Obmedzovanie od strany manžela

andreasko
6. sep 2014

ahojte žienky prosím vás o radu, názor, a podobne .---mám ccca 2,5 ročneho synka som s nim na rodičovskej dovolenke ...od septembra som sa rozhodla že si daku brigadu najdem aby som troška zmenila prostredie a šla medzi ľudí niečo robiť ----a tu je problém ....manžel ani počuť neustale mi kaže čo mám robiť ako robiť prečo nerobiť či sa mi to oplatí a podobne a žiadnu inu moju argumentaciu neberie ....našla som si dve brigady len sa rozhodnut pre ktoru a tiež su to brigady kde pracujem cca na 6 hodin vskorych rannych hodinach od 4-10 hod 3*4 krat do tyždna ...manžel može byt dovtedy s malym ale pre jeho pohodlie ani počut nikam nepojdem ako by sa mal on starať a behat okolo maleho a to by bol snim cca 2 hodky ked rano maly vstane ----takže obrblal a druha brigada upratovanie vo velnes a fitku cca 3 hodky od 5 hod rana do 8 rana ....a zas ani počut a ked argumentujem tym ved ešte spite zatial ja vybehnem upratovat ....nie ani počuť ....a to podotykam moj manžel ma pracu kde je na vlastnej volnej nohe s množstvom voľneho času .....takže aj to rano od 8-10hodine sedi pri telke alebo hra na gitare či je na pc....ja nesmiem nič ...kozmetika posilka pedikura ....milion reči prečo idem načo idem či vobec idem a ši vobec kam idem ....je toto normalne? ved ja nepoznam od neho ok vybehni ok dobry napad ok oddychni si....on može on mne oznami mna sa na nič nepýta a ide a mna začne doslova brucho boliet ked mu poviem že potrebujem ist ku kaderničke alebo chcem ist si privyrobit -----a teraz je zas zduty a ja neviem prečo čo som zas ja spravila alebo nespravila ...vždy ma vedel presvedčiť prečo neist ,prečo toto neurobiť ....čo si myslite o tom vy? som z toho nešťastna žiadny slobodny pohyb a ked aj si presadim svoje da mi to pocitit zdutou papulou...ale prečo? ubíja ma to

sylvia225
11. sep 2014

najhoršie je, že on sa už nezmení .... pridávať mu teraz po troškách, pomalé tvoje osamostatňovanie - to on nestrávi 😒 myslím, že starého capa už nenaučíš a potrebuje ťa mať silne pod kontrolou. Mala by si urobiť rázny rez, trvať na tej robote a potom aj na robote po MD a ak ti bude robiť peklo, tak sa rozísť .... lebo príde deň a ty možno rezignuješ a budeš fakt ako mamina tej babule, čo ju tu opisovala a tak nechceš žiť .... pozri sa na to, že aj deti v tom vyrastajú a vidia a budú vidieť ako mama trpí a bude im to vždy ľúto ... alebo ten horší prípad, môže im to byť raz prirodzené a budú ťa šikanovať aj oni .... je mi to ľúto, že sú takí chlapi /sú možno aj také ženy/ ako je tvoj muž - tvoja mama ťa neporodila a nevychovala nato, aby s tebou niekto takto cvičil!!! veľa sily prajem, zlatko

simusska
14. sep 2014

@andreasko ja som na tom tak isto...ja nesmiem ist nikam len max. do prace ale s kamoskami nehrozi....a ked nahodou idem tak len ked je v nocnej, malu dam ku svokrovcom a aj to mu musim zavolat ze idem a cely vecer mi stale len vyvolava a kontroluje ma. na druhy den sa robi urazeny. a ja som taka lahka povaha ze stale mu povolim. ja sa proste na neho neviem hnevat. velmi ho milujem ale vo vnutri to uz vo mne vrie a neviem co mam robit. citim sa ako v klietke.