyridsiatke, mám čoraz vačšiu chut ako ked som bola mladá a neužívala som si to tak ako teraz.Myslím že je to aj v hlave ženy,ak je v pohode a nemá žiadne problémy ,sústredí sa iba na partnera ,je aj ten sex o inom,o prežívaní a vychutnávaní si toho druhého.Skús vydržat a ono to prejde,ak tam nie je teda žiadny zdravotný problém.

anjelik2509
4. apr 2015

@kuukii ehm, ehm, pomôže ti, ak ti poviem, že ja mám po druhej sekcii 16 mesiacov dcérku nekojím od júna minulého roka a až teraz sa ako tak vraciam do normálu.......A to sme s mojím radi, keď sa ale zo 4 krát do mesiaca podarí ťuťumuťu.....únava, deti nám tiež nechodia spať o 7, takže ani nie je jednak kedy a ani chuť....Po prvej dcére mi liezlo na nervy keď sa ma môj len chytil, kojila som ju vyše 2 rokov.......Ale verím, že sa to čoskoro dostane do starých koľají 😉 treba len vydržať...a viem, že aj chlap je len človek, ale ak ťa má naozaj rád, pochopí to a vydrží 😉

luciafackova
4. apr 2015

@kuukii ahoj ja som mala to iste pri prvom tehu ale po dvoch rokoch sa to vratilo a vsetko bolo ok a teraz mam 10mesacneho syna a od zaciatku tehu sme nemali ani tych 20x xixi ale neboj ono to pride drzim palce 😀

dilino
4. apr 2015

@yollanda toto ako keby bolo o mňe čisto to iste a tiež klidek

sunshineka
5. apr 2015

ja ani tehotna nie som a chut ziadna.niekedy mam pocit,ze sa mi partner hnusi.brala som HAK dva roky a od vysadenia preslo vyse pol roka a stale nic.kedy sa vrati chut?

anjelik2509
5. apr 2015

@sunshineka no ono to telo sa potrebuje toho bordelu z HAK úplne zbaviť, a to trvá...treba tomu možno troška pomôcť 😉