Neznesiteľná situácia našej rodiny. Som zničená

sasha871
22. dec 2014

otvaram diskusiu,chcem pocut vas nazor..od kedy som otehotnela nahaname sa zabytom,ktory som cely aj hypoteku obehala a vybvila ja a skoncila som az v 8mesiaci.vsade peso s bruchom a tak.priatel si nasiel 2 prace pretoze ma uver 300e ,ktory musi splacvat a nezvladali by sme to.volno ma tak 2x do tyzdna,robi casnika.je nezodpovedny a nedokaze vela veci vybavit(vela za neho riesila mamicka a tak si aj naucila)snubny prsten som po natlaku dostala pri odtoku plodovej voy ,podotykam po 8rokoch..otehotnenie(planovane)bolo dovodom,ze nas vztah sa niekam pohol..ked sme zacali byt prerabat,stale sa vyhovaral,aky je unaveny,ze nema cas ,ked som posielala eba to tam chodil kontrolovat..proste jeho pristup k zivotu je velmi lahostajny.ja som 2 tyzdne po porode mala statnice,na ktore som sa musela ucit a zvladnut..zvladla som..nepacilo sa mu ze nemal navarene v tom case a ze raz sa stalo,ze nemal ciste trenky,kedze sme byvaly u jeho stryka a mal ich tam 4.tak bohuzial stalo sa mi raz v zivote,ze som nedala prat skutocne toho bolo na mna dost,male dietatko,statnice,starost o prerabku..vtedy sme sa pohadali aj koli bytu a povedal ze ja nie som pre neho rodina ,ze iba mala je jeho rodina.tak na druhy den som sa pobalila a chcela som ist mame.nato zavolal svojim rodicom,ze mu chcem zobrat dceru,takze prisli a zacali po mne vrieskat ze ci mi sibe,co robim ,ako si to predstavujem,ze on chudak chodi do roboty a ze co ja furt od neho chcem a tak tam po mne zjapali,2tyzdn.dceru som nechala v kociku vonku s bratom aby nemusela pocuvat ten krik,ktory samozrejme bolo pocut az na ulicu,ja som revala od nervovo,lebo ja si nedovolim hucat na jeho mamu,iba som jej povedala,ze nech sa pozre aj na neho,ale samozrejme -hrach o stenu.tymto sa to uplne pokazilo..ututlali sme to ,prestahovali sa,ale hadky tu boli stale..ja jemu som vycitala,ze ked ma volno,malo sa nam venuje..lebo povie ze on si musi ist oddychnut aj za kamosmi.co som mu nezakazovala.proste na vsetko ma nejaku vyhovorku.on mne vycital,ze furt sa mi nieco nelubi,ze mi dal vsetko,co este viac chcem..podotykam ,ze ma hneva ze nemmame ziadne spolocne zazitky za sebou,dovolenky atd ..nic.dalej ze neviem setrit peniaze a ze minam..pritom kupujem iba veci do domacnosti a nic viac..aj bloky som mu zacala odkladat.ked som nahodou zabudla nieco zapisat,kde som peniaze minula tak ma zvozil aka som nezodpovedna a ze to mam na starosti,ale ked som mu to napisala,tak sa nato ani nepozrel proste ho to vobec nezaujimalo.pri hadkach mi zacal nadavat,ze som zebrac..naposledy sme sa pohadali za nahnitu papriku,aby ste boli v obraze ja papriku nejem a bola vylozena na linke dala som ju do chladnicky..nahnita bola pri stonke-nevsimla som si bohuzial,bol to len kusok.a vraj ako sa staram o chladnicku,co som to za zenu a tak.tak som mu povedala ze mal si ju vyhodit ty mudrlant..chytil ma pod krk a sotil,ze som spadla,tak som mu dala facku..on ma zdrapol a buchol o zem..pritom mi nadaval zase do zebracok a parazitova tlstych krav..uz je to neznesitelne..vsade chodi a vyplakava ako on sa snazi zabezpecit rodinu,stale je v robote a ze ja si to neviem vazit a on je dobracisko a ja som harpia..ja nedovolim aby ma takto ponizoval..s tym sa nikde nepochvali ..ani svojej rodine,ktora ma mna za tu zlu a jeho starka mi sem pride orodovat aby som to hodila za hlavu,ja nedovolim aby ma takto ponizoval.uz sme sa bavili o rozchode,on mi povedal ze pozaiada o striedavu starostlivost a da mi 60e ze uz si to zistoval..proste chova sa ako hajzel a vsade sa robi dobrucky a chudacik..ja uz som psych.velmi vycerpana a nechcem aby som bola pri malej v takomto stave,chcem jej dat normalnu rodinu,pokoj,klud a ja chcem byt tiez stastna.prosim vas poradte mi co by ste robili..chcela by som uz asi podat aj na sud o vyzivne..jednoducho stale sa to bude opakovat,uz som mu odpustila toho vela a okrem ineho som mu nasla v tel.ako si pise cez fb s nejakymi 2 dievcatami.mam uz toho dost.

simik25
14. jan 2015

Ja by som povedala odist ! Striedava starostlivost neprichadza do uvahy ! Princezna je este malicka. My mame dve deti a najom 370 euro a nikdy som nemala vycitane kde som minula a co som kupila. Mas jedno dieta zacni od znova a hento individum posli kade lahsie. To ze ma dve roboty hold smola .. Vedel do coho ide. Zo zaciatku to bude tvrde s kazdej strany nadavky atd ale to prejde . Ked to nefunguje tak to nefunguje urazat sa nenechaj. Keby mal on zvladnut to co ty tak davam tri dni a je na psychiatrii chudak. Najdes takeho ktory ti pomoze aj v domacnosti aj vo vsetkom .. On nestoji za nic.

simik25
14. jan 2015

U mna tiez moj priatel nie je otcom mojich deti ,no keby ich niekto videl nepovedal by to . Stara sa o nich hra sa s nimi ked som unavena navari,hodi do pracky,vyvesi pradlo a aj celkovo uprace cely byt a nikto by to o nom ani nepovedal ze dokaze byt taky. Tesim sa s toho a verim ze aj ty najdes toho praveho ktory si ta bude vazit a bude ta podporovat.. Drzim palce ale tomu doma musis dat zbohom..

liana111
14. jan 2015

by som ho poslala kadelahsie aj s jeho rodicmi! never tomu ze to bude raz lepsie bude sa to len stupnovat k horsiemu a je len na tebe ci mu dovolis aby ta nicil alebo nie

mirabella27
16. jan 2015

Okamžite odísť. Ja som tak urobila a bolo to najlepšie rozhodnutie v mojom živote.
A ver, že on bude ten, čo bude ľutovať, nie ty 😉

deninka82
16. jan 2015

Nemam cas citat prispevky. Pred nedavnom sme sa s ex rozisli a ohanal sa tym, ze vobec nie je samozrejme, ze dieta prisudia matke atd...velmi rychlo ho to preslo. Striedavka prichadza do uvahy iba ked obaja rodicia s nou suhlasia a odporuca sa az pri vacsich detoch - predskolakoch, skolakoch. A striedavka funguje iba ked rodicia vedia normalne komunikovat a spolupracovat a to aj keby o nu poziadal, sudkyna uvidi, ze to by neslo.
My sme mali s ex hypoteku a byt na polovicu. Odisla som ja, kedze z materskej som nemala sancu si hypo prevziat sama na seba. Tak si ju prevzal ex a vobec mu nevadi, ze po 11 rokoch v podstate vystval zenu s dietatom. Ale to je o inom. Chod od neho, nenatahuj sa o byt. Pokial si nevie vziat hypo na seba, predajte ho a vyplatte z toho byt. Pokial aj mas moznost si hypo vziat iba na seba, ze jeho ako spoludlznika vypustis, urobi ti este vacsie peklo, nebude s tym suhlasit. nestoji to za to. Zacni uplne od zaciatku

zuzkabrankovikioli
18. jan 2015

@sasha871
@sasha871 utekaj utekaj kym sa dá mas nádherne dievcatko a určite by si nechcela aby vyrastala v takom prostredí☹