Neznášam mľaskanie

23. aug 2020

Ahojte, táto téma je divná ale zaujímaju ma názory ostatných. Vadí mi mľaskanie. Keď je počuť niekoho moc jest som strašne nervózna,ale nechcem aby to tak bolo. Stále keď jem s rodinou a niekto mľaska som zlostná a ešte aj muž premľaska celú noc. Neviete čo stým? Dá sa to nejako ovládať aby mi to nevadilo? Poprípade komu to vadí ako to riešite 😀

laurabenceova
23. aug 2020

Neda🤣 mne aj kychanie vadi ked si niekto kychne 10x krat za sebou uz mam nervy.

damtiporiti
23. aug 2020

Ovládať aby ti to nevadilo sa sa asi nedá, keď je to raz v tebe.
Ja tak nenávidím pľuvanie na zem a keď niekto poťahuje sopeľ až niekam do päty, lebo asi neexistujú vreckovky. Ale zase ja to tomu dotyčnému aj poviem.

0silvia0
23. aug 2020

ja tiez neznasam mlaskanie, prdenie, chlapske chrakanie. Teda ak musim byt toho ucastna. Ale asi to niektorym nevadi, niektori niektore z tychto cinnosti robia bezne aj pred ostatnymi

jeliz59
23. aug 2020

Aj ja...😅😅😅

marca12
23. aug 2020

Uplne ti rozumiem,ja idem z koze vyskocit,ak pocujem mlaskat a moj tiez celu noc premlask. Kolkokrat v zurivosti vezmem paplon a prenocujem na gauci,inak by ma roztrhlo od zlosti 😀 neviem s tym bojovat.

autor
23. aug 2020

@marca12 haha ja môjho vždy jemne štuchnem a ze buď už ticho a keď sa občas zlakne tak potom ho pomojkam a hovorím si ze som zla 😂😂😂

autor
23. aug 2020

@damtiporiti och tak toto potahovanie do päty neznášam aj ja moja kolegyňa to robila stále mala som jej chuť tresnut niečím...

autor
23. aug 2020

@laurabenceova tak to je sila 😂😂

luckamjar
23. aug 2020

Ja toto mám pri mlaskani ale este viac keď počujem chrúmanie 😂 ale mne to ide až pod kozu, stavy ako keď niekomu vadi pískanie kriedy na tabuli a podobne 😂

oli18
23. aug 2020

Tebe vadi to, co ide z pusy a mnohym v nedavnej diskusii nevadi to, co ide zo spodnej dierky? Tie by ta nazvali rozmaznanou🤣.

lavender273
23. aug 2020

Mala som spoluziakov z Ciny, Korei ... ked cez prestavku jedli,som musela opustit miestnost. Strasny mlaskot.oni snad ani usta nezatvoria. Plus nehovoriac o tom, ze nevedia co je hygienicka vreckovka, nevyfuka to prasa nos,potahuje ...

myskahryzka
23. aug 2020

Mňa ide rozdrapit, keď počujem mlaskanie, alebo chrumanie. Chrumanie je asi ešte horšie. Všetky chlpy sa mi jezia. A moja mama vie obe naraz a s otvorenými ústami. 🤦🏻🤦🏻 Vždy sa jej snažím vyhnúť, keď ide niečo jesť. Muž zase chrume ako zajac. 😁 Údajne je to diagnóza -misofonia.

autor
23. aug 2020

@lavender273 fuuu to oni sú neskutočne prasce.
Jedným časom som robila čašníčku v Grand hoteli a tam chodili skupinky sikmookych tak im až jedlo z úst padalo.... A neskôr keď som robila chyžnu vo svajci a mala som po nich upratovať tak to bolo ešte horšie svinstvo..

autor
23. aug 2020

@myskahryzka panecku takže mam poruchu 😂😂 ale som rada ze je náš takých veľa 😀😀

lavender273
23. aug 2020

Fuj. Raz sme v skole varili tradicne jedla,tak CS komunita urobila gulas a jablkovu strudlu. No ma skoro vystrelo ked si korejcan strudlu polial gulasom! Dalsi si namrvil nejake jahodove bizkity. A mlaskalo sa veselo.

cacianka
23. aug 2020

Mlaskanie pri jedle, chrachle na chodník, ťahanie soplov mi ide neskutocne na nervy.
Moj ma tendenciu pri jedle mľaskať, trepnem mu lyžicou alebo ho vyhodim od stola.
Sople - povedať viem, uz to neopakuju, ale v buse mhd utekaaaaam.

martina8888
23. aug 2020

Aj mne vadi mlaskanie. Radsej sa mlaskajucim osobam v rodine vyhybam pri obede. A uz vobec nepochopím sŕkanie kávy. To ma vie inak vytočiť. A hlavne, ze dotycna osoba o sebe tvrdi, ze nevydáva ziadne zvuky. To urcite... A este mi vadí, ked niekto doje jogurt a vyšparáva ten kelínok ako besný. To odchadzam radšej z miestnosti.

myskahryzka
23. aug 2020

@martina8888 Jooj.. na srkanie som aj zabudla. Presne môj muž srka kávu. Dorazila by som ho. A keď je, tak príborom trieska o tanier tak, že prehlusi aj televízor. 🤦🏻

marca12
23. aug 2020

Joooj a este ma napadlo,ked niekto je a lyzicou alebo vidlickou pri kazdom suste zavadi o zuby. To mi velmi vadi. Ten hnusny zvuk fuj az ma striasa.

tosomja
23. aug 2020

Môj svokor bývalý jedol polievku tak, že drkotal zubami 🤦 mala som chuť mu vyrvat protézu. 😂😂

0silvia0
23. aug 2020

@martina8888 🤭🤭

drahomirrra
23. aug 2020

@tosomja 🤣🤣🤣😅😅😅Drkotal 🤣🤣🤣 Ja sa pocuram 🤣

janetinka27
23. aug 2020

presne misofonia. uz od detstva som mlaskanie neznasala, dostavalo ma do stavu nepricetnosti. jedna sedterka s bratrancom mlaskali a po mojom upozorneni vzdy odpovedali,ze si jedlo vychutnavaju. islo ma rozdrapit, zmenila som sa na priseru 😂 vadi mi to strasne doteraz, muza vkuse upozornujem, on ma mlaskanie z domu,tam vsetci hlasne mlaskaju,chlipu aaaaach 🗣️

misiatko81
23. aug 2020

@tosomja moj svokor tak je. srka polievku a ked je, tak mu klepocu zuby a to ma same implantaty, nie vyberacie zuby🙄

marcellka32
23. aug 2020

Ale tak že starí ľudia klepocu zubami ešte nejako prekusnem, ale že mladí ludia srkaju polievku, kávu, mlaskaju, hrkaju príborom buď o zuby alebo silno o tanier neznesiem, zažila som že sef šiel po chodbe a prdel si do taktu.... kolegyňa ťahá sople do seba a po jedle si grgne ako prasa, a povie že sorry,...no ja neviem, keď sa viem ja zdržať v spoločnosti grgania vie snáď aj druhý... deti učím odmalička stolovat bez grgania, hrkotania príborom o zuby a tanier

ciernysokol
23. aug 2020

Ja mam to iste. Je to nejaka diagnoza, co som citala, ale bolo obdobie, ked uz mi zacalo vadit ozaj vela zvukov. Dakde som citala, ze treba podporit nervy, brala som vela b6 a b12, vzdy ich mam malo a velmi sa to zlepsilo. Uz mi vadi len to mlaskanie a chlipanie, co je asi pochopitelne.

dori92
23. aug 2020

Presne viem o com hovoríš, môj muž keď začne prežuvať tak to musia aj susedia počuť, hovorím mu ze je ako prezuvavec ten dinosaurus s dlhým krkom co žuje listy zo stromov 😂😂 chuda vždy radšej odíde ale ja zato nemôžem mne sa až chlpy jezia 😂

tosomja
23. aug 2020

Ja som za 13 rokov pri mužovi neprdla s prepáčením. Sa ma pýtal, či ženy "neseru" 🤷🤦

myskahryzka
23. aug 2020

@misiatko81 Umelé tak klepocu. O seba. Aj moja mama ich má a to je rachot, keď žuje. 🤣🤣🤣 Mňa až nadrapuje vtedy. To asi porcelán robí taký hluk, alebo z čoho to robia.

autor
23. aug 2020

@tosomja 😲😀😀to ako si dokázala vydržať😀