Neviem, či mám veriť manželovi

10. apr 2022

Muž bol na služobnej ceste celý minulý týždeň.
Samozrejme píšeme si vždy čo a ako večer keďže máme dieťa pýta sa, aj voláme spolu. V piatok prišiel domov a bol iný celý čas mi vravel ako ma má rád, jasné že si vravíme že sa máme radi ale toto bolo zvláštne. Jednoducho som cítila že niečo nie je ok. Povedal mi ze sa musíme pozhovárať a povedal mi že s kolegyňou niečo vypili a vraj si len pamätá že sa pobozkali a vraj ho ona chcela do postele.
Prisahal mi že sa s ňou nevyspal, samé "dristy" že si spomenul že má nás. Pohádali sme sa a odišiel, vraj bol u kamaráta celú noc. Celú noc mi písal smsky ako ma miluje a ráno prišiel domov na čo sme sa znova pohádali a horšie je že nás počula aj malá a opýtala sa nás či od ocka odídeme e ( má 6 rokov) a nech nekricime, na čo priznám sa som na ňu skrikla že to nie je jej vec a nech ide do izby.
Muž je super otec a manžel doteraz nebol žiadny problém, snáď to nie je chaoticky napísané.

Ešte dodám že mužje ochotný zavolať kolegu ale to sa mohli dohodnúť.

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
whatever1
10. apr 2022

Podla mna su len dve moznosti. Jedna (ta unosnejsia)ze ti povedal pravdu lebo ho neskutocne zozieralo svedomie. Druha moznost je ze ti klamal lebo to potrebuje zlahcit(pred tym nez ho niekto bonzne).

autor
11. apr 2022

Dievčatá nemyslite si že som nejaká hysterka to nie, v živote som nebola v takej situácii a ani mi nenapadlo že budem.
@lavinis teraz už viem že som nemala tak reagovať, veru každý je "po vojne generál" 😒.

Rozmýšľala som, že sa porozprávame lenže odvtedy už mohol vymyslieť takú verziu že z toho vyjde ako neviniatko.

autor
11. apr 2022

@vlcik1 tak zasa vieš mám aj svoju hlavu, ja len neviem čo a ako. Ako pozerám každý by to riešil inak. Manžela ľúbim a on nás teda minimálne malú zbožňuje je super otec a vlastne mne aj je ľúto že som tak vybehla na neho ale ako som písala už, nikdy by mi nenapadlo že toto budem riešiť. Muža to mrzí, chceli sme druhé dieťa pre malú súrodenca a teraz toto. Neviem či to chce iba čas 😔

danielinaa
11. apr 2022

Lubi ta, inak ny ho to netrapilo, ani sa ti nepriznaval. Bol opity, vtedy sa ludia spravaju inak ako normalne. Co bolo, bolo, odpusti mu.

autor
11. apr 2022

@danielinaa vieš môže to byť aj tak ako tu ženy vravia aby som sa to nedozvedela od cudzieho. Vždy tam už bude tá "kontrolka" 😔

ildiko36
11. apr 2022

@vlcik1 ja som nikoho neobvinila , ja som len napisala ako som dopadla ja, autorka musi sama zistiť či to bolo viac ako bozk, ale hodci ak sa na to pozerá človek aj bozk je určitá nevera. A určite nie ženy na koníku rozvratia im vzťah ale chlap ktorý je dôvodom možnému rozpadu vzťahu.Je to na autorke ako sa stym psychicky vysporiada, či to dokaže spracovať a zabudnúť a či ta dôvera este bude fungovať.

mell27
11. apr 2022

Veľmi mi to pripomína môjho ex, vždy po nevere mi náramne vyznával lásku. Vtedy mi to bolo divné, čo tak zrazu, ale neskôr, keď som prišla na to, že tomu predchádzala nevera som pochopila, že mal výčitky svedomia za to, čo urobil a vyznavanie lásky bola akási podvedomá ľútosť nad tým, čo urobil... Ťažko povedať či ťa podviedol alebo nie, ale čas všetko ukáže. Prinajhoršom to bola snáď iba jednorazovka poriadna facka, aby si uvedomil, o čo všetko môže prísť...

zuzana9393
11. apr 2022

Nechces sa s nim zato snad rozviest. Podla mna sam si je vedomi co vyviedol, ma vycitky svedomia. Dala by som mu to vyzrat, zakazala chlastat ked sa nevie ovladat a snazila sa nech to dalej funguje. Drzim palce nech to zbladnete

lavinis
11. apr 2022

No vieš, teraz to budete mať ťažké, ty mu už neveríš, čo je pochopiteľné. Nevidím to ružovo, ale držím palce, skúste sa k tomu postaviť pragmaticky a racionálne.

marse
11. apr 2022

ty poznáš najlepšie svojho muža a s takouto vecou sa ísť radiť na fórum, kde nepoznáš tie ženy ani ich skusenosti , a ani nie su v tvojej situácii je totálne zlý krok.. už len to je chyba, lebo ti hlavou prelezie tolko scenárov , že až.

ak ho lubiš, treba komunikovať s ním.
tu nejde o recept na omáčku, ktorú ked doseries vyleješ.

tu si musis dobre premysliet TY dobre každý nasledujúci krok, ktorý vo vzťahu urobiš..
ty držíš opraty.. bud to ukončiš lebo to nezvládneš , ísť s ním dalej, alebo nastavíš pravidlá, podusíš ho, a uvidíš.

Niektoré veci sa dajú opraviť, ak OBAJA chcú.
ak nie tak spoločné roky zabal do igelitového vrecka a vyhod do plastu.

držím palce

ankare
11. apr 2022

Podľa mňa s ňou spal, no olutoval to. Ak to bolo takto, mal držať jazyk za zubami a nie Ti to vešať na nos.
Nezávidim Ti túto situáciu, moja, Tvoj muž je hlúpy baran. Ale nerob teraz urýchlene rozhodnutia. Je zrejmé, že ho to veľmi mrzí. Mal ale na to myslieť predtým, než po sebe skocili, somár.

panipanka
11. apr 2022

ach hroza toto citat, ale tak sama ho poznas mozno vies odhadnut nejakym siestym zmyslom ci klame alebo nie, aj ked na jeden bozk je to viac ako podozrive.

jana_eyre_2
11. apr 2022

Ja som veľmi proti nevere.. kedysi som bývala aj ziarliva.. ALE ty svojho manžela poznáš, nie my.. ťažko by som mohla vyniesť taký jednoznačný súd že sa s kolegyňou vysapal, ako to tu čítam.. ja si myslím že ak doteraz bolo všetko v poriadku, on sám sa od seba priznal a uznáva svoju chybu, verila by som mu, že sa viac nestalo.. nevravím že by som sa nehnevala, VELMI by som sa hnevala a bozk je premna už sama o sebe nevera.. ale oceňovala by som že bol úprimný, že to bolo pod vplyvom alkoholu, a verila by som mu že viac nebolo.. veľmi by ma to zranilo, veľmi by to narušilo vzťah a ale nešla by som sa bezhlavo rozvádzať.. teraz je na ňom ako sa bude chovať..

Čo sa týka toho že si skrikla na dcéru, ktovie ako by sa zachoval každý z nás v takejto vypatej situacii.. je normálne že keď ti pracujú nervy na plné obrátky že nebudeš vždy reagovať dokonalo, to si len myslia dokonali ľudia.. s dcérou by som sa porozprávala a vysvetlila jej vzhľadom na jej vek že čosi riešite.. držím palce

24mirka
11. apr 2022

Bol Ti neverný, ale koli jednej nevere by som rodinu nerozbiala. Nič tým nevyriešis. Nikam Ta to neposinie, len sa začne kolobeh ublizovania, trápenia a najviac utrpí dcérka. . Nemáš muža násilníka, či tyrana, aby si to musela riešiť radikálne. Jazva na duši ostane, ale časom bude lepšie.. Očividne mu to je ľúto a fakt, že hovoríš, že je dobrý muž a otec.. My ženyusime veľa prehrizt, ale príde mi to menšie zlo ako zničiť rodinu.

lennaa
11. apr 2022

No myslim si, ze neverny bol a teda neviem akoby som to prekusla. Ty musis vediet, co citis, porozpravate sa o tom. Treba si uvedomit, co vsetko mate za sebou a ci chcete ten vztah zachranit.

autor
11. apr 2022

@jana_eyre_2 veď preto že to vie len on. Zasa prekusnut neveru spravil raz spraví znova, hnevá ma že si nič nepamäta teda tak to tvrdí.

sasa1310
11. apr 2022

to je blbosť, že si nič nepamätá

annmary86
11. apr 2022

@gladys_07 správne

didi2102
11. apr 2022

Hmm neviem,ja by som asi chcela.aby okamžite zmenil prácu,aj keď viem .... No tá žena bude vždy v jeho blízkosti a keď už raz preskočila iskra načo sa pokúšať, nezmierila by som sa že sú spolu v práci , ak by dal výpoveď asi by som to prekusla a snažili sme sa.od znovu, súrodenca by som ale.zatial neriešila a pre dcéru sa netráp , ja som typ žeby som tiež riadny randal robila

malykonik
11. apr 2022

@vlcik1 súhlasím, nechapem ako si môžte byť také isté, to už si fakt myslíte že všetci sú hajzli? Ze neexistujú dobrí ľudia, ktorí sa priznaju lebo majú výčitky? Je mi vás ľúto 😶 autorka, ja by som mu verila... Daj mu šancu a časom uvidíš

autor
11. apr 2022

@didi2102 nad tým som aj ja rozmýšľala. Že by zmenil robotu no vždy tam bude to čo ak? V prípade ak by odišiel z terajšej roboty nebol by problém má kamaráta ktorý má firmu hneď by ho vzal.

on mi dnes zo zúfalstva alebo neviem čo mu napadlo kúpil kvety🤦

autor
11. apr 2022

@malykonik dnes bol v práci furt mi písal

miadi
11. apr 2022

@malykonik no Mne by bolo jedno ci sex ci bozk. Pre mna je oboje cez ciaru a rovnako nevera. O tom ze mà vycitky nepochybujem. A nehovorim ze je hajzel ale zas ze je dobri Lebo sa priznal .. ? ?

autor
11. apr 2022

@miadi mňa strašne hnevá že pravdu sa nedozviem a vieš uverím mu, pravda bude opačná a zasa naopak neuverím a čo ak naozaj šlo iba o bozk. Och :(

miadi
11. apr 2022

Tak ci tak dost pokazil vztah. Verit mu mozes aj nemusis. Takze budes vychadzat z toho ze vravi pravdu kym sa neukaze opak . Len teraz sa nanho budes inak pozerat vzdy ked pojde niekde .., ta dovera je nastrbena.

didi2102
12. apr 2022

Co ak tam bude dvojnásobne ak ostane, tú ženu bude mať pred očami, môže ísť na ďalšiu cestu a znovu s ňou ,večierky,pohľady,rozhovory atď ... ak sa má kde zamestnať , pre mňa by bol toto prvý krok

autor
12. apr 2022

@didi2102 dnes som mu navrhla že fajn skúsime to znova ale nech odíde z roboty resp nech vezme prácu čomu ponúkal kamarát. Ale ja to neviem "prekusnut" alebo ako to nazvať. Vždy je tam to čo ak 😔

aurora33
13. apr 2022

No ak nezvykne kúpiť kvety a zrazu ich kúpil, tak to ho musí poriadne škrieť svedomie.

retatka
13. apr 2022

Ešte viac podozrenia vzbudzuje … dnes bol v práci furt mi písal…..
….neviem čo mu napadlo kúpil kvety🤦
Neverím ,že ostalo len pri bozku ,zrejme ho hryzie svedomie .Aj keď zmení robotu ,môžu sa stretávať ,nemyslím ,že to pomôže .Nebude táto ,môže byť iná žena .