Neviem, či mám veriť manželovi

10. apr 2022

Muž bol na služobnej ceste celý minulý týždeň.
Samozrejme píšeme si vždy čo a ako večer keďže máme dieťa pýta sa, aj voláme spolu. V piatok prišiel domov a bol iný celý čas mi vravel ako ma má rád, jasné že si vravíme že sa máme radi ale toto bolo zvláštne. Jednoducho som cítila že niečo nie je ok. Povedal mi ze sa musíme pozhovárať a povedal mi že s kolegyňou niečo vypili a vraj si len pamätá že sa pobozkali a vraj ho ona chcela do postele.
Prisahal mi že sa s ňou nevyspal, samé "dristy" že si spomenul že má nás. Pohádali sme sa a odišiel, vraj bol u kamaráta celú noc. Celú noc mi písal smsky ako ma miluje a ráno prišiel domov na čo sme sa znova pohádali a horšie je že nás počula aj malá a opýtala sa nás či od ocka odídeme e ( má 6 rokov) a nech nekricime, na čo priznám sa som na ňu skrikla že to nie je jej vec a nech ide do izby.
Muž je super otec a manžel doteraz nebol žiadny problém, snáď to nie je chaoticky napísané.

Ešte dodám že mužje ochotný zavolať kolegu ale to sa mohli dohodnúť.

marse
13. apr 2022

@retatka fakt myslís , že jej toto pomôže? ,,Aj keď zmení robotu ,môžu sa stretávať ,nemyslím ,že to pomôže .Nebude táto ,môže byť iná žena ." 🙈

to je pozitívna rada ako hovädo..

autorka ty si urob podľa svojho srdca, rozumu a svedomia.. my s Vami nežijeme ani nevieme akí ste, aký vzťah máte.

a po ďalšie nikde nie je napísane že sa nemôže polepšiť a, že to ľutuje naozaj.

autor
13. apr 2022

@marse snaží sa naozaj. Takže kde to ostalo vie len on, je tomu skoro týždeň mne sa to už "ulezalo" v hlave.
@retatka takto kvietky mi kúpil aj predtým. Na druhú stranu ak pôjde do druhej práce, tak dúfam že sa poučil. Pred chvíľou volal že sa dohodol že odíde aj že to oznámil tak v robote boli vraj nešťastní že ide preč ale je rozhodnutý že ide

marse
13. apr 2022

Držím palce.. keby nechcel tak Ti to nepovie, a pokračoval v romaniku, keby nechcel tak neodíde z prace.
zakopnuť môže každý z nás.
prajem Ti aby to malo pre Teba/ Vás a hlavne vašu malú dobrý koniec 🙂

retatka
13. apr 2022

@marse Moja odpoved bola na margo toho ,zmeniť prácu .Ja by som na tom netrvala takto radikálne .Možno má ozaj dobrú prácu ,zárobok, je v nej šťastný a možno ozaj to bol ,,len ,,bozk .Dá sa aj v pôvodnej práci odstrihnut od tej ženskej ,ignorovať,na to nieje potrebné meniť prácu .A keď je typ muža ,ktorý má blízko k ženám ,môže aj každý polrok meniť prácu 😀

retatka
13. apr 2022

Anonym Ty si poznáš muža ,čoho je schopný a čoho nie .Či je tam zmena správania.No keď predtým nebol tak aktívny a zrazu zmena ,mala by som sa na pozore.Držim palce .

panelacikova
13. apr 2022

@retatka jasné, že tam je šťastný, keď tam má nápadníčku 😀

autor
13. apr 2022

@marse
@retatka takto dievčatá v robote kde je teraz slušne zarobí je tam spokojný ale vraj ho otravuje stále, myslí že niečo medzi nimi bude

panelacikova
13. apr 2022

autorka: keď tvrdí, že ho otravuje tá žena, tak nech na ňu podá vedeniu sťažnosť za sexuálne otravovanie. ak to urobí, dokáže, že s ňou nespal. ak nie, tak silno pochybujem o tom, že to bol len bozk. mimochodom, práve keď zarobí slušne a je spokojný, tak by som ho o to požiadala. aby podal sťažnosť. prečo má odchádzať on, keď je nevinný v tejto veci a ona ho prakticky sexuálne otravuje?

jarka26011
16. apr 2022

Nič si nepamatam, to neexistuje. Musim sa priznat, ako pubertiacka som bola raz total na mol a pamatam si vsetko. To tu nechcem nikoho poburit, ale spiť sa tak, ze nepamatam si, to sa fakt neda. Ak by bol total na sračky ožraty naozaj, tak by sa mu ani nepostavil🤷🏻‍♀️🤣🤣🤣 Takže buď si pamata a niečo sa stalo, alebo bol ožraty, pamata si tak či tak, len mu nefungoval nastroj🤣