Nezvládam svoj život

13. apr 2024

Nezvladam svoj zivot. Cele je to len prezivanie nie zitie. V zasade ja nemam ziadny problem no trpim tazkou depresiou a hlasmi. Trapim sa velmi. Su dni kedy je to znesitelne no potom su tie velmi zle dni kedy je mi fakt zle. Snazim sa vtedy nieco robit zamestnat hlavu no mne je psychicky aj fyzicky vtedy zle. Strasne je to tazke prekonat tie zle dni. Strieda sa to 1:1 ... No ako mam takto zit. Pracovat nepracujem poberam id. Mam deti take mensie ale uz nie babatka. Proste ked sa dostanem do toho stavu som az zufala zo zivota. Lieky som mala menene uz tisickrat. Rozne kombinacie druhy. Beriem toho fakt vela.

simona20201309
14. apr 2024

Napis mi prosím správu. Trápia ta aj finančne problémy? Je niečo, čo by ťa možno povzbudilo, po čom túžiš, čo by ťa dokázalo nakopnut, ale nemôžeš si to dovoliť? Alebo svojim deťom?

ysseba
14. apr 2024

Je mi to ľúto, že ti život takto preniká pomedzi prsty ☹ Hovorí sa, že pravda je v nás. Skús sa opýtať svojho JA, že čo by ti pomohlo. Nepočúvaj ale to, čo ti prebleskne hlavou, ale skús "to" nájsť hlboko v sebe. Skús to. Inak ja si myslím, že mne by pomohla práve práca. Niečo veľmi jednoduché. Napríklad v knižnici na detskom oddelení. Alebo sa poobzeraj po nejakom rodinnom centre či nehľadajú dobrovoľníčku. Keď ti žiadne lieky nezaberajú, tak myslím, že riešenie bude iné, možno veľmi jednoduché ako si pomôcť. Len musíš nájsť odpoveď - v sebe. A teraz trošku od veci - poznáš CBD? Neskúšala si? Moja kamoška trpí obsedantno kompulzívnou poruchou a ona si to nevie vynachváliť.

autor
15. apr 2024

@simona20201309 uz som si objednala bicykel na von